Treść opublikowana przez Blachu
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Miałem przez kilka tygodni tą flanszę zamiast egr... Ale szybko wróciłem do egra, którego zaślepiłem... Możesz spróbować, może Tobie nie będzie przeszkadzać mocne telepanie autem podczas gaszenia
-
[avf] po programie
A od dołu jak jedzie względem serii na chipie? Tak do 2000obr? Jak z reakcją na gaz? Nagraj jakieś filmiki jak jedzie Sent from Lumia 920
-
[avf] po programie
Różnica względem samego chipa mocno odczuwalna? niedługo u mnie też zawita pod maską gtb Sent from Lumia 920
-
[avf] po programie
Kolego ta waga na wykresie jest ok? Tylko 1535 kg? To mój awx w sedanie w ośce waży 1480, a do tego jeszcze paliwo i kierowca... Więc coś tu nie halo... Sent from Lumia 920
-
Piłka nożna
Kamyk jak oni (MU) to robią?
-
Avf a4 b6 wykres do oceny
Lepiej zrobić korektę... Jeśli chodzi o moment to na dole obrotów masz go dużo,ale później leci na łeb na szyje... Tak wiem, masz seryjne graty pod maską avf-a, ale można poprowadzić moment bardziej płasko, przez co wrażenia z jazdy lepsze oraz dwumas, sprzęgło mają lżej. Jeśli chodzi o moc to kilka, 10 KM więcej. Pozwolę sobie wrzucić wykres mojego auta, zwróć uwagę na przebieg momentu:
-
Avf a4 b6 wykres do oceny
Momentu sporo, ale koni coś mało Ponadto max moment jest już przy 2100, trochę wcześnie...
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Dzięki i również pozdrawiam
-
[ahu] przyspieszenie 0-100
Ile civic waży? 900 kg?
-
Dobrzy chiptunerzy
lukasso15Najbliżej masz w Pleszewie Goodhope: http://www.dyno.pl z tego co czytałem to solidna firma
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika z pasażerką z avanta B6 na numerach PO ...XY Dziś ok 18 jechaliśmy A2 ze Strykowa w stronę Poznania, mrugnąłem awaryjkami, i dostałem "długie" w zamian
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Panie musisz kliknąć okienko "Więcej opcji" pojawi się większe okno edytora z możliwością wstawienia foty
-
Kilka zmian mojego Paska, czyli AVB ze zdwojoną mocą.
Graty wyniku Jak w aucie miałeś GTB17 i 420-435 Nm to jakie tam sprzegło siedziało? Ori AVB? Czy zmieniłeś całą skrzynię z kompletnym sprzęgłem?
-
Piłka nożna
Xabi Alonso i Benatia w Bayernie... Transfery na plus, zwłaszcza ten drugi... Sent from Lumia 920
-
Owocna wizyta w Tune-up Gdańsk, proszę o ocenę wykresu
Cyferki ładnie wyglądają nagraj jakieś filmiki z przyspieszenia, zobaczymy jak jedzie np. 50-100 na trzecim biegu oraz coś na czwórce... PS: myślę ze moment mógłby zostać trochę lepiej rozłożony, bardziej płasko... Sent from Lumia 920
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- B6 DIVISION
U siebie mam 2,5 bara z przodu i z tyłu na 225/40/18...- Spoty Słupecko - Konińskie
Pany może jakiś spot w ten weekend? W końcu pojawiłbym się Sent from Lumia 920- [A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Mały modzik, a cieszy ramka grilla i dolnej kratki oraz listwa pod klapą z tyłu pomalowana w czarny mat plastidipem. Na montaż czeka też turbo gtb1756vk. Do tego też FMIC, DP itd itd...- B6 DIVISION
- A4 1.9 Tdi Quattro, Gtb2260, Kilka Innych Modyfikacji - Najprawdopodobniej Najmocniejsze A4 B6 1.9Tdi
Grubo głowica będzie robiona, czy jest to finalny setup? Sent from Lumia 920- AWX wizyta u anderllh.
Moment fajnie rozłożony, ale mogłoby być go ciut więcej- B6 DIVISION
Jak wrażenia po zrobieniu pełnego bose? U siebie mam wymienione głośniki, sub i wzmak na bose.... Ciekawi mnie czy duża różnica byłaby i czy gra warta świeczki bo jednak roboty z tym trochę jest jeśli się nie mylę...- B6 DIVISION
- B6 DIVISION