Treść opublikowana przez szogun0
-
[All A4] Zasada działania czujnika temp. zew
Inaczej być nie może bo to zwykły rezystor NTC o odpowiedniej charakterystyce.
-
[B5] sedan tylne tuleje
Jak nie masz warsztatu to sam nie poradzisz. Belkę trzeba opuścić, a tuleje wprasować.
-
[B5 AEB] Nadmiernie grzejące się turbo
Nie ten rocznik. Nie ma tam wogóle 115 kanału
-
jaka moC ?
No to gratuluję. A jakby tak cały napis pomalować? Mocy przybędzie za 2,50 do 150 KM.
-
[B6 TDI 130] Woda pod wycieraczką kierowcy
Nie zniknie. Iceman'owi dobrze się wydaje.
-
[ALL B5] Przednie lampy Valeo soczewki H7
Da radę, ale musisz soczewkę rozmontować, nie wyciągniej jej od tyłu w całości. Oddzielasz lustro od stelaża soczewki i pojedynczo wyjmujesz. Większy problem będzie ze złożeniem tego do kupy w lampie, bo trudniej bedzie spinki zapiąć.
-
Uszkodzona plecionka.
Tak, jest to mozliwe.
-
[B5 1.6 ADP '95] 00588 Blad poduszki powietrznej od kierowcy
Tak jak ci napisało, szukaj przy poduszce kierowcy a nie przy napinaczach. Prawdopodobnie taśma.
-
[B5 ADP] Problem z sekwencja na zimnym silniku
Mam gwarancję na 3 lata. Nie. Już nie masz, bo sam w ustawieniach grzebałeś, no chyba że jesteś autoryzowanym serwisem LPG.
-
[B5 All] Problem ze wspomaganiem hamulców
Nie mogło ci się popsuć wspomaganie przednich hamulców. Jest jedno na wszystkie koła. Do sprawdzenia złącze przy pompie. Może być zawilgocone.
-
Jak wyjąć nagrzewnicę od A4 z 95r (wersja z klimą)? Pomocy!
Mnie się wydaje, że miałeś po prostu kiepskie klucze. Tylko nie mów że takie prętowe imbusy wygięte w stylu 7. Klucz nasadowy z odpowiednimi końcówkami imbusowymi i musi poradzić.
-
[ALL] Jakie żarniki kupić - 4300K czy 6000K, Philips czy Osram ?
Oram i 6000. Powyżej tej cyfry światło jest ładne dla tych z naprzeciwka i efektowne ale już tak dobrze drogi nie oświetla.
-
Klima grzeje zamiast chlodzic
Eeee tam Iceman, nie dramatyzuj, jak niby mamy sobie ciśnienie po niskiej i po wysokiej stronie zmierzyć. Manometrem od kompresora na stacji paliw? A komu będzie się chciało dostać do zaworu rozprężnego żeby w pewien tajemniczy sposób sprawdzić czy on działa Kto ma niby zamiar go czym pryskać I będziesz miał co raz więcej pracy, bo coraz więcej autek z klimą jeździ.
-
[B6 AWX] Problemy z uruchamianiem silnika
AWX to oznaczenie silnika z pompowtryskiwaczami. Tam to troszeczkę inaczej wygląda. Nie ma pompy VP, więc nie ustawia się w takich parametrów.
-
Alarm fabryczny problem
Jest możliwość. Bardzo dobry elektronik sobie poradzi, tylko problemy stwarza przygotowanie płytek. Można też zakupić w salonie.
-
Zawieszenie przednie w B5 2000r
Zmieniono geometrię i mocowanie. ELSA nie kłamie (prawie wcale ).
-
[B5] Zapowietrzanie hamulcow
Robiłem to już więc ci poradzę. Udaj sie do Agromy albo innego sklepu z częściami do ciągników rolniczych i kup sobie o-ringi o srednicy 8mm (na ośkę 8mm) różnych grubości i dobierzesz. Nie są drogie, więc nie zbankrutujesz, ja o ile pamiętam to wkładałem o średnicy gumki 1,2 mm. Ewentualnie możesz zakupić w innym sklepie, który ma dostateczny wybór o-ringów.
-
[B5 1Z] Kupiłem tłumik końcowy
Za 20 zeta kupuje się złączkę w postaci rury nakładanej na te, które chce się połączyć i nie trzeba kombinować z cylinderkami
-
[b5 Avant] przekładka AIR BAG w fotelach
Nacięcia na materiałach, które mają się rozerwać podczas eksplozji poduszki są wykonywane laserowo. A firmy obszywające skórą mają certyfikaty do tego. Jeśli jesteś w stanie powtórzyć ich precyzję nacięć to możesz przełożyć poduszkę. A czy stelaże są takie sam to nie mam pojęcia.
-
podświetlenie zegarów B5 ?
To Kapsel trzeba było pisać na forum i bym ci wysłał dostawę.
-
W jakim układzie zapisany jest pin w liczniku z A4 2000r
Jak znam życie to w Motorolce i będzie całkiem to zabezpieczone
-
Kod radia naklejony na radio ?
Jeśli to odręczne pismo, to możesz tak przypuszczać. Jeśli jest to wydrukowana naklejka to nie jest to raczej kod do radia i nie sprawdzaj. Kody były z przedziału 0000 - 1999.
-
Zawieszenie przednie w B5 2000r
Niezupełnie haha Zmienione jest górne mocowanie wahaczy na aluminiowe i tak jak pisał Murzyn, zmienione są ustawienia geometrii zawieszenia.
-
wzmaczniacz antenowy
Jeśli oryginalny jest sprawny to doprowadź go do ładu. A jeśli się popsuł to wtedy montuj ten uniwersalny.
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Montuj i nie zważaj na jakieś brednie osób, które albo nie jeźdzą czymś takim, albo nie mają wogóle pojęcia. Nie dalej jak kilka dni temu szłyszałem opinie posadacza Vectry B, że zawiecha do A4 to jakieś 3-4 tys PLN i pada co chwila. Ja jeżdżę i nie narzekam a spalanie o 1L większe niż by było na benzynie. Instalka BRC Sequent 24.