Treść opublikowana przez Ans
-
[B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 163Km By Czaszy
Ło matko No to musze chyba zacząć działać
-
[All B6] Avant Rns-E, Bix-Y, Webasto, Solardach ;) Eibach, 320 MM
Prawda
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Widziana a4 nie raz na mieście, ładna sztuka
-
[A6 C5] 2.7 TT Avant S-Line + LPG + VIDEO
fajna i tip to + jak dla mnie pięknie wygląda na zdjęciach. Dla jednego z kolegów wyżej informacja, w quattro nie było MULTItronica, tylko w FWD
-
[B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej
Stożek to zło, najlepiej zrobic "waxboxa " czyli dziury w puszce ja mialem tak u siebie i nieźle sapało
-
[ALL B5] szerokie s4
ja widziałem na facebooku na stronce ecuproject
-
[ALL B5] szerokie s4
Właśnie sie zastanawiałem czyje to ładny wynik!
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
x2
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
To coś kupił ? kurde ta B7 jest idealna po prostu
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Jeżdżę na eibachu od zimy w połączeniu z b4 sport i to jest to komfort jest sztywność również
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Jakby ktoś chciał poglądowo. Eibach pro kit i amorki bilstein b4 sport felga ronal R41 17" 225/45 et35
-
Który 1.8 lepszy do gazu - cewka podwójna czy cztery osobno?
Miałem 1.8T każdy mówił że turbo turbo padnie zesra sie niewiadomo co. Jeździłem 5 lat - zrobiłem 100tys. - najlepszy silnik jaki miałem nic sie nie działo szczególnie z turbem pozatym bierzesz a4 w ktorym zawieszenie kosztuje koło 2 tysi, więc turbo to jaki problem przepraszam bardzo?
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie no powtórze to jeszcze raz. Zestarzałem sie na forum przy tym aucie a ono jest coraz bardziej za***iste
-
Spoty wrocławskie
et 50 6,5j - jakaś masakra
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
to mało powiedziane jest mega
- [B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
ooo panie fajny ogór
-
Oszust na Allegro. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.
polecam aplikacje dzialajace w tle nagrywajace rozmowy zapomnisz że ją masz a moze uratowac tylek czasami
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
Co tero? czym zaskoczysz?
-
[B6 AVF] by Wwwieprzu SHADOW LINE, Full S-Line 19" Cornische , Air Ride, Xenon, RNS
Ale piękna sztuka mój Boże!
-
[A4 BKE] ZABAWA TKWI W TDI, szary avant od SHITERS
i masz racje. Ukręciłem półoś
-
[A4 BKE] ZABAWA TKWI W TDI, szary avant od SHITERS
Hehe no nieźle by było robiłem sam z dwoma kumplami
-
[A4 BKE] ZABAWA TKWI W TDI, szary avant od SHITERS
nie nie AVF u mnie
-
[A4 BKE] ZABAWA TKWI W TDI, szary avant od SHITERS
u mnie 145 :decayed: po programie 170 i też nie kopciło
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
Dzięki również mi sie podoba. Myslałem o grillach na czarno i najprawdopodobniej wpadną razem z czarnymi lampami jak to robilem w kazdym moim poprzednim aucie Jednakże rozkmina jest taka czy sie opłaca jak najprawdopodoniej zmienie auto za jakiś czas, bo tu nie ma ani quattro ani dzwieku, tudziez mocy a to by sie przydało (wczesniej myslalem o S4 ale totalnie zrezygnowałem ), takze chyba zaczne szukac 1.8T bex albo 3.0V6 zeby sie turlac