Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Jakby tyle kosztowało to pewnie padnie odwieczne pytanie remont czy lepiej wymiana na inny?? I następne: kupie inny cholera wie ile pochodzi?? Daj znać co Ci powie w poniedziałek.
  2. Mijania lepiej wymieniać obie bo nowa będzie lepiej świeciła niż stara. A najwyżej starą schowaj sobie na wypadek przepalenia gdzieś na wyjeździe. :wink4:
  3. Sam robiłeś czy oddawałeś komuś?? Silnik podnosiłeś??
  4. Powiedział co wiedział. Nie wiem jak inni ale ja mam MOTULA 5W40 i zmieniam co 10-11k.
  5. Mi od czasu do czasu zaterkocze ale tylko na zimnym. Później cisza. Ale przymierzam się do wyjęcia miski i wyczyszczenia smoka przy najbliższej wymianie oleju. Choć w B6 trzeba podobno lekko silnik unieść... Więc sam pewnie tego nie zrobię.
  6. Chodziło o literowe oznaczenie silnika. Spójrz w lewo przy którymś ze swoich postów masz przed 1.8 AVV. Ja mam AVJ to jest istotne przy tego typu pytaniach. Jeśli nie wiesz to masz wlepke przy książce serwisowej lub w bagażniku przy kole zapasowym.
  7. W wielu przypadkach tak jest. Ja u siebie jakiś rok temu to przechodziłem. Często odchylają się blaszki gdzie nie ma w ogóle styku.
  8. Model silnika podany w profilu jest prawidłowy czy wybrałeś ot tak?? Bo to pewnie też będzie miało znaczenie.
  9. Mam słuyżbową NavRoad 470 i jest fajna. Mogę śmiało polecić. Prywatnie RNS-E
  10. Kupić możesz w ASO a o numer zapytaj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=134.0
  11. Jeśli byłoby coś nie tak to już byś o tym wiedział. I szczerze to pewnie połowa ludzi ma tak robiony bo przeważnie chcą jak najtaniej.
  12. Po co ta pusta dyskusja?? Działa??Chodzi?? Nic mu się nie stało?? Będzie mądrzejszy na przyszłość. Ale w temacie wie już chyba wszystko.
  13. Trza rozebrać boczek drzwi i zajrzeć do cięgna klamki co się z nim dzieje.
  14. Jak jeździ to działa ale opisałeś w I poście że odpala i gaśnie.
  15. Poważnego nie poważnego. Musisz podjechać, jeśli jeszcze możesz do elektryka żeby zerknął. Wpisz w szukajke immobilaizer i poczytaj co chłopaki piszą. Masz VAG-a?? Teraz pali normalnie??
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239874.0 NIe ma może opisane jak ale dowiedziałbyś się że w tym modelu nie da rady VAG-iem. U mnie mechanior zrobił i jest wszystko ok. Tak jak mówił Tomek trzeba wziąć kolejny litr płynu i wtedy odpowietrzać bo powietrze może później troszkę wylecieć a nie zaraz na początku i tak bylo u mnie.
  17. Możliwe że to zbieg okoliczności z tym CB. Podłącz VAG-a. W modelu b5 immo to częsty problem.
  18. Miernik w łape i mierzymy jak to wygląda. Jeśli nadal jest takie to tak jak wyżej sprawdzic regulator.
  19. Klocki masz nowe czy stare zakładasz??
  20. Miałem kiedyś w A3 osram+90% i fajnie świeciły. Philipsy kupiłem później i w sumie bardziej zadowolony byłe z osram-ów a są tańsze. HID - jeśli nie boisz się, że dowód mogą zabrać to jak najbardziej montuj. Kumpel ma 4300 i mówi, że światło jest super a ile w tym prawdy nie wiem.
  21. A jak odpowietrzasz ABS??
  22. ECON i ustawienie na szybę i nogi.
  23. Dzięki Tomku za poświęcony czas i tłumaczenie jak odpowietrzyć układ ale odprowadziłem na poprawki tam gdzie wymieniali mi płyn i wytłumaczyłem im tak jak Ty mówiłeś. Zobaczymy co zrobią, pojechałem z kumplem jego b6 dla porównania żęby zobaczyli. U niego jest twardy i łapie do góry u mnie zjeżdża na dół hamulec oczywiście :kox:
  24. Też to mam po wymianie pompy na nową. Dzisiaj zaprowadziłem na poprawki odpowietrzenia. Dam Ci znać jak odbiorę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.