Treść opublikowana przez Blachu
-
Wyciek oleju z bloku silnika
A jak leci z tych broków to jak zlikwidować ten wyciek? Trzeba zdejmować głowicę, czy da się to zrobić "od zewnątrz"? że tak się wyrażę...
-
Cordoba Sport 6L 1.9 TDI BLT 273KM/463NM by Tominator
Wrzuć jakiś clip 50-200
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Chyba, że wkradł im się tam błąd na stronie
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
1.9 tdi też spójrz tutaj: http://www.eibach.pl/search.html?search_type=catalog&marka=1&model=73&product_line=1935 Swoją drogą na tabliczce znamionowej mam podane, że maksymalny nacisk wynosi 1065/1020 kg
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
grzes283 springi trafią na auto raczej dopiero w styczniu/lutym przy remoncie całego zawieszenia z przodu i tyłu - wahacze, amortyzatory, łaczniki, drązki, tuleje i inne drobiazgi
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Masz rację tył siada niżej ale na to jest sposób w aso kupujesz podkładki pod springi i już auto stoi idealnie,koszt to coś koło 5 dyszek O tych podkładkach czytałem na forum, ale wtedy tył się podnosi deczko spróbuję z tymi springami z dociskiem na przód do 1090 kg, może wtedy ten przód będzie stał podobnie jak tył, no ale zobaczymy w niedalekiej przyszłości Bo z tego co widzę na allegro, eibach.pl, i innych stronach to od ręki dostępna jest ta wersja springów do 1140 kg na przód, którą pewnie wszyscy nabywają ta 1090 kg jest tylko na zamówienie z zagranicy..
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Eibachy raczej nie kosztują 800 zł Na eibach.pl 528 zł wersja sportline - zamówiłem tą która ma nacisk na przedniej osi do 1090 kg, ale czy siądzie równo to zobaczymy... Bo wiem z forum, że wersja springów z tym naciskiem na przód do 1140 kg spowoduje, że przód będzie 1 cm wyżej.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
hmm no to szybko wracam do czegoś z 505.01, chyba Valvo synpower extreme... Dobrze że przebieg symboliczny na tym LM, raptem z 600 km
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
LM diesel synthoil, olej pro, ale z normą 505.00 do 1.9 tdi pd... Trochę mnie poniosła ciekawość i zalałem go Jeden z forumowiczów zrobił na nim już dwie wymiany i nie zauważył niczego złego w pracy silnika, a wręcz przeciwnie - chwalił sobie. Mocno oberwie się silnikowi, wałkowi itp? Wracać jak najszybciej do 505.01?
-
Piłka nożna
Jestem ciekaw kiedy czas van Gaala dobiegnie końca w United... Swoją drogą ciekawe słowa powiedział ostatnio Scholes... "Masz takie wyniki, jakich masz piłkarzy"...
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Była zasyfiona pompa paliwa. Auto jedzie ale jak czorny stwierdził jeszcze nie tak jak powinno. Ale już przemieszcza się szybciej od tdi:decayed:Tapnięte z SGS5 zależy jakiego tdi
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
Te żarówki ledowe do wstecznego z allegro? Poratowałbyś linkiem? Faktycznie oświetlają przestrzeń za autem lepiej niż zwykła żarówka?
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
Mam pytanie odnośnie sprężyn eibach sportline... Jaki maksymalny nacisk na przód wybrałeś? 1140 czy 1090 kg? Bo na stronie eibacha są dwie wersje tych sprężyn do 1.9 tdi i chcę wybrać dobrze by przód nie był za wysoko... Mierzyłeś może ile masz teraz cm od podłoża do błotnika?
-
B6 DIVISION
To już górna granica według mnie :wink:A ile wynosi ta granica jeśli chodzi o lata? Bo do 90 tyś km jeszcze daleko
-
Piłka nożna
A tutaj prawdziwa historia z ostatniego gran derbi
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Jaką masz opinię o tych amorach koni str? Jak wrażenia? Auto jest dosyć sztywne? Masz porównanie z 1BE??
-
Ustawienie kąta synchronizacji AVF
Zajrzyj tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/47585-b5-ajm-ustawianie-kata-synchronizacji-w-pd-fotostory/
-
Ustawienie kąta synchronizacji AVF
Pojedź na hamownie to zobaczysz czemu te silniki nie jadą tak fajnie powyżej 3000 rpm niuton szybko leci w dół... Ja nie napisałem że górną partię obrotów miałem po przestawieniu synchro wałka jak w big turbo... Ale tą różnicę poczułem. PS: Podjedź gdzieś na softa, auto zacznie już fajnie jeździć
-
Ustawienie kąta synchronizacji AVF
Kolego przestaw ten kąt na 0 lub nawet na -2... Nie ma z tym dużo roboty, i możesz próbować jakie ustawienie najbardziej Ci odpowiada. Ale taka zmiana wyjdzie tylko na dobre. Jestem ciekaw jak wyglądałyby wartości tego synchro w logu dynamicznym, ale na pewno byłoby to deko więcej niz +5.5... Kiedyś u siebie miałem +3 i przestawiłem na -1.7, moja dupohamownia poczuła różnicę, zwłaszcza w górnych obrotach. Tunerzy przy strojeniu ustawiają ok -2
-
B6 DIVISION
a niby dlaczego? jak masz to ciągnij tylko już nie masz jak zmienić ubezpieczyciela Auto mam rocznik 01 i już dwa razy zmieniałem ubezpieczyciela, i AC mam cały czas
-
B6 DIVISION
Co do coolera to kupisz go na stronie "fmic.pl". Jeśli nie masz w planach gtb2260 to 180mm styknie tak jak pisze Koj@k. Dolot też będzie customowy??
-
[B6 AVF 175PS/380NM] Avant. I LY7Q, I S-Line, 19", I RNS-E, I Kierownica B8 + + +
Dobra sztuka kolego a jak zrobisz te mody to będzie No i nie zapomnij podziałać pod maską
-
Polecane opony letnie
Gabalo pomyśl może jeszcze nad Bridgestone potenza s001... Powinna spełnić Twoje oczekiwania...
-
Jaka półoś (wymiana) 1.9 AVF
Przegub wewnętrzny sprawdza się pod kątem luzów na podniesionym, czy opuszczonym aucie?
-
B6 DIVISION
Wiesz co nie mam czasu jak co niektórzy co tylko siedzą na forum i picują bryki i dokładają wyposażenie. Mam dni gdzie wstaję o 6.00 rano i siedzę w garażu nawet do 21.00 a nie tylko odwalę 8 godzin w robocie przychodzę do domu wywalam kiełbachę i mam wszystko w nosie. Zleciłem zrobienie wydechu z kwasówki i teraz stary leży i zajmuje miejsce...jak będę miał czas to zdjęcia zrobię jak nie będę miał to nie zrobię. ot i tyle w temacie. jak mam wywalić to na złom to wolę za kilka monet oddać komuś kto zrobi z tego pożytek. Wow!!! Ale wziąłeś to do siebie [emoji102] Ja tyram po 12h dziennie ... U mnie dolicz 3h dziennie dojazdów po 90km do roboty Ja można powiedzieć że jestem w pracy 24 h na dobę nie licząc weekendów