Treść opublikowana przez mentryb
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Musisz dolozyc tuner tmc i do tego zegary poliftowe z cyfrowym zegarem
-
[B5 AHH] Prośba o pomoc w logach NoWe logi
Czy tylko robiony program czy cos jeszcze? wtryski itp?
-
[ALL] Najlepsze opony letnie wg raportu ADAC
Mi sie zdaje ze Kumho ma kiepska opinie po Daewoo. Były montowane na pierwszy montaż. Pamiętam ze w nubirze na mokrym była masakra ;(
-
[ALL] Najlepsze opony letnie wg raportu ADAC
A nie jest to test rozmiaru 185/65R15 H. ??
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Jak kupil;em auto w lipcu 2009 moje wtryski wygladaly tak Wiec zaczołem wlewac Stp co 3-4 tankowania, raz tez wlalem preparat firmy Forte. Wczoraj logowalem auto Wtryski leja prawie idealnie Wiec polecam STP tylko nie raz, tylko co jakis czas.
-
[ALL B5] Proszę o sprawdzenie logów przed założeniem 216
Auta nie hamowałem, ale różnica w jeździe jest b. duża. przed montazem 216 mam wgrac serie. W sumiemoge zrobic logi na seri jak trzeba. A jak przeplywka i wtryski?
-
[ALL B5] Proszę o sprawdzenie logów przed założeniem 216
No jest made by autoseba. Ale montuje 216 + Rogal . Bo za strojenie czy program to to samo dla Rogala. A jak z parametrami auta?
-
[ALL B5] Proszę o sprawdzenie logów przed założeniem 216
Logi statyczne Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/mentryb_8097.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mentryb_8098.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mentryb_8099.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mentryb_8100.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/mentryb_8101.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mentryb_8102.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/mentryb_8103.html Logi BS Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mentryb_8104.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mentryb_8105.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mentryb_8106.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mentryb_8107.html Logi dynamiczne Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mentryb_8108.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mentryb_8109.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mentryb_8110.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mentryb_8111.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/mentryb_8112.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/mentryb_8113.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mentryb_8114.html
-
[B5 AJM] Schemat kabla do vag 704
Dokladnie a zrobic samemu to nie tak łatwo. Trzeba uklady programowac. itp. Jak co mam sztuke 704 na sprzedaz
-
[B5 AHU] Skalowanie wskazówki prędkościomierza - jak zrobić ??
Z vagiem i po środku
-
[B5 AHH] Nr zestawu sprzęgła
A jaki to bedzie zamiennik sascha lub luk bo jak wpisuje na stronie intercarsu to rozne zestawy mi sie pojawiaja
-
[B5 AHH] Nr zestawu sprzęgła
Poprosze o Nr zestawu sprzegla 1. 9 tdi AHH 90 KM 2000r
-
[ALL B5] Carbon
Mam pytanie odnośnie foli. Podgrzewaliście opalarka? Czy można suszarka?
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
Tylko do b5 ramke trzeba rezac
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
Jak masz zegary z pelnum fisem i zegarkiem cyfrowym to nie trzeba can adaptera. Mam rns-e z a6 na handl i wlozylem do siebie. Polaczylem auto z radiem canami i jest ok
-
[B5 AHH] Jakie wtryski do ahh .przed wizytą u Rogala?
Jestes tego pewien ze na koncowkach asv?? Przeciez tam jest dziura 205. Na 216 podejrzewam ze taki wynik jest mozliwy. Ja zakladam 216 wiec sie porowna u Rogala co bedzie z tego
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mam mapy z rns-d. Pasują do RNS-E??? A jak z pl menu?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Can sluzy tylko i wytlacvznie do podlaczania radia i to tych nowszych. Bede mial taki licznik na sprzedaz tylko z a6. Trzeba pobawic sie z plywakiem zeby dobrze pokazywal stan paliwa. Oto jego fotka. Ma juz ringi
-
[ALL B5] Swap mocnych hamulców z systemu Lucas 280mm na 312mm ATE
A blachy?
-
[ALL B5] Swap mocnych hamulców z systemu Lucas 280mm na 312mm ATE
Jestes tego pewien? Bo sprawdzalem dzis i mam hamulce ate. Czyli kupuje jarzma i tarcze i klocki i smigam?
-
[ALL B6] Czyszczenie zegarów- jak to zrobić?
W b5 pzecirz odchodzi szybka ale z plastikiem. W temacie o montazu ringow na zegary jest info
-
[ALL] Interfejs OBD2 ELM327 wersja 1.3 ELM 327
Ma byc na usb i KKL i musi dzialac tanszy czy drozszy tak samo chodzi. Ja mam najtanszy
-
[ALL] Interfejs OBD2 ELM327 wersja 1.3 ELM 327
Kupcie najtanszego vaga KKL na allegro a ten zlom do kosza!
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Czyli konkretnie do zaplacenia?
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
To i ja sie zpaisze. termin kwiecen maj. Tera zakupuje 216