Treść opublikowana przez Onkel
-
[B5 ANB] Zniszczenie silnika czy możliwe?
Jakby tyle kosztowało to pewnie padnie odwieczne pytanie remont czy lepiej wymiana na inny?? I następne: kupie inny cholera wie ile pochodzi?? Daj znać co Ci powie w poniedziałek.
-
[ALL B6] Wymiana żarówki z przodu.. bezpieczniki
Mijania lepiej wymieniać obie bo nowa będzie lepiej świeciła niż stara. A najwyżej starą schowaj sobie na wypadek przepalenia gdzieś na wyjeździe. :wink4:
-
[B6 AVJ] KONTROLKA CIŚNIENIA OLEJU W 1.8T PLEASE HELP
Sam robiłeś czy oddawałeś komuś?? Silnik podnosiłeś??
-
[B6 AVJ] KONTROLKA CIŚNIENIA OLEJU W 1.8T PLEASE HELP
Powiedział co wiedział. Nie wiem jak inni ale ja mam MOTULA 5W40 i zmieniam co 10-11k.
-
[B6 AVJ] KONTROLKA CIŚNIENIA OLEJU W 1.8T PLEASE HELP
Mi od czasu do czasu zaterkocze ale tylko na zimnym. Później cisza. Ale przymierzam się do wyjęcia miski i wyczyszczenia smoka przy najbliższej wymianie oleju. Choć w B6 trzeba podobno lekko silnik unieść... Więc sam pewnie tego nie zrobię.
-
[ALL B5] Wartość sprężania.
Chodziło o literowe oznaczenie silnika. Spójrz w lewo przy którymś ze swoich postów masz przed 1.8 AVV. Ja mam AVJ to jest istotne przy tego typu pytaniach. Jeśli nie wiesz to masz wlepke przy książce serwisowej lub w bagażniku przy kole zapasowym.
-
[ALL B6] Kontrolka przepalonej żarówki
W wielu przypadkach tak jest. Ja u siebie jakiś rok temu to przechodziłem. Często odchylają się blaszki gdzie nie ma w ogóle styku.
-
[ALL B5] Wartość sprężania.
Model silnika podany w profilu jest prawidłowy czy wybrałeś ot tak?? Bo to pewnie też będzie miało znaczenie.
-
[B6 AWX] Jaką nawigację GPS za 300-400 zł ?
Mam słuyżbową NavRoad 470 i jest fajna. Mogę śmiało polecić. Prywatnie RNS-E
-
[ALL B5] Zatrzaski w tylnim siedzeniu
Kupić możesz w ASO a o numer zapytaj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=134.0
-
[B5 ADR] Przebieg montażu instalacji LPG
Jeśli byłoby coś nie tak to już byś o tym wiedział. I szczerze to pewnie połowa ludzi ma tak robiony bo przeważnie chcą jak najtaniej.
-
[B5 ADR] Przebieg montażu instalacji LPG
Po co ta pusta dyskusja?? Działa??Chodzi?? Nic mu się nie stało?? Będzie mądrzejszy na przyszłość. Ale w temacie wie już chyba wszystko.
-
[B5 AJM] klamka zewnętrzna drzwi kierowcy
Trza rozebrać boczek drzwi i zajrzeć do cięgna klamki co się z nim dzieje.
-
[B5 AJM] Problem, chyba po zamontowaniu cb
Jak jeździ to działa ale opisałeś w I poście że odpala i gaśnie.
-
[B5 AJM] Problem, chyba po zamontowaniu cb
Poważnego nie poważnego. Musisz podjechać, jeśli jeszcze możesz do elektryka żeby zerknął. Wpisz w szukajke immobilaizer i poczytaj co chłopaki piszą. Masz VAG-a?? Teraz pali normalnie??
-
[B5 AFN] Jak odpowietrzyć hamulce z pompą ABS
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239874.0 NIe ma może opisane jak ale dowiedziałbyś się że w tym modelu nie da rady VAG-iem. U mnie mechanior zrobił i jest wszystko ok. Tak jak mówił Tomek trzeba wziąć kolejny litr płynu i wtedy odpowietrzać bo powietrze może później troszkę wylecieć a nie zaraz na początku i tak bylo u mnie.
-
[B5 AJM] Problem, chyba po zamontowaniu cb
Możliwe że to zbieg okoliczności z tym CB. Podłącz VAG-a. W modelu b5 immo to częsty problem.
-
[ALL B5] Wysokie napięcie akumulatora (ponad 16V)
Miernik w łape i mierzymy jak to wygląda. Jeśli nadal jest takie to tak jak wyżej sprawdzic regulator.
-
[ALL B5] Montaż zacisków po regeneracji
Klocki masz nowe czy stare zakładasz??
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
Miałem kiedyś w A3 osram+90% i fajnie świeciły. Philipsy kupiłem później i w sumie bardziej zadowolony byłe z osram-ów a są tańsze. HID - jeśli nie boisz się, że dowód mogą zabrać to jak najbardziej montuj. Kumpel ma 4300 i mówi, że światło jest super a ile w tym prawdy nie wiem.
-
[B5 AFN] Spadający hamulec..
A jak odpowietrzasz ABS??
-
[ALL B6] Jak ustawić klimę w zimę ?
ECON i ustawienie na szybę i nogi.
-
[B5 AFN] Spadający hamulec..
Dzięki Tomku za poświęcony czas i tłumaczenie jak odpowietrzyć układ ale odprowadziłem na poprawki tam gdzie wymieniali mi płyn i wytłumaczyłem im tak jak Ty mówiłeś. Zobaczymy co zrobią, pojechałem z kumplem jego b6 dla porównania żęby zobaczyli. U niego jest twardy i łapie do góry u mnie zjeżdża na dół hamulec oczywiście :kox:
-
[B5 AFN] Spadający hamulec..
Też to mam po wymianie pompy na nową. Dzisiaj zaprowadziłem na poprawki odpowietrzenia. Dam Ci znać jak odbiorę.
-
[B5 1Z] Kilka problemow - parujace szyby, woda po stronie kierowcy,nie dzialajaca klima.
Może auto pływało?? Dawno kupiłeś??