Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diablo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Diablo

  1. Dokładnie, wiem, że sporo osób ma zestaw 1Z w podkręconych traktorkach i bez problemu daje rade z większym momentem i mocą :/
  2. Koledzy pomocy B5 1,9 TDI AHH podkręcony u Rogala na ok 150 KM. Gdy padł dwumas założyłem dedykowany zestaw Valeo z zamachem po Półtora roku i ok 30kkm zaczęło się szarpanie przy ruszaniu, nic poza tym żadnych uślizgów, diagnoza tłumiki na tarczy. Skompletowałem zestaw 1Z (zamach + nowy zestaw LUK) zamach przetoczony po całości, montaż i lipa :/ trzeci bieg 2000 obr. sprzęgło się ślizga Mechanik... spoko pojeździj troche może się ułoży 400 km. bez zmian. Prucie skrzyni, diagnoza... delikatne przypalenia, tarcza nie zbiera całą powierzchnią na zamachu. Ok może walnięty docisk. Zmiana na komplet SACHS. Po montażu pedał sprzęgła wpada, odpowietrzanie wysprzęglika. 3 bieg to samo "Pojeździj może się dotrze, bo nie bierze całą powierzchnią" ok następne 400km. bez zmian. Mechanik "Podkręcone auto a sprzęgło od 90 KM 1Z normalne, że nie utrzyma takiego momentu obrotowego" :/ Zakładamy spowrotem zestaw Valeo jakoś się przemęczę a 1Z wzmocnie u Radzikowskiego. ...Zamontowany, pedał ciężej chodzi i ślizga się jak na 1Z Co mogli spieprzyć, bo już nie wiem co robić :/ ?
  3. Radio raczej takiego poboru nie ma, sprawdz ładowanie.
  4. Fajnie się prezentuje na tych kołach
  5. zimówy, na lecie kiepsko już się jeździ nockami
  6. Sprawdz czy Valeo nie ma kompletów do wstawienia.
  7. Diablo odpowiedział(a) na rafiko259 temat w Audi A4 B5
    kup ori i będzie git, reszta to shit
  8. Moim zdaniem luzy na sworzniach się zrobiły a one skrzypią i pukają oraz mogą delikatnie kierownicę przekręcić.
  9. Mnie na szarpakach tez nie wykazało pukania. Dopiero ruszanie kierownica wskazało maglownicę
  10. Moze tez byc wina zacinajacych sie klockow lub tloczkow i musisz mocniej wcisnac pedal zeby hamowalo. Ale plyn i powietrze jak najbardziej moga wplywac na skutecznosc hamowania.
  11. Vagowanie czujnikow wykaze roznice nawet przy wolnej jezdzie, jesli sa rozne odczyty czujnikow bedzie sie wlaczala pompa ABS, ale pape slychac i wiadomo ze sie zalacza. Jesli jej nie slyszysz to znaczy ze sa krzywe tarcze lub luzy na wahaczach.
  12. Eeech gdyby nie te nasze p.... drogi. Swietnie to wyglada
  13. Sprawdzisz VAG-iem, choc nie kazdy zwykly mechanik ma o tym pojecie
  14. Ja mialem tylko koncowki wtryskow i nic wiecej nie kupowalem.
  15. Tez sie zastanawiam nad zmiana sprezyn na -20-30mm ale eibach to ok 800 zl. Podpowiedzcie czy zalozyc sprezyny czy lepiej w podobnej cenie zestaw np MTS lub dolozyc do gwintow MTS ?
  16. Mnie ABS wlacza sie jak juz sie zatrzymam i puszcze pedal hamulca
  17. Niestety skrzynka do rozbiorki, synchronizator do wymiany
  18. musze o tym pomyslec, moze faktycznie po 10 latach i 300kkm czas je wymienic
  19. Ogrzewanie skutecznie schladza plyn chlodzacy, wiec moze poprostu nie nadaza sie ogrzewac
  20. jeśli kluczykiem się normalnie otwiera, to nie będzie wina pompki
  21. Tylko uważaj, bo wydaje mi się, że jazda na światłach przeciwmgłowych jest niedozwolona.
  22. Gdzieś jest przerwa za przekaźnikami. Sprawdź voltomierzem lub żarówką czy jest napięcie na wtyczce silnkiczka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.