Treść opublikowana przez edekxp
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
Jeżeli turbina ssała lewe powietrze to napewno przepływka mniej pokaże. Rura do filtra nic nie zmienia.Sprawdź czy masz czysty filtr powietrza
-
Akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie 1BA vs 1BE ( kat. mas osi)
Trzeba podać klasę wagową, sprężyny przód mam na zbyciu 1BA
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Ja natomiast chciałem zapytać o przeguby tylne wewnętrzne quattro B6 BFB, nie mogę znaleźć w necie. Czy tylko ASO? nr z Etki 8E0 598 103
-
Problem z światłami - same się włanczają
jak tak nie możesz wyciągnąć, to odkręć obudowę pod kierownicą i wtedy wyciągniesz
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
Pisałem wcześniej pomalowałem sam sprayem czarnym i bezbarwnym Już trzeci rok się trzyma
-
Proszę o pomoc w doborze gazu
Trochę chęci kolego https://www.google.pl/search?newwindow=1&site=&source=hp&q=hana+zielona&oq=hana+zielona&gs_l=hp.3..0j0i22i30l7.1477.5615.0.6017.12.12.0.0.0.0.102.1136.9j3.12.0.msedr...0...1c.1.62.hp..0.12.1132.s5Gt8sGsBe0 https://www.google.pl/search?newwindow=1&q=wtrysk+barracuda&spell=1&sa=X&ei=2dgOVeDRD-f-ygOw8ILQAw&ved=0CBoQvwUoAA&biw=1440&bih=740 https://www.google.pl/search?newwindow=1&q=ac-r01&oq=ac-r01&gs_l=serp.12..0j0i30l9.27536.31241.0.34216.6.6.0.0.0.0.168.634.4j2.6.0.msedr...0...1c.1.62.serp..0.6.627.XQCZclc9c9s http://www.phjacus.pl/R53-Reduktor-KME-Silver-TUR-200KM-zawor-gazowy-OMB-p1228.html
-
Proszę o pomoc w doborze gazu
Stag Qbox hana zielona lub baracuda ac-r01 lub KME Sier Tur
-
Zamiennik katalizatora
U mnie nic głośniej
-
Proszę o pomoc w doborze gazu
Auto pojedzie ale zanim reduktor podniesie ciśnienie powyżej ciśnienia turbiny jest zwłoka i meszanka uboga Jeżeli masz auto serię to w twoim wypadku i 0,7 bara na reduktorze nic się nie stane i jest dobrze Tyle to nawet K03S nie da rady
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
Ja pomalowałem za 70zł i zaoszczędziłem kasę
-
Nie dzialajace odciecie zaplonu w b7
Nie steruje Można zrobić dwa przekaźniki lub jeden podwójny Jeden odłącza 12V od pompy paliwa, drugi odłącza zasilanie na elektrozawory (parownik,butla z lpg) - one są i tak podpięte do jednego zasilania Nie odpali ani na pb ani awaryjnie na lpg No nie bo immo blokuje,to nie jest razem z wiązką stacyjki Z tego co mi wiadomo to właśnie "spece" wyłączają immo i odpalają auto
-
Nie dzialajace odciecie zaplonu w b7
Może przerwać kabel od stacyjki do automatu rozrusznika.Tylko na pych odpali. Odłączenie +12v na cewki ale tu będzie chyba błąd, jak bedzie próba odpalenia Jeszcze zasilanie pompy paliwa, jak jest lpg to odpali awaryjnie Immo przerwać tzn.cewkę przy kolumnie przez włącznik
-
Proszę o pomoc w doborze gazu
hana zielona do 200KM da radę spokojnie, ciśnienie 1.4bar Ciśnienie musi być większe niż to co daje turbina, np.auto po sofcie doładowanie 1,2bara
-
1.8T ANB szarpie na lpg
Gaz jest bardziej czuły na świece iskrę itp
-
Ile pali Wam gazu?
Bo 1,6 trzeba deptać i za słaby motor do masy auta
-
Czy opłaca się wycinać katalizator ? 1.8T
Taki zwykły elektryk napewno nie
-
[B7 BFB] stukanie w skrzyni biegów przy ruszaniu
Może przegub wewnętrzny
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Moim zdaniem spala normalnie Na miejscu spali 12l może troszkę więcej oczywiście podaje spalanie faktyczne a nie z fisa Gaz sam regulowałem i dość długo przy pomocy logów i korekt sondy Skoro inni jak nie mają lpg i auto spali 9-11 a na trasie 8 to czemu gazu ma palić 15
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
A myślisz że diesel to spali 4,5l. Nawet jak spali 12l gazu to ile to kasy jak litr kosztuje 1.80
-
A4 B6 1,8 t BFB. Proszę o analizę logów.
Nieszczelność do sprawdzenia a potem dv i turbina
-
termostat 1.8T
Otwiera się i bez grzałki tylko trochę później
-
termostat 1.8T
A komp nie rzuca błędem?
-
Termostat ALT 2.0
Trzeba termostat rozebrać i "wydłubać" tą wtyczkę grzałki.Potem dolutować nowe kabelki i wtyczkę zalać jakimś klejem lub sylikonem oczywiście trzeba sprawdzić czy grzałka ma przejście.Z reguły nie pali się ona tylko urywają się kabelki
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Teraz wyganiają na miasto
-
Termostat ALT 2.0
Raczej nie ma związku błąd pewnie z grzałką termostatu, da się to naprawić, albo wymiana na nowy