Treść opublikowana przez szogun0
-
centralny-zwykły przerobić na pilota
Platinum nie przesadzaj. Jak ktoś chce to porządnie zrobić, to 10 minut rozkręca plastiki, aby wszystko dobrze i ładnie ukryć. Ale jeśli się ma schemat elektryczny, to montaż powinien być bardzo łatwy.
-
[B5 AEB] Problem z przyśpieszaniem
Na podstawie temp. w dolocie, i ilości powietrza przepływającego przez przepływomierz.
-
Problem z pompą centralnego zamka
No ale musisz ją z innej pompki przełożyć.
-
Jaki jest koszt przeróbki z anglika???
Tak, jak wymienisz przegrodę silnika. A to już nie jest przyjazne. No i kanały ogrzewania trzeba pozmieniać. Ale to pestka.
-
Pudełko pod tylnym siedzeniem ?
Daj fotkę, bo jeśli to jest w pobliżu blachy to tak jak pisał Hugo, sterownik ABS. Jeśli jest to mniejsze, lub gdzie indziej, to raczej co innego.
-
Zegary z Fis-em
Trzeba tylko Immobilizer zgrać z samochodem i dopisać kluczyki. No oczywiście jeśli te nowe zegary są z tego samego rocznika. Jeśli będą z innego rocznika, to może być problem z powodu innego typu Immobilizera. No i oczywiście, czy wtyczki są identyczne.
-
odczytanie pinu do kluczyka B5
Za pomocą Vaga to musisz mieć jeszcze programik, typ VAG EEprom. VAG-comem nie odczytasz. Ewentualnie tachopro.
-
Problem z pompą centralnego zamka
Czyli tak jak mówiłem, turbinka się rozleciała.
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Montaż, polecam BRC: Artur Milli Frysztak woj. podkarpackie.
-
Problem z pompą centralnego zamka
Zależy jaka jest usterka. U mnie w B4 mechanik wymienił silniczek, bo turbinka sie rozleciała i nie pompowała wcale.
-
[B6 AKE] Nie załącza się klimatronic po wymianie sprężarki
Szanowna koleżanko, tak ma być, poniżej 5 stopni klimatyzacja się nie włącza, aby zapobiec zamarznięciu układu. Nie przejmuj się tym. Jak wrócą wyższe temperatury, to klima zacznie działać na nowo.
-
Padł panel klimatronika?
Prawdopodobnie może być upalony stopień mocy wentylatora. Daj elektronikowi do sprawdzenia, może wykryje usterkę.
-
przegub do wymiany
Jeśli to była firma Metelli to można zakładać, są stosunkowo dobrej jakości. Moim zdaniem lepsze niż 4max.
-
[A4 AFN] brak polaczenia z VAG'iem
Zmień nazwę tematu na zgodną z regulaminem i napisz oznaczenie silnika, bo w przypadku 1Z są czasami problemy z połączeniem i wtedy można użyć programu firmy Delta Tech z Jasła do diagnozy tych silników. Jest on dostępny za darmo na ich stronce.
-
problem z płynem w chłodnicy
Obstawiam wyciek spod króćca głowicy. Zerknij do tyłu silnika i powiedz czy tam nie cieknie.
-
Opona spadła z felgi
A ja sądze, że masz stosunkowo niski profil i nie wyczułeś, że zeszło z niej powietrze. Jechałeś na kapciu i opone zdemontowało.
-
Kilka problemów zwiazanych z elektryką.
One nie są do nawiewu. Są tam umieszczane dodatkowe czujniki temperatury.
-
jak sprawdzic przeplywke????? 1.8 T Q AEB
Nie chcę się kłócić, ale np. silnik 1.8T AEB 1995 r. jak sprawdzisz w dynamicznym teście, kiedy tam nie podaje komp, jakie są wartości żądane, wyświetla tylko wartość aktualną. I wg. Audi, należy sprawdzać na postoju.
-
Jak sprawdzić poziom oleju w ASB
W silniku to na pewno wiesz jak sprawdzić A nie wiem jaką masz skrzynię biegów.
-
Błąd air bag
Błąd poduszki powietrznej kierowcy. Zwarcie lub nieprawidłowa rezystancja. Prawdopodobnie uszkodzona taśma poduszki. Pewnie się przerywa. Zdjąć kierownicę i posprawdzać dokładnie. Może być też niekontakt na jakiejś wtyczce.
-
Przepustnica 058 133 063 a 058 133 063 H
Zdejmij wtyczkę z przepływomierza i się przekonasz.
-
Błąd air bag
No to narobiłeś sobie kuku. Potrzeba pewnie będzie ingerencja w zawartość EEPROM, albo zmiana sterownika. Raczej tego błędu nie skasujesz VAG-iem, no chyba że powstał z powodu zbyt niskiego napięcia akumulatora.
-
[B5 1Z] Dymi na ciemno podczas jazdy.
A ja myślę że powstała jakaś dziurka w dolocie.
-
koncentrat toyota
Możesz wlać. Tylko zrób najpierw próbę w jakimś naczynku, bo np. Płyn Prestone z oryginalnym Audi się gryzą i powstaje galareta. Jeśli wymieniasz cały płyn, a nie dolewasz to zalewaj autko śmiało.
-
Wymieniłem akumlator i nie mogę odpalić
Penie iskra przeskoczyła i spalił sie któryś bezpiecznik.