Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. mam takie pytanie czemu etka wypluwa coś takiego "038 145 209 n wolno stosować tylko w audi a2, dla pozostały samochodów jest zablokowany. we wszystkich samochodach oprócz audi a2 należy stosować 038 145 209 q" A wszyscy tu polecają pompę z końcówką N - czym te pompy się różnią??
  2. ja w sumie mam obecnie cały strych do zagospodarowania, ale jakoś tak się nie mogę zebrać do tego, A na forum na pewno zaglądnę..
  3. w temacie o instalacji BT w dziale warsztat znajdziesz rozpiskę pinów - nawet sam robiłem taki schemat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/20275-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth/page-42#entry2509413
  4. też mam taką kolejkę TT (nie H0), niestety nie mam czasu, aby rozłożyć makietę i ułożyć tory. A taką mam lokomotywę: http://gamahobby.eu/pl/p/Lokomotywa-spalinowa-V180,-DR-1120-TT-Piko-47291/11334
  5. A przerwanych kabli w przelotce nie szukałeś? 95% takich awarii to właśnie kable, 5% to mikrostyk Pozdrawiam, Łukasz
  6. z tego co się orientuje to nie ma takich zestawów. Ze swojej strony dodam, że jeżeli masz połamane kable to radził bym wyjąć wiązkę na stół i jakoś tak ją lutować, aby miejsce lutowania było gdzieś głęboko w drzwiach, a nie tam gdzie te kable się zginają w harmonijce. Ja poszedłem na szrot wytargałem parę takich wiązek i w sumie z trzech złożyłem do kupy jedną.
  7. chodziło mi o warunki leasingu (wysokość leasingu) a nie o warunki zakupu auta z zagranicy czy też krajowego
  8. kolego siatka ta jest od A3, więc pewnie do A4 nie pasuje. Gdyby pasowała, to by nie robili różnych siatek do A3 i A4.
  9. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na nut3r93 temat w Audi A4 B6
    rada: wyczyścić styki w gnieździe żarówki
  10. czyli pewnie wina leży w zamku. Zrzuć boczek i jak masz otwarte drzwi to spróbuj "powyginać" wtyczkę wchodzącą do zamka - jeśli to pomoże to trzeba wyciągnąć zamek i sprawdzić ścieżki na płytce. Jeśli nie będzie się nic działo to trzeba sprawdzić sam mikrostyk. U mnie mikrostyk był sprawny, ale ścieżki musiałem poprawić. Wszystko jest opisane w dziale warsztat - zrób to sam : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/150927-czyszczenie-mikrostyku-w-zamkach-drzwi/
  11. chyba warunki leasingu zależą od wielu czynników m.in. od wysokości pierwszej wpłaty oraz późniejszego wykupu auta. My w firmie mamy leasing na 102% w pkeao sa
  12. sprawdź tą przelotkę między drzwiami, podnośniki w drzwiach działają w parach (jak nie działa jeden to z drugim też jest problem). Szkoda, że tego nie sprawdziłeś jak miałeś wszystko na wierzchu, bo kable w przelotkach lubią się łamać w takich miejscach, że bez ich wyjęcia nie da rady ich dobrze naprawić.
  13. Nie miałem nigdy grzanych foteli, ale nie raz siedziałem na grzanych kubełkach. - materiałowych oraz skórzanych. Skóra nagrzewała się dużo wolniej niż materiał. Pozdrawiam, Łukasz
  14. Dzięki [emoji106] Pozdrawiam, Łukasz
  15. Kolego możesz bardziej rozwinąć temat. Mam sygica na androida, zainstalowałem ITN Converter na komputerze - udało mi się utworzyć na nim trasę na podstawie map google, wyeksportowałem trasę niby w formacie sygica (mam najnowszego 16 - *.itf ), plik zgrałem na telefon, ale nie mam pojęcia jak go otworzyć. W aplikacji nie ma czegoś takiego jak np. "wczytaj trasę", a klikając w plik w menadżerze plików (na telefonie) nie mam możliwości skojarzenia go z sygic.
  16. kolego możesz to jeszcze raz opisać. Pierw piszesz, że ci podnośnik ciężko chodzi (mniemam, że chodzi o silniczek), a później że linka się zerwała. Generalnie jak szyba ma opory to ramka musi być krzywo ustawiona, bądź np. silniczek się kończy
  17. podjedz do Solvay park sklep modelarski koło media market maja duży wybór akumulatorków ja tam kupowałem do dwóch modeli o coś takiego warto też zapytać tu: http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?d=info Kraków 31-532, ul. Grzegórzecka 45 tel.: (12) 431-05-47 tel. kom.: 602 418 718 (Sieć PLAY)[email protected] Godziny otwarcia: pon. - pt.: 11:00 - 19:00 sobota: 09:00 - 15:00
  18. Jakie kostki wychodzą z pod fotela? Żółta to airbag, czerwona to elektryka foteli, Zielona to podgrzewanie Pozdrawiam, Łukasz
  19. Panowie mam mały problem. Niedawno zakładałem w swoim B6 kierownice multi i w tym celu wymieniałem również czujnik skrętu i "podkowę". Wszystko zakodowałem i przez pewien okres (ok. 2 m-ce) wszystko było ok. Niestety od jakiegoś czasu zapala mi się kontrolka esp, która czasem gaśnie (częściej gaśnie niż się pali). Bywają nawet takie sytuacje, że jadę w trasę i na początku podróży jest ok, po czym w trakcie jazdy zapala się kontrolka esp, która po pewnym czasie sama gaśnie (gaśnie i zapala się podczas jazdy - bez wyłączanie silnika/zapłonu). Po podłączeniu vcds'a wyskakują takie błędy: w internetach czytałem, że ludzie którzy mają dokładnie takie same błędy, czyszczą styki i niby wszystko jest OK. Teraz moje pytanie, czy nie zaszkodzę sobie spryskując wszystkie styki przy czujniku skrętu jak i gniazda w "podkowie" jakimś "kontakt sprayem". Czy zalanie tego takim typem specyfiku może przynieść więcej szkód niż korzyści?
  20. Nie ma za co. Wszystkiego najlepszego !
  21. raczej nie, ale z tego co widać na zdjęciu, to ten przeciek nie jest przypadkiem zaraz pod środkowym mocowaniem relingu??
  22. To moja żona [emoji1] Pierwsze były włosy potem auto Pozdrawiam, Łukasz
  23. Generalnie kable w harmonijce łamią się tuż przy drzwiach, ale na początek ją ściągnij i zobacz jak to wygląda z "zewnątrz". U mnie musiałem ściągnąć boczek i wytargać całą wiązke by ją dobrze naprawić. Pozdrawiam, Łukasz
  24. Zapewne twój problem leży w połamanych kablach między drzwiami a budą (harmonijka). Na forum temat ten pojawia się średnio raz na tydzień, więc poszukaj bo jest wszystko łanie opisane. Jeśli kable są OK to problem leży w zamku, a raczej w mikrostyku - w dziale warsztat, też ten problem jest ładnie opisany.
  25. po dwóch latach schodzi klar??? Tak "świerze" auto chyba ma jeszcze gwarancję na powłokę lakierniczą - nie lepiej oddać na gwarancji??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.