Treść opublikowana przez sebul
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Jazda: jak w kierunku katowic to 140-160 km/h, ja w kierunku krakowa to 60-120, bo ludzie zamulaja i nie ma gdzie wyprzedzac. Spalanie ok 6l, zawsze leje do pelna, ustawiam licznik i teraz wyjechalem prawie 1100km a wlalo sie niecale 60l. Ze spalania jestem zadowolony, bo zawsze but na swiatlach, nie oszczedzam sie jak osiagne 90 stopni i pali 6l To moje punto 1 75 koni z lpg, jadac max 100 km/h pali mi prawie 9 l gazu A przyspieszenia punto w ogolnie nie ma, az sie nawet za wyprzedzanie bez rozpedu nie biore A silnik w audi to 1.9 AWX. Jak jezdzilem do roboty czasem pod krakow, to spalanie w zimie nawet 4,5 l bylo na fisie Ale to byla jazda dziadek-style, bo gowniania droga gdzie malo okazji do wyprzedzania, a pelno busow do krakowa jedzi i pelno ciamajd jadacych 50 km/h i zamulajacych caly ruch....ehh jak ja ich nienawidze A opony to 205/55 R16 Z tego co widze po uzytkownikach b7 i 2.0 tdi to az jestem jeszcze bardziej zadowlony ze mam b6 i 1.9 ;] Bo w moim osobistym guscie to: albo b6, albo b8, b7 z wygladu jest dla mnie slabe i ladniejsze jest b6 A ze kasy na b8 za duzo trzeba to jest b6 ;]
-
Wysyłanie wypowiedzenia
Jesli bierzesz AC to rozumiem pzu, ale jesli tylko oc, to calkowicie nie rozumiem, przy samym oc bierzesz najtaniej gdzie sie da Bo to nie ty sie pozniej martwisz o wyplate.
-
Wysyłanie wypowiedzenia
A czemu nie sprawdziles ile w axie bys zaplacil ? Albo w youcandrive ? W axie jak przez neta bierzesz to jeszcze masz 20|% znizek....po co lazic po agentach ...
-
Podłączenie odstraszacza na kuny - odłączenie akumulatora
Zainwestuj moze w jakąś pantere albo cos, zeby zjadalo te kuny ?
-
[B6 AWX] Moja ;]
No właśnie, gdyby nie nowe opony to bym mogl zmieniać, troszke nie przemyślałem sprawy, bo moglbym kupic felunek nowy i do tego oponki, tylko ze cena by mnie troszke zabila, bo fele nowe z 2k , a opony prawie 3k A ze w robocie dostalem premie dodatkowa, to akurat starczylo na nowe oponki i jeszcze troszke zostalo Bo na zime to raczej w 18 by sie gorzej jezdzilo, bo na zime mam stalowki. Oj masz czarna, tez chcialem taki kolor pomimo tego ze szybcie sie brudzi, no ale ze znalazlem dobra srebrna sztuke to wzialem
-
[B6 AWX] Moja ;]
Ale taniej cie to wyniesie niz np mnie jakbym chcial fotele wymienic Chociaz na te narzekac nie moge, wiec nie ruszam nic Ale zewnetrzny s line by sie przydal i jakies ksenonki ---------- Post dopisany 25-08-2012 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2012 at 14:17 ---------- Dziś z ciekawości zajrzałem na wlepke i mam zawieche 1BE, czyli już wiem czemu pod krawężniki nie mogę podjeżdżać
-
[ALL] Audi 60L !
Spal to Sama rupieciarnia, top by bylo tworzenie od nowa auta
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Ktoś tu sra pieniędzmi
-
Szarpnięcie przy przełączaniu na benzynę.
