Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja bym brał Każdy robi auto pod siebie i jemu ma sie podobać :gwizdanie:
-
Audi zimą - myć czy nie myć?
Ja myje co tydzień do dnia dzisiejszego. A w tygodniu jeszcze quick detalierem lece. Śmiało możesz myć.
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Super ten zderzak z S4 wygląda chyba się za takim będe rozglądać.
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Konkret Mody
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Ja dzisiaj założyłem 17" na zimę . Jak ja kocham szerokie opony :kox:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Widzę tego moda jak najbardziej u siebie i dopisuje sie do pytania Mlodego_droga
-
[ALL B6] Jaka długość śrub pod ori felgę i dystans 10mm?
Dobra czyli do 5mm by starczyły spokojnie te 34mm
-
[B6 AVF] Niejasna kwestia-co zamiast katalizatora?Prosta rurka czy puszka z rurka wew.?
Wybebesz wnętrza z kata i zaspawaj
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
Ja dzisiaj także w moich bixach wymieniłem oring. Zasilikonowałem dobrze na około tej regulacji i mam nadzieje że będzie okej.
-
[ALL B6] Jaka długość śrub pod ori felgę i dystans 10mm?
I co Flayer podpasiły te34mm?
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
będzie zmiana na srebrny, no mi webasto od 1,5 miesiąca chodzi dziennie rano, zero drapania szyb, silnik ciepły a w aucie przyjemnie (jak mogłem żyć bez webasta )[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 09:03_________________________________________________prezent na mikołaja dla mojej A4: nareszcie będę miał daszek na głowie Oh wie schon Herr Tomasz :decayed:
-
B6 DIVISION
Panowie jakie długie śruby muszą być aby złapać dystans 10mm a czy ori szpilki złapią dystans 5mm?
-
B6 DIVISION
Felgi już kupiłem też z B7
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Panowie dostałem bardzo pewne info że można się spodziewać zdjęć na zimowych :naughty:
-
B6 DIVISION
Panowie kupiłem oponki 17" Zimowe ma ktoś jakieś ładne felgi 17 w dobrej kasie do sprzedania?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dobra dzięki za pomoc będę szukał czegoś innego.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No to muszą mieć różne średnice wewnętrzną. A jeżeli średnica z pasującej felgi by była taka sama jak w tej z B8 to jedynie może nie pasować ze względu na ET ale to zawsze można założyć dystans i powinno pasować.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mówisz że nic to nie da żeby porównać średnice jeżeli by była taka sama to przecież musi podejść .
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie chodzi o osadzenie ale o średnicę wewnętrzną felgi bo dystanse mogę dać to nie ma problemu. Jak by ktoś mógł zmierzyć wewnętrzna średnicę felgi na które wchodzi zacisk 320mm to bym sie dowiedział jaką średnice ma ta felga i było by wiadomo.
-
B8 TrOOOOp
Sry zapomniałem napisać że 16" albo jak ktoś ma te felgi jak by mógł zmierzyć średnicę wewnętrzną felgi to bym porównał może bym coś na podstawie tego wyczaił.
-
B8 TrOOOOp
Panowie ma ktoś u was takie felgi na zimę i jaki zacisk max na nie wchodzi. Bo przymierzam się do kupna ale nie wiem czy wejdą zaciski 320 http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/56/42/16/1956421625
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie zakladal może ktoś z was taką felgę na zacisk 321? http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/56/42/16/1956421625
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ehe :polew:
-
B6 DIVISION
Albo jakaś alcantara, mnie już rażą te dekory. Jak skończę robić felgi to się za to biorę.
-
B6 DIVISION
Super price ?? A tam masz B6 to cie i na lotkę stać Ty tam Puma trzyj listwy, zmieniaj papier i nie wtryniaj mi sie w biznes Widocznie twoje umiejętności nie pozwalają ci żeby coś samemu zrobić. Kupić za 400zł i założyć to i moja 13 letnia siostra umie ot rodzinka rodem z Top Gear Puma Ty nie znasz sie wogule na zartach Bardzo dobrze ze kombinujesz, tez szukam foli na Swoje drewno, bo nie zapłace za komplet 1000 !! A papierem szzotkowane drewno - tego chyba nikt nie miał - byłbym ORI po całości :polew: Kupiłem jedną listwe na próbę narazię. Jak masz drewno to można na czarny połysk zrobić dobrze się je maluje