Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Nie jest to przyczyną. Przy tym błędzie powinien lepiej jeździć. Uszkodzony EGR.
  2. W b5 nie pójdzie test elementów.
  3. Mrugają awaryjne i świeci się kontrolka immobilizera, bo nikt nie dorobił właściwego klucza. Oszukał właściciela. Wyłączył immobilizer i dorobił tylko mechanicznie kluczyk. Jestem w stanie przywrócić to do oryginału tak jak ma być. Chyba, że ktoś jeszcze licznik po drodze wymienił.
  4. szogun0 odpowiedział(a) na pacbusz temat w 1.9TDI
    A co tu wróżyć? 17965 - http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/17965/P1557/005463 Sprawdzić czy się turbina nie przycina.
  5. Tak samo jak klocków, tarcz czy chociażby czujników ABS. Montowanie tych elementów używanych jest niezgodne z prawem.
  6. W czym ty chcesz bramkę CAN kodować, jak coś takiego w a4 b5 nie istnieje.
  7. A jaki problem ze zgraniem. Rozebrać, wylutować, odczytać, wlutować. Chyba że jest jakaś podstawka kodująca.
  8. Nie ma możliwości takiej kalibracji, jak byś ty chciał.
  9. Na pewno nie UKNSI.
  10. Tak. Mam stary komputer, na 5 wtyczek. A co do EEPROM-u, to mam zawartość przed i po.
  11. Tylko wymiana fis-a.
  12. Przestali w 2000 r. w 18. tygodniu a więc wtedy, kiedy wprowadzono w A4 immo III generacji.
  13. I w przypadku silnika AEB to vag-a można sobie położyć na tylnej kanapie. Bo nie sprawdzi AFR, bo nie sprawdzi doładowania, a na drodze to kierowca może i spalania stukowego nie słyszeć, jak by gnał z dużą prędkością. Więc dalej loteria dla tych, którzy chcą program z allegro kupować. I trzeba by sobie wyjaśnić, że wczesne AEB i 193 KM po sofcie, to tak jakby trafić 6 w totka. Praktycznie niemożliwe. Jak komuś wyjdzie 180 to już jest dobrze.
  14. Niekoniecznie.
  15. A dlaczego chcesz je ściągać?
  16. Tylko jeszcze trzeba test elementów wykonawczych zrobic vag-iem, żeby sprawdzić działanie wszystkich pikseli. Ale to żaden problem.
  17. Prawie blisko ale niezupełnie.
  18. Uszkodzenie licznika, zapewne masz 1/2 FIS produkcji Jeager-a.
  19. Nowy czujnik kosztuje pewnie w granicach 35-70 zł więc warto się na niego szarpnąć.
  20. Nie spasuje. W tt silnik jest poprzecznie i jest inna turbina.
  21. Ja mam tak samo. Zastanawiam sie skad esp wie ktore kolo ma wyhamować. Jest jakiś czujnik przechyłu auta czy cos podobnego?? Piękna sprawa na zimę Prędkości obrotowe kół i czujniki przyspieszeni dookoła osi itp.
  22. Jaki numer licznika? Raczej da się go postawić na nogi.
  23. A na przyszłość ci poradzę, nie odczytuj nawet poprzez inny typ licznika niż ten, który masz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.