Tankuj kiedy trzeba , tyle w temacie
-
Spalanie po zawirusowaniu autka
Przy normalnej, wiadomo ze spadnie, ale czy jest tu ktos kto by wirusowal zeby przy normalnej jedzie mniej palil ? Watpie, kazdy wirusuje by lepiej zapierniczac Ja jak ciskam spoid swiatelm i daze do 140-150 i jade do rodziny ok 40 km, to mam spalanie 5,7-6, jak do roboty jechalem normalni , dziadek-style, to nawret i 4,5 mi spalil, ale to nie byla jazda
-
Co to jest? - czyli znak zapytania od paru dni
Jaki szczegol, jak ty chcesz skrecic w lewo a dajesz kierunek w prawo, to powodzenia kazdemu kto za toba jedzie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A ja na promocjach zakupiłem sobie Metro 2033 za chyba 10 zł, Settlers 7 GOLD DELUXE za 14 zł i Assassins Creed 2, Brotherhood i Revelations za 34 zł komplet....i aktualnie pykam sobie w AC2, a później wiadomo, kolejna część. W miedzyczasie włącze też Settlersów 7 Pare lat ciągle na konsolach grałem i teraz nadrabiam na pc, za śmieszne pieniądze gry Coś czuję, że zostanę przy pc przez jakiś czas, choć nie powiem, jak wyjdzie nowy God of War to zapewne zakupię
-
Dodatkowe nagrody dla medalistów Olimpiady w Londynie
Dodatkowo jeszcze kase dostana No nie powiem , przygarnalbym kazda z nich z bananem na ustach W Polsce pewnie za zloto duzy fiat, za srebro polonez a za braz maluch
-
Wycena z OC
200 zl za demontaz zderzaka hahahahha dobry gosc nie ma co
-
jaka kwote wpisac na umowe do UC?
A wpisz sobie 1000 euro i napisz ze silnik i skrzynia do naprawy ;]
-
No to sie najezdziłem... Audi b7
8k euro , sprzedaj to i kupuj b8
-
Elektryczna maszynka do golenia - co polecacie?
Ja mam Golarka męska Philips HQ 6920 - Golarki męskie - Sklep internetowy Agito.pl i jest w porzadku Gole sie na sucho, nie musze sie babrac jakimis zelami itp, i golic sie moge codziennie i sie nie ubrudze, wygodne to , Tylko tu cos drogie, bo ja dalem 99 zl z przesylka. Jedyny mankament to to, ze przez pare dni skora byla podrazniona bo sie musiala przyzwyczaic, ale tak nawet w intrukcji pisze wiec luz
-
Czy warto kupić używane przęsła kute w cenie 80zł za metr ?
Jakie spawy ? Co to sa spawy ? Pawia to mozna po imprezie puscic.
-
2.0T czy 1.8T
No ja mam diesla i tez zawsze tankuje do pelna ;] Jak juz sie martwic o silnik to lepiej brac diesla i lac rope, a nie benzyne i zasilac gazem, chociaz sam nie mam nic do tego paliwa, mam jeszcze punto mk1 na gaz i dzieki temu ze gaz to jezdzilem wszedzie i do roboty dalej smigam, zarobil na siebie pomimo tego ze pali kolo 9 l gazu Myslalem sam czy nie brac 1.8 t, ale jak ma mi palic 12 czy nawet 14 l gazu, to ja juz wole rope lac. Knob - strasza tym juz od kilku miesiecy, gowno prawda Strasza by ludzie nie ladowali lgp i tyle Zreszta, jak podniosa cene to bedziesz smigal na pb
-
wymiana oleju
Ojeju, czyli kazdy z moich znajomych ma parcha, ja cieeeee
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja zakupiłem Shogun 2, promocja, 25 zl tylko : GameStop PC Downloads : Total War
-
Jakie logi porobic ?
Kolega jedzie ogladac a4 b6 , jakie logi ma porobic by sprawdzic autko ? Najbardziej mu zalezy aby srpawdzic kondycje pompowtryskow, jaka to bedzie grupa ?
-
Cany w b6 a zarowki?
Ze co !? Napisz to jeszcze raz i bardziej zrozumiale.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja mialem przerobionego x'a ,. i go sprzedalem w koncu, nudno sie zrobilo, kupilem ps3 , pogralem i poki co lezy i sluzy jak odtwarzacz bd, czekam na nowa czesc god of war, a grac to gram teraz na pc w battlefielda 3 , czasem zalacze gta 4 bo na steamie kupilem all czesci za 30 zl ;'] wczesniej gralem w bf 3 na ps3 ale graficznie to jest kupa jesli sie gra na pc w 1080p z ultra detalami ;]
-
Lampka podświetlenia nóg na tyle
Wiecie moze ile moze kosztowac i jaki ma numer czesci ? Bo jedna mi gdzies zaginela, jest to lapka ktora oswietla nogi pasazera na tyle, siedziala ona w fotelu pasazera i jakis czas temu zauwazylem ze jej nie ma, nie wiem czy juz nie bylo jak kupil, czy gdzies sie po drodze m izawieruszyla. Pod siedzeniem kierowcy ladnie swieci, a pod pasazera sama wtyczka