Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Platinum nie przesadzaj. Jak ktoś chce to porządnie zrobić, to 10 minut rozkręca plastiki, aby wszystko dobrze i ładnie ukryć. Ale jeśli się ma schemat elektryczny, to montaż powinien być bardzo łatwy.
  2. Na podstawie temp. w dolocie, i ilości powietrza przepływającego przez przepływomierz.
  3. No ale musisz ją z innej pompki przełożyć.
  4. Tak, jak wymienisz przegrodę silnika. A to już nie jest przyjazne. No i kanały ogrzewania trzeba pozmieniać. Ale to pestka.
  5. Daj fotkę, bo jeśli to jest w pobliżu blachy to tak jak pisał Hugo, sterownik ABS. Jeśli jest to mniejsze, lub gdzie indziej, to raczej co innego.
  6. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Trzeba tylko Immobilizer zgrać z samochodem i dopisać kluczyki. No oczywiście jeśli te nowe zegary są z tego samego rocznika. Jeśli będą z innego rocznika, to może być problem z powodu innego typu Immobilizera. No i oczywiście, czy wtyczki są identyczne.
  7. Za pomocą Vaga to musisz mieć jeszcze programik, typ VAG EEprom. VAG-comem nie odczytasz. Ewentualnie tachopro.
  8. Czyli tak jak mówiłem, turbinka się rozleciała.
  9. Montaż, polecam BRC: Artur Milli Frysztak woj. podkarpackie.
  10. Zależy jaka jest usterka. U mnie w B4 mechanik wymienił silniczek, bo turbinka sie rozleciała i nie pompowała wcale.
  11. Szanowna koleżanko, tak ma być, poniżej 5 stopni klimatyzacja się nie włącza, aby zapobiec zamarznięciu układu. Nie przejmuj się tym. Jak wrócą wyższe temperatury, to klima zacznie działać na nowo.
  12. Prawdopodobnie może być upalony stopień mocy wentylatora. Daj elektronikowi do sprawdzenia, może wykryje usterkę.
  13. Jeśli to była firma Metelli to można zakładać, są stosunkowo dobrej jakości. Moim zdaniem lepsze niż 4max.
  14. Zmień nazwę tematu na zgodną z regulaminem i napisz oznaczenie silnika, bo w przypadku 1Z są czasami problemy z połączeniem i wtedy można użyć programu firmy Delta Tech z Jasła do diagnozy tych silników. Jest on dostępny za darmo na ich stronce.
  15. Obstawiam wyciek spod króćca głowicy. Zerknij do tyłu silnika i powiedz czy tam nie cieknie.
  16. A ja sądze, że masz stosunkowo niski profil i nie wyczułeś, że zeszło z niej powietrze. Jechałeś na kapciu i opone zdemontowało.
  17. One nie są do nawiewu. Są tam umieszczane dodatkowe czujniki temperatury.
  18. Nie chcę się kłócić, ale np. silnik 1.8T AEB 1995 r. jak sprawdzisz w dynamicznym teście, kiedy tam nie podaje komp, jakie są wartości żądane, wyświetla tylko wartość aktualną. I wg. Audi, należy sprawdzać na postoju.
  19. W silniku to na pewno wiesz jak sprawdzić A nie wiem jaką masz skrzynię biegów.
  20. Błąd poduszki powietrznej kierowcy. Zwarcie lub nieprawidłowa rezystancja. Prawdopodobnie uszkodzona taśma poduszki. Pewnie się przerywa. Zdjąć kierownicę i posprawdzać dokładnie. Może być też niekontakt na jakiejś wtyczce.
  21. Zdejmij wtyczkę z przepływomierza i się przekonasz.
  22. No to narobiłeś sobie kuku. Potrzeba pewnie będzie ingerencja w zawartość EEPROM, albo zmiana sterownika. Raczej tego błędu nie skasujesz VAG-iem, no chyba że powstał z powodu zbyt niskiego napięcia akumulatora.
  23. A ja myślę że powstała jakaś dziurka w dolocie.
  24. Możesz wlać. Tylko zrób najpierw próbę w jakimś naczynku, bo np. Płyn Prestone z oryginalnym Audi się gryzą i powstaje galareta. Jeśli wymieniasz cały płyn, a nie dolewasz to zalewaj autko śmiało.
  25. Penie iskra przeskoczyła i spalił sie któryś bezpiecznik.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.