Treść opublikowana przez mateogda
-
czy stanie sie cos silnikowi jak wyjme bezpiecznik od pompy paliwa???
Niezdąży się im nic stać... p.s. wtryski są zasilane z przekaźnika pompy i dostają napięcie razem z nią. Wystarczy, że odetniesz napięcie przed przekaźnikiem i będziesz spokojny o wtryski. Z drugiej zaś strony prędzej padnie aku albo faktycznie rozrusznik.
-
czy stanie sie cos silnikowi jak wyjme bezpiecznik od pompy paliwa???
Nic się nie stanie, po prostu nie odpali.
-
Wlew Gazu - Gdzie?
Niewiem jak w avancie, ale w sedanie nic nie trzeba wycinać, a wlew pod klapkę (dwu częściowy) jest niewiele droższy od normalnego. Rozumiem 50 pln za dodatkową, troszkę trudniejszą pracę. Ta reszta to niewiem za co.
-
[B5 ADP] Wymiana skrzyni w silniku 1,6 ADP
W moim jest CTD :th:
-
[B5 ABC] obroty Audi a4 2,6 v6
i sprawdzona poprawność wskazań (oczywiście), regulator wolnych obrotów?, po lewej stronie przepustnicy (pasażer), no i nieszczęsne lewe powietrze. Może od tego strzelania wypluł jakieś uszczelnienie.
-
[B5 ABC] obroty Audi a4 2,6 v6
Czujnik temperatury (parametry bieżące) albo nieszczelny kolektor, jeździsz na gazie?
-
[B5 ADR] odbijanie zaworu
Jeżeli weszło więcej niż powinno to sprawa jasna
-
[B5 ADR] odbijanie zaworu
Ile razy tankowałeś przez te dwa dni, że już zdążyłeś stwierdzić wadę wielozaworu? To czy terkota czy nie o niczym nie świadczy. Sprawdź ile wchodzi od pustego do pełnego to będziesz wiedział czy działa poprawnie czy nie. Co do listwy wtryskowej, czasami hałasują...
-
[B5 ADP] Pierwszy raz z VAGiem. Proszę o analizę .
Pierwszy to wiadomo (start silnika zablokowany przez immo), drugi błąd sondy, trzeci i czwarty tyczą się czujników położenia przepustnicy. Wszystkie są chwilowe więc może powstały przypadkowo przy nieumiejętnym serwisie
-
[B5 ADP] Pierwszy raz z VAGiem. Proszę o analizę .
Ja bym się ty za bardzo nie przejmował, chyba, że któryś pojawi się na nowo.
-
Pomoże Ktoś Połączyc Amplituner z Dvd?
LG v8816, temat mamy już ogarnięty ale może coś wymyślisz
-
Pomoże Ktoś Połączyc Amplituner z Dvd?
Do tego amplitunera potrzebujesz odtwarzacz z własnym dekoderem i wyjściem analogowym 5.1
-
[B5 ABC] Co sądzicie o takim zestawie ??
Jeżeli dobrze zauważyłem to jednak już założyłeś? Ile chcesz za twoje stare?
-
[B5 AFN] Opona 205/60 R16
W zasadzie nie ma to większego znaczenia z kąd jest brany sygnał ponieważ w obu przypadkach jest to prędkość kątowa. Zakładając większe opony zwiększamy prędkość liniową. Czyli przy tych samych obrotach koła (wskazaniu prędkościomierza) z większą oponą jedziemy szybciej, ale tracimy na przyspieszeniu Pomijając wywody teoretyczne, mój licznik przy oponach 205/55R16 wedle wskazań GPS zawyża wskazanie o 5 do 10km/h w zależności od prędkości więc, z profilem 60 mogło by pokazywać dobrze.
-
[B5 AEB] Jakie dysze wtrysków, jakie cewki?
Możliwie blisko głowicy, wszystkie równo i żeby celowały na środek kanału, ważne też co by pod wiatr nie dmuchały ? Szeregowo z podstawą filtra, zamiast orginalnej rurki :th:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czyli jak zawsze :th:, słodkie piardy ale żadnych konkretów
-
[B5 AEB] Jakie dysze wtrysków, jakie cewki?
Czyli ma za mało! Dysza 2,5 do 2,7 , ciśnienie 0,95 i cewki 3 ohm powinny wystarczyć (chyba, że masz chipa i więcej niż seryjne 150 hp).
-
[B5 AEB] Jakie dysze wtrysków, jakie cewki?
Czas wtrysku gazu?, czy benzyny? Jakie masz ciśnienie ustawione?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak raz Cię zaskoczę bo w następną sobotę nie dam rady i 11.08 prawdopodobnie też. Dlatego tak cisnąłem, żeby coś skręcić w zeszłym tygodniu. Nieukrywam, że chciałem Twój nowy kabelek "obejżeć"
-
Jak wam się podoba projekt polskiego samochodu Warszawa we współczesnej wersji
W projektach widać inspiracje zachodnimi markami i troche słabo nawiązują do pierwowzoru, ale ogólnie :th: Tylko co z tego i tak żaden z tych projektów nie ujrzy światła dziennego
-
pasy bezpieczenstwa z tylu
No ja nie brałem Tak na poważnie, u mnie są trzy, może ktoś ci wyciął , tylko po co?
-
[B5 ADR] Drgania smaochodu przy hamowaniu z prędkości 120 i wiecej
Jeżeli tarcza bije, bo była przegrzana to toczenie na niewiele się zda. Łatwo to sprawdzić wyhamowując samochód na zimnych hamulcach, rozhartowana tarcza będzie biła dopiero po nagrzaniu. Warto też dokładnie wyczyścić przylgnię piasty, na której spoczywa tarcza. Swoje wymieniłem chociaż nowe (ATE) były cieńsze niż te, które zdjołem. Co ciekawe stare miały też inne odsadzenie
-
[B5 AFN] Piny w złączu diagnostycznym...
masa, 4ty pin
-
[B5 AAH] Pomożcie , jaki mam wtrysk i jaka instalacja lpg najlepsza ?
Wielopunktowy i IV generacja :th: