Treść opublikowana przez soolek
-
[ALL B5] chromowana ramka do tablicy rej.
Kolego, nie rób wioski ze swojego samochodu, bo ładny jest. Masz chromowaną listwę na klapie i wystarczy (im więcej chromu, tym większa w... - według mnie). Kup czarne klubowe rameczki i będzie
-
[ALL] Czy WARTO ??? Felgi firmy ACE Wheels?
Tylko pamiętaj, kupując używane (szczególnie przez alle...) nie masz pewności, że są proste, albo nie były prostowane. A jak były prostowane, to ... będziesz je co raz pewnie prostował. Szwagier ma AEZ - po zakupie 2 sztuki prostował. Po sezonie znowu je musiał prostować. A jest raczej uważnym kierowcą.
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Wstydzi się
-
Telefon z dużym wyświetlaczem
Nokia 5800 XM - ekran 3 cale, WiFi, dotykowy. Nowy można chyba już kupić za 900-950 zeta. Ale to Symbian oczywiście - zależy, co kto lubi.
-
[ALL] Czy WARTO ??? Felgi firmy ACE Wheels?
Wszystko jest teraz robione Made in Taiwan/China itd. Myślę, że za takie pieniądze to możesz wziąć. Też mam tzw. plastelinę/chińszczyznę (firma nie znana) - jak na razie pół roku, 20 tyś i wszystko gites.
-
xxx
No właśnie bezpieczeństwo i do tego wygląd Może miałeś jakieś wybrakowane (???), bo te mimo, że są srebrne to naprawdę daję mocno na pomarańczowo (lepiej, niż zwykłe pomarańczowe).
-
xxx
Ja mam srebrne z allegro (Carpoint chyba) i święcą n a żółto lepiej niż żółte, a wogóle ich nie widać.
-
xxx
Blade, wszystkom ładnie pięknie, ale byś wyjął te ... żarówki z przednich kierunków - już nie będę mówił jak wyglądają Kup sobie srebrne na allegro - prawie ich nie widać w kloszu.
-
Sprawa spadkowa/spłata spadkobierców kredytem
Dzięki. Coś załapałem - muszę to przetrawić na spokojnie (po robocie). Jakby co, to będę jeszcze pytał.
-
Sprawa spadkowa/spłata spadkobierców kredytem
Założyłem już kiedyś wątek nt. temat (między innymi), ale odzewu nie było -> http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t78887.0.html;highlight=sprawa, więc zapytam trochę inaczej. Jest działka, która należała do moich Dziadków - sprawa spadkowa na razie nieuregulowana, brak testamentów itd. Spadkobiercy to moja mama, ciotka i wujek. Chcę kupić tą działkę na kredyt (hipoteka), czyli mam do spłacenia dwie osoby - ciotka i wujek (mama mi swoją część daruje formalnie bądź nie, w zależności od potrzeb). Jak się do tego zabrać... Nigdy tego nie robiłem, więc nie mam zielonego pojęcia. 1) Czy najpierw zrobić sprawę spadkową na ciotkę i wujka (mama się zrzeka), a potem od nich kupić (mam umowę potrzebną do banku). Takie proste rozumowanie... 2) Czy podczas rozprawy sądowej powyższe osoby mogą się zrzec działki na moje konto, ale pod warunkiem wypłaty dla nich pewnej kwoty? Czy jest to wogóle możliwe podczas takiej rozprawy i czy takie orzeczenie będzie podstawą dla banku do udzielenia mi kredytu? Poszukuję najlepszego i najszybszego rozwiązania, patrząc z perspektywy banku, bo od nich najwięcej zależy. Za wszelkie wskazówki, linki itd. będę wdzięczny.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja do czech to mam za darmo
-
[B5 ADR] Czym pomalować uchwyty wewnętrzne drzwi??
Było już o malowaniu tych uchwytów na forum.
-
[B5 ANB] Jakiej marki kupić akumulator do B5 1.8T
Fabrycznie siedziały Moll. Mój skończył żywot (w dieselku) po 10 latach i zakupiłem indentyczny. Rok bez problemów, a zimą przy -25 to nawet całą dobę radyjko grało a potem odpalił bez problemu. Polecam.
-
Strefa Śmiechu
- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Starszy mężczyzna, a nie wie co się robi nocą Chyba, że ten nowy X już ... robi- [ALL] Dobry warsztat w wawie od zawieszenia ...
Na forum polecana jest Przasnyska - poszukaj, a znajdziesz szczegóły.- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Trzeba treningu. Ja po przesiadce z PC na PS to ... pieprznąłem tego pada po godzinie Ale zaczynam robić posptępy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rozumiem, że jako podopieczną zabierasz ją także na następnego Spota? Żeby się wszystkiego nauczyła. Dobrze, że Poziek stacjonuje na Torwarze - będzie jednego mniej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wiesz, ale niektórzy kolekcjonują kontakty na N-K, więc przynajmniej linka wrzuć- [B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Mody włożone w ten samochód spokojnie starczyłyby na S4 (oczywiście kupno samochodu + mody) ale fajne było przerabiać a ile kosztowało wole nie myśleć czas na cos innego What?- [B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Mlody, a może byś tak cenkę podrzucił (może być na PW) ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak 19. Promka. Ale najlepszy w VAG... jest podobno Ono. I mało bierze ...- [B5 AEB] A4 1.8T Achat-Grey by Andréz [Nowe zimowki 18"...]
no nie mów , że wkład tez Nieee. No dam ciemną folię- [B5 AEB] A4 1.8T Achat-Grey by Andréz [Nowe zimowki 18"...]
jak pomalujesz lusterka w czarny mat ,to beda wyglądały jak z najuboższych wersji pierwszych bepiuntek Jak pomaluję, to co mam zamiar, to wtedy pogadamy- [B5 AFN] Jak zmierzyć pobór prądu?
Jedź do elektryka - taka usługa jest gratis w większości przypadków - W co kto gra (X360 & PS3) ?