Treść opublikowana przez nastradamus
-
Strefa Śmiechu
Prawdziwy samiec alfa, by bić rekordy nie potrzebuje nowych technologii, sztabu ekspertów z Bóg raczy wiedzieć jakiego NASA czy innego Red Bulla. Prawdziwy samiec alfa siedzi na koniu bądź dosiada żurawia i wznosi się ponad przeciętność. Dowód - ot towarzysz Владимир Владимирович Путин.
-
Czujnik poziomu oleju jak działa, i czy działa?
Już wszystko wiem, dziękuję Panowie za odpowiedzi
-
Czujnik poziomu oleju jak działa, i czy działa?
Hej Szukałem na forum ale pełnej info nie znalazłem... Panowie, jak działa ten czujnik poziomu oleju montowany w naszych klekotach od spodu miski? Byłem ostatnio na wymianie oleju, i gdy spuścili olej postanowiłem sprawdzić czy będzie jakieś info na fisie po przekręceniu stacyjki nic nowego się nie pokazało tylko info OK... i teraz moje pytania: czy to oznacza, że czujnik nie działa? czy on jakoś inaczej mierzy? Jak go sprawdzić czy jest sprawny (nie kupując drugiego) kiedy on sprawdza poziom olej przed rozruchem, czy także w trakcie pracy silnika? Czy on zgłasza błędy do Vag, bo w vagu brak jakichkolwiek błędów... ---------- Post dopisany 15-10-2012 at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 13:39 ---------- up
-
dekor deski - jak go zdjąć
zacznij używać szukajki...
-
Legenda PRLu - Kant czyli mój FIAT 125 P - po pełnej odbudowie
BRAVO :brawo: jakie koszta?, jeśli to nie tajemnica
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ta fura, jej foty i opis wyleczyły mnie z porannego kaca generalnie miazga :gicior:
-
Dziwnie zachowująca sie turbina
zrób kpl logów wtedy będzie wiadomo co tam się dzieje... jak Kolega śmiga po autostradach to nie obstawiam zapieczonego turbo, turbo się regeneruje gdy puszcza olej tu masz wszystko co i jak: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
-
Prośba o pomoc przy podłączniu bose
miłego czytania http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/
-
Szarpanie na biegu jałowym tdi
przyczyną może być dwumasa w sprzęgle, jak się rozgrzeje po dłuższej podróży może powodować wibracje, przy zimnym nie (krótkie odcinki)
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
dokładnie
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
Hej, ja użyłem pinów modelarskich, które wykorzystuje się w serwomechanizmach do modeli, groszowa sprawa, a pasują bardzo dobrze np tu: Wtyk serwomechanizmu | Akcesoria \ Kable, wtyczki i akcesoria | Sklep modelarski
-
Montaż Świateł do jazdy dziennej
Mario, te ledy to sam upychałeś w te kratki? czy kupowałeś gotowca z kratkami z allegro? jak możesz to zapodaj linka.
-
Temp. min. 16 stopni jak przekodować klimatronik.
jeśli dobrze pamiętam to panele z b7 mają 16' w b6 18'. Nie da się przekodować. Możesz założyć panel od b7 ale musisz założyć opornik by tylna szyba grzała... (info na forum)
-
Na zimnym pali, na ciepłym bardzo duże problemy
pewnie to przypadek, że akurat poi tankowaniu, generalnie coś niedomaga w aucie, zrób pełną diagnozę silnika vag'iem i zrób logi, zobaczy się co wyjdzie... http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
-
Bose z B7 do B6 ?
no i ze 2 kilmoetry kabli by było wszystko tak jak trzeba
-
Kopci na niebiesko AVF
a Ja bym zrobił pełne logi, przede wszystkim dynamiczne wtedy będzie więcej wiadomo
-
Problem z turbo
a może to nie turbo? zrób logi, będziesz wiedział na 100% http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
-
wymiana soczewek
czyli żeby wymienić soczewkę z odbłyśnikiem w b6 ori xenon na taką samą to nie trzeba lampy rozklejać - wszystko da się zrobić od strony klapek?
-
Autko nie ciągnie od samego dołu tylko powyżej 2200 obrotów
hej, musisz zroić logi, inaczej to wróżenie z fusów, one prawdę ci powiedzą... mogą to też być zapieczone łopatki w turbinie ale nie obstawiam tego bo jeździsz dynamicznie. Musisz kupić baterię do laptopa, albo samochodową przetwornicę napięcia na 220v (taką podłączaną pod zapalniczkę)
-
[Avant 2.5 TDI Quattro] Wymiana reflektorów na bixenon
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/przerabianie-lamp-b6-bixenon-soczewki-ledy-roznosci-lamp-241156/
-
Problem z oświetleniem,oraz zółta kontrolka
może MCE siada... hidów nie montowałeś?
-
Audi Chorus II+ zmieniarka - jak odtwarzać mp3??
oczywiście, że tak, są też ori odtwarzacze obsługujące mp3
-
Audi Chorus II+ zmieniarka - jak odtwarzać mp3??
zmieniarka poprostu nie czyta plików mp3, dlatego widzi tylko jeden track, musisz kupić sobie emulator zmieniarki mp3 podpinany zamiast zmieniarki pod fabryczne radio... wszystko jest na forum!
-
Czyszczenie pompowtryskiwaczy
zrób logi tak jak kolega pisze, to będzie wiadomo, czy pompki są ok, a te delikatne trzęsienie po rozruchu to norma. może to też być egr gdy się załącza na spaliny
-
listwy chromowe
było gdzieś na forum... z tego co pamiętam to czyszczenie mechaniczne jest skuteczne...