Treść opublikowana przez zegarmistrz
-
Problem z Windows Mobile 6 - !!! -
Operator może sprawdzić skąd pochodzą smsy.. ja też tak miałem i nie dało się tego wyłączyć, ale pewien pan z infolini technicznej był tak miły (po kilku zj**) że mam teraz spokój.
-
Używane baterie
Mój brat kupił regenerowaną do lenovo.. trzymała na początku tyle samo, ale i tak samo jak orginał rozleciała się po pół roku..
-
[ALL] Potrzebna pomoc fachowca od AGD lub elektryka - nie mylić z samochodowym
Jeżeli w gniazdku masz 4 żyły to masz 3 fazy i zero... a dla TWOJEGO bezpieczeństwa potrzebujesz jeszcze PE.. jak będziesz uważał (czego naprawdę nie polecam i może grozić utratą życia) - to można to zrobić tak - tam gdzie w gniazdku neonówka świeci to wpinasz czarne (2 w oddzielne "dziurki") a brązowy w 3cią świecącą, tam gdzie nie świeci wpinasz niebieski - jedną ręke do kieszeni a drugą sprawdzasz czy na obudowie teog ustrojstwa nie ma napięcia (oczywiście neonówką)... Z tym że po tym co napisałem to robisz to na własną odpowiedzialność - bo ja pod TWOJĄ próbą się nie podpisuje (sorry 3 fazy to już nie zwykłe gniazdko)...
-
[ALL] Potrzebna pomoc fachowca od AGD lub elektryka - nie mylić z samochodowym
Jeżeli ma 5 żył to potrzebujesz instalacji 3 fazowej. Standard jest taki : - żółto-zielony - to PE (czyli przewód ochronny - zwane potoczenie uziemieniem) - niebieski - zero - czarny, brązowy - fazy..
-
[ALL B5] Padnięty wentylator
U mnie czyszczenie nic nie pomogło .. komutator się po prostu skończył..
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
W zeszłym roku Olsztyn - Ateny - promem na Samos (2 tygodnie na Samos) - Saloniki - Olsztyn. W sumie jakieś 6,5 tys km.
-
[B5 AHU] Samoczynne otwieranie się szyb???????
Miałem to samo.. sam nacisnąłeś.. wkurzało mnie to i szukałem i szukałem.. aż w końcu wpadłem co jest przyczyną - moja lewa ręka
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
3 tygodnie.. i nie ciągnie mnie.. raczej odpycha..
-
[b5] ADR spadł pasek rozrządu-HLEP-Olsztyn
I to nie jest pasek rozrządu..
-
[ALL B6] Czy to normalne zachowanie dla multitronic'a ?
Moim skromnym zdaniem poziom oleju w skrzyni jest trochę za mały.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja już chyba też mam się czym pochwalić.. już 2 tygodnie bez..
-
[ALL B5] fachowiec potrzebny na gwałt! OLSZTYN
Specjalista jest Adam na tracku
-
[B5 AFN] Pytanie o rodzaj skrzyni biegów
Najlepiej odczytać ze skrzyni
-
[B5 ADR] Klimatronik padł - co robic ?
18.3 u mnie skończył sie wymianą wentylatora nawiewu.. zdemontuj schowek - będziesz miał do niego dojście - zobacz czy dochodzi napięcie. Jeśli tak to zdemontuj silnik naweiewu i zobacz w jakim jest stanie (u mnie skończył sie komutator).
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja zaczynam rzucać.. nie pale od wczoraj od wieczora (wyrzucialem przez okno popielniczke, wszystkie zapalniczki i fajany).. mam nadzieje wytrzymac..
-
[B5 ACK] Ile pali silnik 2.8 ?
TO długo ten Twój automat nie pojeździ.. olej wymienia się.
-
[ALL] kontrolka od wody allroad 180 KM
U mnie na zegarach i fisie bylo 90.. a na wagu 36. Padł czujnik - do tego obroty były podwyżswzone caly czas (koło 1100). Wiem benzyna - ale po wymianie przez mechanika jka ręką odjął.
-
[B5 ADP] silniczek od nawiewu
Ale nie dochodzi bo mierzyleś ?? Czy z kodów klimatronika to wnioskujesz??
-
[ALL B5] Avant - zaczepy rolety
Ja kupiłem z pękniętymi.. ale był zrobiony patent z powyginanym stalowym drutem.. wyglądało jak orginalne.. dowiedziałem się że nie są orginalne jak zajrzałem do taktusia do samochodu.. jak nie zapomne to jutro wkleje zdjęcie.. wygląda moim zdaenim całkiem przyzwoicie
-
[B5 AFN] Moduł
A może tylko wentylator skończył swój żywot?? Skąd wiesz że to moduł dmuchawy??Sprawdzałeś - napięcie do silnika dmuchawy dochodzi??
-
[B6 AVF] Przepalające się żarówki mijania
Kupiłem philipsa longlifea i jest lepiej.. tylko że.. teraz głównie śmigam po niemczech.. a w polsce mam to samo - i tutaj moim zadniem należy podziekować też naszym drogom...
-
[B5 AFF]Piszcząca przednia lewa elektryczna szyba
Jest tam prowadnica.. jak zdejmiesz to nałóż na nią smaru i nie będzie piszczało - tylko nie psikaj wd40 bo to nie ma sensu (po tygodniu znowu będzie piszczało).
-
[B5 AFN] Wymiana przekładni kierowniczej (maglownicy) - fotostory
ja dałem za magiel z przesyłką 800 zl.. po zworcie starego dostałem 300 zl spowrotem.. czyli dałem za magiel 500 zl (no ale stary trzeba oddac).
-
[ALL] Zakup zmieniarki mp3 - clo
Nigdy nie kupowałem.... ale podejrzewam że na chińskim cle poleży ze 4 tygodnie. i mogą nie wypuścić z kraju.
-
[C4 AEL] Bardzo mocno parujące szyby
chyba ten błąd jest przyczyną twojego problemu z rosieniem szyb, ale poczekajmy na wypowiedzi mądrzejszych Nie iwem jak u CIEBIE.. ale u mnie pomogła wmymiana filtra przeciwpyłkowego.. odnośnie błędu 18.3 - to u mnie skończyło się tragicznie - dmuchawa dokończyła swojego żywota (kumutator silnika dmuchawy się po prosty wytarł - najpierw słabo dmuchać zaczęło - a teraz całkiem wysiadł - mamy lato a ja jestem za granicą - i teraz pozostaje mi aso - jutro tam jade).