Treść opublikowana przez szogun0
-
[B5 AFN] Potrzebny wsad licznika
Jak ma UK-NSI, to raczej musi wylutować.
-
Problem z licznikiem Fis
Pewnie przerwane ścieżki w liczniku. Rozebrać i sprawdzić.
-
Liczniki zwariowały!
Jak masz UK-NSI to zapomnij, że zrobisz cokolwiek przez złącze.
-
Problem z licznikiem(zacina sie)
Błędów raczej nie ma a licznik do naprawy lub do wymiany.
-
Nowy silnik a przebieg
Po co ma kodować jeśli przekłada tylko mechanikę?
-
Kodowanie sterownika skrzyni TIPTRONIC 5HP19
Nie da rady. Sterownik sprzętowo nie obsłuży takiego czujnika. Szukaj innego sterownika.
-
ZOBACZCIE AUDI S3 , Kozaczka maszyna !!
Dobrzy są goście. Mocno kręcą. Z seryjnego 1.8T na K03 (bez s) wyciągają nawet 200-205 KM.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Siakaś cisza tutaj panuje, jakby wszyscy spali. I gdzie się podziały emoticony. ??
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
Ale bajerkę tniesz. W audi lubryfikator niepotrzebny, jak do TFSI założy gaz (jak na razie do 2.0 TFSI np. nie ma dedykowanej instalacji), to albo będzie działał na benzynie i gazie, albo wtryskiwacze benzynowe trafi. Do V10 wsadzili 2 instalacje, bo tam i tak jest 2 ECU, więc trudu nie mieli, chyba że z poprowadzeniem rurek i przewodów.
-
Licznik 1/2 Fisa VDO mały kłopot z immobilaizerem
Zakodować od nowa.
-
[B5 AEB] Zamiast czarnej sadzy biała w turbo i kacie
A ja myślę, że to syf z katalizatora.
-
[ALL B5] Uszkodzony zegarek
Od przebiegu i od daty są na gumkach.
-
[B6 BFB] Sposób na ściągniecie miski olejowej
Tak, możesz dźwignąć silnik z poduszek. Nie ma łatwo.
-
[ALL B5] Szczypce do opasek metalowych zaciskowych
A mnie tylko wkurza zdejmowanie takich opasek.
-
[ALL] Pytanie do osob kupujacych na ebay
Paypal rządzi.
-
Wypadanie włosów:)
Minus to cena. Poza tym nie przywraca włosów, ale bardzo mocno zahamuje proces łysienia.
-
[ALL B6] Sterowanie wentylatorem przez ecu
Zmień wentylator. ECU wysyła sygnał do sterownika wentylatora zabudowanego przy silniczku wentylatora.
-
[ALL] Jak odczytać pin z licznika 8D0920931T oraz 4B0920933M
Pierwszy na pewno idzie po kablu. Ale niekoniecznie takim. Drugi raczej też. Zawsze zostaje jeszcze programator EEPROM-ów.
-
[B5 ASJ] Błąd poduszki-kodowanie?
Zależy jaki numer sterownika.
-
Dobrzy chiptunerzy
Goodhope robi te silniki również.
-
[INNE] golf 3 nie moge nawiązać połączenia
Laboga. Zajrzałeś pod maskę chociaż. Czy tylko gniazda diagnostycznego szukałeś? Zwykłe 1.9D są na pompie na linkę i tam nie istnieje żadna diagnostyka.
-
[INNE] vas pc
Taaa, tylko prędkość zabija.
-
Jakie macie plany na walentynki?
Ożeń się, a święto pójdzie w zapomnienie
-
[B5 1Z] Wymiana licznika
Tak jak jest teraz to nie da się VAG-iem.
-
[B5 AJM] Licznik - Wariuje temperatura co zrobić? Warszawa.
Akurat z tym też nie ma żadnego problemu i ten kto to robi, robi to po złączu.