Treść opublikowana przez soolek
-
[B5 AFN] Skrzypienie przodu
Mogą tez skrzypieć poduszki pod amorkami. Ale najbardziej prawdopodobne są wahacze - oznaka powolnego końca żywota. Trzeba na kanał i nasłuchiwać - innej moetody nie ma.
-
[ALL B5] Parówa
...a potem w TV mówią, że na EURO jednak nie zdążymy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taaa... Kali rozpalił Escorta
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
W B6 nie ma takich świeczek. Tutaj była stosowana dodatkowa nagrzewnica, ale nie pamiętam gdzie dokładnie. Szukajcie na forum, bo było niedawno.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja właśnie zakładam kalesony i zaraz jadę ...
-
[ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
U mnie ciepłe lusterko czuć już po 10-15 sek. od włączenia zapłonu - ori mata. Mata allegrowa w drugim lusterku - po 1 min. czuć ciepełko. Ori generalnie grzeje mocniej. Ale zamiennik też wystarczająco dobrze.
-
[ALL B5] srebrna A4 1999r 2.4 V6
A jak sprzątanko w środku szybko idzie - ciach szmatką i po bólu
-
[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
obowiązek udzielenia pomocy jest ale czasem mozna zaszkodzic jak sie nie do konca potrafi i dobrze oceni sytuacje a nie zawsze jest łatwo ocenic i stąd te obawy.....bo mozna sobie zaszkodzic, to tak samo jak z uzyciem broni..... ale moje hasło to " lepiej zeby cie czterech sądziło niż czterech niosło " Tylko, że chyba Policja powinna być przeszkolona i to dobrze w udzielaniu pierwszej pomocy...
-
[ALL B7] Czarny avant 1,9tdi BRB nowy felunek
GRill w czerń dodatkowo i będzie cool
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I w akcji... http://www.youtube.com/watch?v=HZzusNWCbv8 Zaczerpnięte z "TOP 3..."
-
Plazma czy LCD ? co wybrać ? konkretny przykład.
Fachowcem nie jestem, ale... Mam 40' LCD FullHD 100Hz (Toshiba zwie to nawet 120 Hz ) + PS3 czyli filmiki na BD też oglądam. I ... teraz wziałbym LEDa jakiegoś - obraz mnie powala. Dlaczego? Nie wiem. Poprostu czuć rożnicę. Sądzę, że za 6tysi kupisz 46' LED.
-
[Ford Escort] Błękitny Grom
"Nawet dobre zapalniczki są na benzynę..."
-
Skoda 4x4 czy to samo co quattro
W Octavii II jest Haldex II gen., czyli dołączany napęd na tylne koła. Nie jeździłem takim cudem, ale widziałem ostatnio zabawy na śniegu i daje radę :>
-
[B5 AFN] Przybywa oleju w silniku
Tematu nigdy nie zgłębiałem aż tak, żeby móc się tutaj wymądrzać, dlatego szczegółowo nie napiszę co i jak. Ale tak na szybko: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=3300 - patrz na REGENERACJA AKTYWNA Tutaj coś z forum Opla: http://forum.opel24.com/dpf-wypalanie-filtra-jak-czesto-vt30741.htm I jeszcze klub Mazdy: http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?p=1116871
-
[B5 AFN] Przybywa oleju w silniku
Niestety, jest to normalne dla samochodów użytkowanych na krótkich lub miejskich trasach. Filtr musi się co jakiś czas wypalić. Dodawana jest większa dawka paliwa. W mieścia nie ma możliwości wypalenia (naście kilometrów stałej jazdy z większą prędkością jest potrzebne), więc nadmiar paliwa idzie do silnika, przez co wzrasta poziom oleju. To tak po krótce. Szczegóły znajdziesz w www.google.com
-
[B5 AAH] Moja 2.8 Quattro
Koniecznie dokładka na tylny zderzak, bo w tej chwili wygląda jak ... mało elegancko.
-
[S4 B5] Półoś przednia prawa- czy istnieje zamiennik?
Właśnie. Napisz do kolegi Nosb - ostatnio miał rozbite bokiem S4, więc może będzie miał.
-
M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
O rzesz Ty k... Orzeszku !!! PS A co z S4?
-
[ALL B7] Co sądzicie o felgach EVO RACING? czy sie zmieszczą ?
możesz zdradzić który Tas2Die4 - czarny sedan.
-
[INNE] Lexus GS300 1st gen. JZS147 umyte fotki 1sza str.
Ja nie będę jechał...do goodhopa. Ale poślizgać się mogę. (To tak w ramach podtrzymania spamu )
-
[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
ten wydział nie zajmuje sie takimi pierdołami... skargi rozpatruje wydział prezydialny jak juz coś Z opisu kolegi gooralosa wygląda, że trafił jednak na "czarne owce" jak to byś pewnie nazwał. Niestety, ja chyba też mam pecha, bo rzadko trafiam na normalnego człowieka w mundurze, z którym można normalnie pogadać (nie mówię tutaj o darowaniu mandatu). Jak tak słucham o przestrzeganiu przepisów, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Gdybym miał kamerkę na samochodzie, to codziennie bym jakiegoś cfaniaka ustrzelił na prędkości, braku kierunków, przekraczaniu linii itd. A mierzenie prędkości - nie oszukujmy się, 90% przypadków to miejsca, gdzie można zarobić lub odstrzelić odpowiednią ilość kierowców. Dlaczego w pobliżu szkół, przedszkoli itp. nie widać Policji - chyba ich zadaniem jest w pierwszej kolejności prewencja?! Dodam tylko, że podobną "czarną owcę" w rodzinie miałem, więc wiem co nieco. Niestety, sami sobie psują opinię. A jeżeli opinia jest krzywdząca, niech pozbędą się czarnych owiec - każda firma tak funkcjonuje, a jak widać Policja to też firma, bo zarabia i mając znajomości można coś załatwić. Sorry za OT
-
[ALL B5] Nagły brak świateł mijania i drogowych - AWARIA A4
A jednak sprawdź żarówki - miałem taki przypadek u siebie, że w jednym momencie padły dwie.
-
[INNE] Lexus GS300 1st gen. JZS147 umyte fotki 1sza str.
Byłem ciekaw tego samochodu i ... jestem nadal Zrób nam prezent na dzień Babci/Dziadka, umyj furę i wrzuć więcej fotek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:gwizdanie: chooory jestem karwa i siedze w domu :wallbash: nie mam jak przymierzyć ale jakies konkretny model czy chińszczyzna ??? no i rozmiar przede wszystkim :kox: Kolkov napewno zawstydzi moskala !!!
-
[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
Postrasz ich jakąś telewizją, UWAGA, itd. [br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 23:16_________________________________________________ Na piśmie wszystko składaj.