Treść opublikowana przez marewel
-
[A4 1.8 ADR] Wymiana simmeringu miedzy silnikiem, a skrzynią
Za 160 zeta to taniocha tylko brac.
-
[all a4]czy wszystkie a4 maja alarm fabryczny?
Fabryczny alarm ma trójkątne światełko we włączniku halogenów chyba.
-
b5 18T 1995r kiedy wlacza sie turbina
A dla mechanika wlacza sie to z naczy ze zaczyna dawac efekt.
-
Oszczedna jazda z silnikem 1.6?
To widze ze nie potrzebujecie TDI,bo jak wam 1.6 pali 9l w miesice. proszę uzupełnij profil
-
Co to za część przy silniku?
Teraz to mogę ci uwierzyc nawet
-
Co to za część przy silniku?
Jak zdejmiesz ten przewód to będziesz mial wyższe ciśnienie paliwa na listwie.
-
Co to za część przy silniku?
Regulator ciśnienia paliwa.
-
AUTOMATYCZNY WLACZNIK SWIATEŁ z Allegro
Wiec jestem w fazie testowania włącznika który działa na wzrost napieca: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=190124146&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0A%09%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0A%09%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E I muszę powiedzieć ze wszystko OK dopóki nie włączę wentylatora ogrzewnia. Natomiast kompletna szmira jest TO totalna porażka odradzam.Facet błąka sie jakby nie wiedział co sprzedaje,a dzwoniłem do niego paro krotnie.Wlacznik oparty jest na jakims oporniku co podłącza sie do kontrolki lądowania,a swialta jak jest ciepło to świeca sie cały czas a jak zimo to sie nie włączają w ogóle. I chyba pozostaje mi tylko czasowy ,bo cala reszta to nie wypal. Testowane na Ford escort 1.8D
-
mieszanie pół syntetyka z full syntetykiem
Wszystkie klasy możesz mieszać ze sobą,gdy zajdzie taka potrzeba np.zabraknie ci oleju na drodze,piana raczej nie grozi.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
No to nieźle muliłeś.
-
jak zamontować nie oryginalne radio
To kup sobie jakąś przejściówkę.
-
co bedzie żwawsze 1.9tdi czy 1.8 T, oba po chipie?
Wszystko na ten temat,dodam jeszcze ze tamta bmka z top gear momentu obrotowego miała o wiele więcej niz wszystkie tdi na tym forum.
-
[ALL B6] Rodzaj zawieszenia w tym modelu
tak, dopiero b7 wróciło do stalowych... Z tego co pamiętam to w b7 doszła aluminiowa zwrotnica,i wahacze dalej są alu.
-
co bedzie żwawsze 1.9tdi czy 1.8 T, oba po chipie?
Wracaac do tematu to wątpię zeby tdi 130km na czipie czy bez objechalo 1.8t przynajmniej od zera do 100.W 1.8t na dwójce zamykając obrotomierz chwycę prawie 100 gdzie w TDI cza juz zapiac 3 bieg, bo powyzej j 4,5 tys/obr nie chce sie juz krecic,gdzie w 1.8t brakuje obrotomierza.Ja czuje ze przyspieszam jak zamknę obrotomierz,a w diesslu to raczej raz ze maloskuteczne a dwa prawie niewykonalne.
-
Silniczek klimatronika sterujacy centralnymi klapkami...
Silniczek z blaszka jest od sterowana szyba-nogi-twarz:)
-
Wybor dobrego radia z mp3
Tylko Clarion na przykład ten http://www.allegro.pl/item190958011_clarion_dxz668rmp_nowosc_gwar_kurier_gratis.html#photo Ja mam model 468 i jest jak za 450 zl,wypasiony.
-
A4 - Passat - takie samo zawieszenie??
Najpierw sie przejedz po zakrętach tym passatem,i jak zobaczysz jak to sie prowadz(a prowadzi sie zajefajnie)i to wtedy ewentualnie dolicz sobie 1500 zeta na wymianę zawiechy i bedziesz happy.
-
[A4 1,6 ADP] rozrzad
Przestawiając kolo,przestawiłeś sobie zapłon o ile wcześniej było ok.
-
za co odpowiedzialny jest ten zawor?
To jest króciec odmy.
-
[B5 ADR] Ciśnienie pompy olejowej silnika
Popychacze powinny siąść samoczynnie gdy są za mocno napełnione.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Zalej cokolwiek byle markowe było np.Orlen :biggrin: platinum.
-
Prośba o ocenienie czy mam oryginalny silnik ?!
W sumie brak zaworu recyrkulacji spalin to chyba mały problem.
-
[A4 B5] Huczenie w zawieszeniu
To sprawdź lewa.Upewnij sie jeszcze na podniesionym kole rozpędź je po czym luz i wyłącz silnik i niech sie kreci.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Półsyntetyk 5W-30,to chyba jakis specjalny angielski.Bo ja zawsze myslalem ze 5W-30 to juz syntetyk.
-
[A4 B5] Huczenie w zawieszeniu
Kazio co 20 lat naprawiał maluchy i fiaty 125,pewnie zrobi to wszystko przy użyciu młotka,ja potrzebowałem prasy i ściągacza do wymontowania zwrotnicy.