Treść opublikowana przez vdm
-
[BFB]Audi A4 B7 1.8T Quattro 163KM S-line
zdejmij te plastiki z felg chociaż
-
sonda lambda
jak dla mnie to problem masz z cewkami, nic nie zapisało się w ECU?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Konkretne mody Wygląda perfekcyjnie
-
[B5 ARJ] Sedan 2.4 V6 1999/2000
Fajna zadbana b5
-
[All b5] Zimowe opony Quattro
zakładaj 205/55/16 i będzie git, masz quattro
-
Problem z felgami stalowymi
bo masz pewnie te felgi z A4 B8 tam jest większy otwór centrujący
-
[B6 ASJ] Białas 2.7T z body RS4
Dokładnie tak, Auto jest konkretne Śledziłem projekt nosbowego RSa i twój jest równie za***isty jedno co bym zmienił w twoim projekcie to kolor na daytone albo blue, tego jej do mojego (zaznaczam mojego) ideału brakuje
-
dzwoniacy co pewien czas numer [224609394]
wystarczy, że gdzieś podałeś nr tel, np. w umowie i zaznaczyłeś "zgadzam się na przetwarzanie ..." twoja tożsamość została sprzedana - będą dzwonić do bólu
-
Felgi stalowe 16' 5x112 6,5/16 ET42 dla A4 B7 - nie pasują
ile chcesz?
-
Wibracje nadwozia przy 150km/h
łożysko, przegub, wał, tarcze hamulcowe
-
Problemy z B6 1.8T.
Panowie, dołączę się do tematu, Pojawił się podobny problem co u kolegi, tylko u mnie praktycznie nie schodzi z obrotów (np. trzyma 2k aż dodam gazu) albo robi to bardzo wolno, obstawiam że DV się zesrał, czy mam rację? Robiłem adaptację przepustnicy i nic to nie dało. Błędy mam na drugim kompie, to mogę jak coś później wkleić, ale chodziło o nie osiągnięcie wymaganych obrotów silnika na biegu jałowym i jeszcze jeden, czysto związany z obrotami. Pozdro
-
Jaki plecak?
no ja mam ten model Plecak miejski Passat 20 4F czarno-czerwony | Turystyka \ Bagaż \ Plecaki \ Sportowe Turystyka \ Bagaż \ Plecaki \ Szkolne | Sklep Sportowy PRESTO ---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ---------- Teraz zobaczyłem, że ten sam wkleił MAJKI
-
Jaki plecak?
Ja też mam teraz 4F i jak na cenę to jakość super
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Pozytywne swiry z was
-
Piłka nożna
Ja na wspinaczke integracyjna bym ich jeszcze raz wyslal i podwyzki dal A Nawałka, no coz ktos musi oberwac za tych gamoni...
-
quattro - czy to przegub?
No jedna skrzynie zajechalem i felge pogialem
-
quattro - czy to przegub?
Wlasnie, tylko minimalnie go slychac na luzie, ale pod obciazeniem w calej okazalosci
-
B6 DIVISION
Siema elita, Mam taki przypadek, jak mozecie to podpowiedzcie co to moze byc? http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/quattro-to-przegub-304972/
-
Quattro w a4 avant
Nie mozna bez konkretnej rzezby
-
quattro - czy to przegub?
Witam, Mam maly wqrw... Probem, Podczas jazdy na 3,4,5 biegu podczas przyspieszania i hamowania na biegu slychac gluchy cykliczny halas ktory wraz z predkoscia zwieksza czestotliwosc. Wrzucajac na luz wydaje mi sie, ze prawie tego nie slychac, tak samo jak utrzymuje stala predkosc ten glos cichnie Waszym zdaniem czy moze to byc probem z przegubem ze pod obciazeniem zaczyna halasowac? Pozdro ---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ---------- A zaznaczam, ze po wymianie na zimowki slychac bardziej niz na letnich kolach (na letnich cos slyszalem, ale mysalem ze to moze opony juz sa do du...y)
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Ciekaw jestem, czy przód nie będzie uciekał na ostrych łukach ale w sumie pisałeś wcześniej, że to nie będzie auto na tor, tylko only for fun BTW Pięknie teraz wygląda
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
ważyłeś może obecne R4 i jego następcę V10?
-
oszukany przez sprzedawcę samochodu.
no i git, masz nauczkę ty i ten gościu aby być ostrożnym w każdej sytuacji Super, że sprawa została zakończona i że gościu trafił na takiego wartościowego człowieka jak ty. Pozdro
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
byliśmy na tym filmie Polecam
-
kto daje te opisy pod samochodami na onecie
nie wiem, nie znam się miałem dwie be pięć pewnego razu byłem w górach na nartach, męcząc się z wjechaniem pod pensjonat zobaczyłem szybko zbliżający się obiekt było to b5 przed liftem 1,9TDI w Quattro moje oczy zaobserwowały jak sobie radzi z ciężkimi warunkami i wtedy oświeciło mnie, że nie mam tego co najpiękniejsze w Audi Po roku, już miałem .... i mam do teraz nie ledy nie duże grile nie inne pierdoły tylko Quattro