Kolejny,który ma problem z czytaniem,to już na tym forum plaga.
Forum golfa,to vwgolf.pl,a forum golfa 3,to golf3.pl.Jak dla mnie różnica jest zasadnicza chłopie:facepalm:.Nawet ja13to latek potrafię to rozróżnić.
To żeś bystrzacho błysnął tym jedynym postem.
Nie wiem,ile masz lat,ale ewidentnie masz braki w wyszkoleniu,skup się może na nauce,bo cięte riposty marnie Ci wychodzą.
Jeszcze raz,tym razem już ostatni.Skoro piszę,że nie ma mnie na forum golfa,to oznacza,że nie figuruję w spisie społecznym użytkowników forum vwgolfpl.
Czy tym razem dotarło?
Różnica taka sama,jak chociażby między forum audi a4,a forum audi 80:grin:.I jedno i drugie to forum audi,czyż nie tak?
Albo forum audi a4,a audi a6 bystrzacho:naughty:.
Kowi87,czy raczysz mi odpowiedzieć na postawione pytanie?
Ponowię je,bo pewnie już zapomniałeś.
Czy logując tylko 011 nie będę miał problemów z widocznymi niezdjętymi limiterami w bloku diagnostycznym i czy wartości w logu robionym da solo będą inne,jak w grupowym?
Pytam,bo jeden z Twoich kolegów pisał,że logi były przerabiane:facepalm:.Więc skoro były,to dlaczego popełniłem taką gafę i zostawiłem wartości ograniczone limiterami?
Mam nadzieję,że zdążyłeś się dowiedzieć,co są limitery i jak się uwidoczniają w logu,tak solowym,jak i grupowym.
Postawię Ci kolejne trudne pytanie,mam nadzieję,że z pomocą kolegów jakoś znajdziesz odpowiedź.
Czu tuner,dajmy na to Witek,po wrzutce softu,żeby sprawdzić poszczególne wartości loguje auto,powtarzam loguje,kulka razy,czyli jeden raz żeby zalogować 011,drugi raz,żeby zalogować 004,3ci raz,żeby zalogować 003 itd,czy robi grupowy log tych trzech wartości?
Zapytaj się,przy okazji dowiedz się,czy ten limiter będzie,czy też nie będzie widoczny w solowym logu.Aaa,nie zapomnij zapytać,czy będą różnice w wartościach między logiem solowym,a grupowym:wink:.
Nie pisz proszę,że już ze mną nie dyskutujesz,bo to typowe dla cwaniaka,który unika trudnych pytań.
Jeżeli chodzi o leczenie mojej choroby,to leczę się na fundusz,czyli niestety musicie,czy tego chcecie,czy nie bulić za leczenie:naughty:.A trwać będzie jeszcze długo.
Tym wszystkim,którzy szukają barana,czuba itp służę pomocą.Proszę pisać na pw,żeby zbytnio tematu nie zaśmiecać.
Postaram się jakoś wszystkim dogodzić,nie będzie to łatwe,ale dołożę starań.
Póki co,czekam na ciętą,przede wszystkim mądrą ripostę kolegi kowiego,mam nadzieję,że błyśnie odrobiną wiedzy.Daj tym razem tatusiowi powód do dumy z syna:thumbup1:.
Trochę zboczyliśmy z tematu,więc poprawka na kurs.Proszę o namiary na afn-a na 11/230 który przy doładowaniu 1.46(tak naprawdę 1.447,mały byk w 010) i napięciu 4.4v wypluje na smicu 185 koni.
Wszędzie powtarzałem i powtarzam,udało mi się uzyskać 185 koni(niby niewiele,bo faktycznie niewiele),ale na 1.447b i 4.4v z smciem.
Na każdym forum skutecznie obalam mity jedynie słusznej i wartej krocie pompy 11tki z ahh.
Prawdziwą karierę kolego Kowi87 robi się poza forum na pw itp.Już spora rzesza użytkowników poczciwych vp śmiga na hybrydowych pompach,chwaląc sobie ich wartość w przeliczeniu na poniesione koszty.
Moim jedynym celem było i jest uzmysłowienie fanatycznym wyznawcom 107J,że istnieje inna,bardzo dobra alternatywa,czego dowodem jest długi jak rzeka tamta na forum passata,w którym to ponoć tak się zbłaźniłem.Zobacz ile tam wniosłem,ile wnieśli też inni.
Dzięki tamu wielu już ma ciekawe alternatywy dla 107J.
Przeczytaj go dokładnie,to szybko zmienisz zdanie i kto wie,może poprosisz nas o pomoc w budowie taniej i bardzo dobrej 11tki.
Narzekasz,ze na więcej nie pozwalają Ci graty.Za powiedzmy 400 zeta masz do dyspozycji pompę,któa otworzy Ci drogę do większej mocy.
Służę pomocą,jakby co.Pomogłem już wielu użytkownikom,jeden więcej niczego nie zmieni.Mam odpowiedni sprzęt,trochę wiedzy,doświadczenie.To wszystko poskutkowało tym,że zbudowałem hybrydową pompę,która na teście wypadła lepiej,jak pompa 107J:wink:.
Czego dowodem jest wynik przy tak słabych ustawieniach.Następny stage już w budowie,wałek z sdi,fmic,ciśnienia wtryskiwaczy,kilka innych pierdół i będzie ciekawie,jak na takiego parcha.
Chcesz podyskutować,możemy,tylko nie wysilaj się i nie rób mi jeszcze większej reklamy,bo głupio mi,że ktoś bezinteresownie zadaje sobie w mojej sprawie tyle trudu.
Jest jeszcze kilka for na których byłem z tym opisem,a które pominąłeś.
Pozdravwiam wszystkich.
powiem krótko to co wszyscy o tobie dawno ustalili na różnych forach:jesteś głupszy niż ustawa przewiduje-brak kryterium dla twojej osóbki