Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Przepływka za mało mierzy, do tego cos nie do konca z synchro rozrzadu jest bo masz 12 cf a powinno byc blizej zera.
  2. Na osprzęt serie to ten program jest zbyt wysilony. Zrób komplet logów do odcinki.
  3. Dv nie ma nic do pompy sai, no chyba ze zakładajac go cos przypadkiem ruszyłeś w okolicach pompy.
  4. Cisnienie paliwa sprawdzane tez było pod obciązeniem? świece jakie?
  5. Łukasz13 odpowiedział(a) na Aldis temat w 1.8T
    Jeśli masz vaga, wejdz w test output test w engine, po kliknieciu start powinna pracować pompa paliwa w baku, powinno być ją słychać.
  6. W zasadzie nic sie nie zmieniło od poprzednich logów, w obu przypadkach niedoładowuje turbina i tym trzeba by się zając, zrób loga 118 z odpieta wtyczką n75, wywal kata jeśli i tak masz błąd, wpłynie to pozytywnie na logi i dynamikę auta.
  7. Trzeba go wymontować, na podnośniku na pewno bedzie łatwiej.
  8. Turbo wstaje całkiem niezle, lekko cofa zapłony, poza tym ok.
  9. Nagraj jeszcze krótkiego loga na wolnych 002+033. gazownik nie podpinał się przypadkiem jakimiś kablami od lpg do którejś sondy w aucie? Tak czy inaczej diagnoza sie nie zmienia: szczelność, przepływka, strojenie lpg.
  10. Przepływka zaniża, najlepiej kupić nową i z głowy to część eksploatacyjna, przed tym też sprawdzić najlepiej szczelność dolotu. Gaz jest do wystrojenia podczas jazdy, musisz poszukać kogoś kto umie stroić po korektach z vaga. Ten log 003+020 to poprostu kabel utracił połaczenie i takie krzaki wyszły.
  11. Nawet na 95 na seryjnym programie nie powinno cofac. Podmień przepływke jak masz od kogo, jeśli nie poprawi się trzeba zajrzeć do świec i kata na początek.
  12. Brakuje 002+033 dynamicznie. Zacznij od wymiany przepływki na bardziej sprawną, do tego świece też jesli nie wymieniałeś.
  13. Z tych logów co zrobiłeś nie widać nic konkretnego, turbo pracuje dobrze, szybko wstaje. Co do reszty zrób komplet logów, i napisz dokładnie jakie błedy się pojawiają.
  14. Jasne, mam seryjny, kolega traczu może mógłby pomóc ze wrzuceniu do auta
  15. Logi są ok, kompresja może wychodzić dobra a zawory beda nieszczelne, jesli cała reszte juz wykluczyłeś to zostaje głowica. Koszty zalezą od stopnia uszkodzenia głowicy i ilości uszkodzonych zaworów itd. NO I od mechanika, głowice trzeba sciagać.
  16. Wypalone zawory pewnie.
  17. Co do logów to wszystko wygląda całkiem dobrze, nie widać problemów. Co do wypadania to cos wiecej? kiedy wystepuje cały czas? na zimnym na ciepłym? na wszystkich cylindrach? na jednym?
  18. Może napisz o jaki silnik chodzi, jesli to 1.8t w b6 to jest dobrze.
  19. Łukasz13 odpowiedział(a) na orczykk temat w 1.8T
    Szczelność dolotu i podciśnien sprawdzana? bez logów to za wiele nie da się pomóc.
  20. Co do błedu to oczywoście wina programu który za dużo wymaga od seryjnej turbiny, więc to pewnie bedzie przyczyna problemu.
  21. Tak może tak być, auto wchodzi w tryb awaryjny a błędów nie ma.
  22. Może mieć tylko wpływ na jeszcze szybsza destrukcje tego silnika kolega wyżej dobrze radzi, chcesz pocieszyć się dłuzej tym autem podjedz do kogoś kto dobrze ogarnia te silniki.
  23. Co do doładowania to faktycznie troszke pozno wstaje i lekko niedoładowuje, ale to chyba nie ma nic wspólnego z brakiem mocy po odpaleniu, poszedłbym jeszcze tropem rozwalania adaptacji ecu przez lpg, zanim odpalisz na zimnym poprostu najpierw skasuj błedy nawety jak nic nie ma i wtedy sprawdz jak się zachowuje po odpaleniu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.