Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. vdm odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a ewentualnie co polecacie z suplementów wspomagających (bez specyfików typu deca, tesciu, vinstrol, mietek i inne...), celem moim jest jak najwięcej siły przy zachowaniu ~80kg wagi
  2. vdm odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ok posłuchamy też innych co powiedzą na temat swojego treningu
  3. vdm odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie, w jakie dni tygodnia jakie partie mięśni ćwiczycie? chodzi mi o typowy trening na siłę
  4. Ja mam tego i polecam do gier i netu Samsung R580 Intel Core i3 i3-330M 3GB 320GB 16 GF 330 M DVD-RW W7HP (NP-R580-JS02PL)
  5. Ja w swojej dolewam od 05-1l oliwy na 15 tyś km, wszystko zależy od stylu jazdy. Przebieg to magiczne ~290 tyś km (na liczniku ) z obserwacji po maską to gdzieś się lekko poci, no i turbulum troszkę zaczyna kuleć, ale jeszcze ponad 300 tyś pociągnie
  6. Hm...A jak dolałem już 1L po 8 tys...? ;( uważasz, to za tragedię?
  7. przyznaj się, który to twój ojciec chrzestny Lato? Listkiewicz?
  8. ja też dostałem wiadomość: "twój wniosek biletowy na ... nie został wylosowany" nikt z moich znajomych nie został wylosowany - to jakaś ściema jest z tym losowaniem
  9. podziwiam za posiadaną wiedzę i ogarnięcie całego tematu czekam na finał
  10. nie przesadzaj 1BE to minimum dla feli 17', a tylko o to mi chodziło , za dużo robie rocznie km, żeby obniżać bardziej bądź też zakładać gwint
  11. Potwierdzam, mam NOXO i jest przekozakiem w wykrywaniu radarków, ale wadą jest niestety to, że co jakiś czas łapie jakiś głupi fałszywy sygnał. Mimo wszystko polecam NOXO ze względu na stosunek ceny do jakości
  12. Amorki 1BA Sprężyny 1BE Felgi 17' et45 oponki 225/45 tak to wygląda na moim aucie
  13. ja się sugerowałem tematem z tego linku http://www.toledoclubpolska.pl/printview.php?t=752&start=0&sid=3a37a67f6160f3eddbe79acf845a097e zresztą na forum vw, czy też passata były te same informację. Sprawadź jeszcze raz wszystko, dopiero poźniej myśl o kupnie drugiego koła. Ja na 99% jestem pewny co do koła o nr 273C takie jak my mamy, że będzie pasować
  14. Prawda, dlatego i tak nie sprzedaje zestawu na jednomas, zawsze może się przydać
  15. Panowie obyło się bez zmiany na jednomas :bicz3: dostało mi sie od mechaniora za zamawianie części bez wcześniejszej diagnozy dwumasy okazało się po demontażu, że sprzęgło jeszcze oryginalne, tarcza i docisk już blisko końca swojego żywota, a dwumas jest w bardzo dobrej kondycji i nie trzeba go ruszać. Wymieniony komplet na sachsa, efekty: niesamowicie lekko chodzi pedał sprzęgła i bieżę już od połowy. Jestem mega zadowolony
  16. zadam pytanie: Co kupisz zamiast tego autka? Czy myślisz, że nie będziesz musiał nic wkładać w następne auto? Jeżeli kwota jaką Tobie ktoś zaproponował jest za mała to odpuść i tłucz go do końca bo jesteś przynajmniej pewny czym jeździsz
  17. byłem na SF 2007 3 dni resetu było oooosssssttttrrroooooo!!!!!
  18. Cena zweryfikuje ilość osób stosujących B100 do swoich samochodów. Kilka, kilkanaście lat temu podobne tematy były o LPG. Wystarczy zobaczyć jak ceny paliw wpłynęły na zwiększenie grona osób stosujących LPG w swoich samochodach. Na swoim przykładzie powiem tak: Narazie nie stosowałem i nie stosuje tego paliwa, ale może życie zmieni moje dotychczasowe poczynania, a napewno zamknięty na tego typu paliwa nie jestem
  19. vdm odpowiedział(a) na mapelastik temat w Audi A4 B5
    "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" ja bym się głęboko zastanowił czy warto. Osobiście myśle nad zmianą na coś młodszego i za moje AVG z grudnia 99r. z przebiegiem 288 tyś bym wołał 17-18 tyś zł
  20. vdm odpowiedział(a) na mapelastik temat w Audi A4 B5
    niezależnie od: rocznika, wyposażenia itp. ?
  21. vdm odpowiedział(a) na mapelastik temat w Audi A4 B5
    no tak tylko pytanie jest: czy warte jest 1,8 serwisowane na oryginalnych częściach z przebiegiem 270 tyś km tych pieniędzy
  22. vdm odpowiedział(a) na mapelastik temat w Audi A4 B5
    rocznik? wyposażenie? kolor? bezwypadkowy?
  23. sprężyny 1BE ja tak mam i jest ok
  24. mi to wygląda na zapowietrzony układ
  25. Byłem wczoraj jednak tą opłatę wnieść. Żadne katalogi, wpisałem cenę (nieco zaniżoną ) 10000 zł i od tego poszło 200 zł podatku, po żadnych katalogach nikt tam nic nie szukał. Podobno właśnie przerejestrowywać nie trzeba. Robią tak jeśli kupują auto na parę miesięcy i chcą potem sprzedać. Zamiast Audi miałbym teraz Toledo , gdyby nie fakt, że w dowodzie tego Seata było inne nazwisko niż na umowie. To odstrasza ludzi bo boją się przekrętów, odstraszyło i mnie. Ale postępowanie takiego właściciela pojazdu nie jest niezgodne z prawem. a jak myślisz, ile twoja a4 jest warta według katalogu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.