Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. I myślisz, że to świetlówka? Poczekamy na odpowiedź.
  2. Super informacja. To zamiast robić mojego, będę szukał innego. Dzięki.
  3. To zapewne funkcja realizowana przez dokładany alarm. Mam tak samo i tak działą mój alarm. Lekarstwem jest odłączenie alarmu, lub zmiana jego podłączenia do instalacji.
  4. Jak toi jest licznik z białym tyłem, to nie zawracaj sobie głowy naprawą. Pada motorola a nie LED-y.
  5. Akumulator złom.
  6. Akurat w tych wczesnych licznikach można się nadziać i tak już jest. W nich nr licznika nie określa ściśle rodzaju immo. A przekonać się można dopiero o tym, jak się odczyta zawartość.
  7. A punkt o wymianie opon, sprawdzeniu ciśnienia i resecie po np. naprawie opony?
  8. A czytałeś instrukcję do samochodu wcześniej? Tam wszystko opisane.
  9. Przecież jest napisane, że linki zostają, więc dlaczego ma być brak ręcznego? Zaciski montuje się tylne od A8q
  10. Auto z podpisu? Pewnie żaróweczka spalona.
  11. Jeśli na wyświetlaczu podświetlone są wszystkie biegi, to sterownik uszkodzony.
  12. No właśnie. Niby P&P a chyba trzeba by dużego młota, żeby nabić tarczę na tą piastę.
  13. szogun0 odpowiedział(a) na Maro87-88 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak sobie immo wyłączy, to mu klima stanie.
  14. A co wy tacy zapatrzeni w tą kontrolkę. Ona nie wyznacza ani czasu ani momentu grzania świec w nowoczesnych silnikach.
  15. szogun0 odpowiedział(a) na Maro87-88 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie.
  16. Spoko, po to kupuje się nową tarczę, żeby od razu tracić gwarancję.
  17. Trochę mnie zastanawia, co tu jest napisane. Wg. katalogów średnica otworu wew tarczy z G5 jest 65 mm, a piasta z c4 ma 68. Więc raczej potrzeba tarczy z a8 czy innego audi.
  18. szogun0 odpowiedział(a) na Maro87-88 temat w Audi A4 B6/B7
    Inny rodzaj immobilizera, chyba że przełożysz licznik razem z sterownikiem silnika. Chyba, że chcesz mieć prędkościomierz z RS4, to ci mogę twój licznik przeskalować.
  19. Jak masz chińczyka Vag Dash, to ci szybciej uwali niż zrobi ten licznik. A VCDS-em to sobie poustawiasz kodowania i inspekcje, jak już dopiszesz licznik. On ci nie pomoże z immobilizerem w tym samochodzie.
  20. Zmienne fazy i ich brak np.
  21. Odgrzewam kotleta w celu sprostowania. Numer Bosch podany przez autora należy do ECU z silnika 4.2 TDI, jak już napisał Spanky.
  22. Sami znawcy. A mając DEF na liczniku to se... możesz adaptować immo w nieskończoność. Jeśli chodzi o przebieg w tym liczniku, to wiedząc jak robi się go kablem za 70 PLN. Pin tak samo. Teraz to będzie kupa z licznikiem autora tematu. Najprędzej to wymiana na nowy.
  23. I tu się zdziwisz. Bo w tych nieszczęsnych 1.9 TDI nie jest tak do końca. W 2.0 można sobie przekładać tam i spowrotem.
  24. A ja stawiam na 2 przekaźniki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.