Treść opublikowana przez przemik
-
[INNE] Proszę o ocene logów (ARL 150 KM)
Logi OK. ARL az sie prosi zeby go dlubnąc...
-
[B6 BFC] Proszę o analizę logów
Stawiam dukaty przeciwko orzechom, ze Mesz albo Piotrus potwierdza moją diagnoze.
-
[B6 BFC] Proszę o analizę logów
Ten log to z jakiego silnika R4 czy V6 ??
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów
- zapłon by sie przydalo opoznic lekko - EGR - wyglada na zaslepiony lub super brudny - uklad wtryskowy -znośny Czekamy na dynamiczne - przy okazji bezposrednio po wykonaniu logów dynamicznych zaloguj 007 stat i wstaw - wyjasni sie sprawa termostatu. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
A ja zrozumiałem tyle, że kolega chyba niezbyt zrozumiał o co chodzi w poscie o diagnostyce
-
[INNE] Prośba o analizę logów (Seat Ibiza AFN)
Wolno. EGR - pracuje prawidlowo.
-
[B6 BFC] Proszę o analizę logów
Nic nie rob z turbiną, a juz tym bardziej nie reguluj sztangi. Ustaw zapłon - reszta jest dobrze.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
- pojezdzij troszke agresywniej zeby rozruszac kierownice w turbinie - lekko skorygowałbym zapłon - statyczny kąt wyprzedzenia wtrysku Po za tym OK
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
Wiśta wio łatwo powiedziec
-
[INNE] Proszę o analizę logów (PASSAT B5 1,9 TDI 110KM)
Niech pojezdzi troche agresywniej, zeby sie syfex z kierownic oderwal... Reszta OK Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Mozesz to jakos rozwinąc ??? Nic nie wymieniaj poki nie zrobisz porzadnej diagnozy. Pozdr
-
[B5 AFB] Prawidłowe parametry turbiny i przepływki
W silniku AFB zdrowa turbina powinna generowac ~2120 mbar cisnienia doladowania w probie dynamicznej. Przy takim cisnieniu doladowania przeplywomierz powienien generowac >750 mg/R masy powietrza. Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Prośba o ocenę logów
Grupa 004 pole 4 "Synchro angle". Im blizej wartości 0 - tym lepiej - zero jest idealnie.
-
[B5 AJM] Prośba o ocenę logów
Powinno pomóc : http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_ustawianie_kata_synchronizacji_w_pd_foto_story-t74986.0.html Pozdr
-
[B5 AJM] Prośba o ocenę logów
Auto po tuningu Kąt synchronizacji - przydalaby sie regulacja - a moze jestes przed wymianą rozrządu ? Reszta wygląda OK Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów - czasem moc się pojawia
Wyglada na zaslepiony ale tak jakby nie do konca...
-
[A6 AFN] Proszę o szczegółową analizę logów
A ja widze auto po tunnigu
-
[INNE] Proszę o analizę logów (Passat 1.9 TDI AFN 1999 r 200 tyś)
Wymien termostat - to na początek. Jak dawno w tym samochodzie wymieniany byl filtr powietrza?
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
Logi dynamiczne rozwieją Twoje wątpliwosci.
-
[B5 AHU] Proszę o analizę błędów
Skasuj te błedy i pojezdzij troche... zobaczysz co znich zostanie.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Radek Wszystko fajnie ale zapoznaj sie najpierw z tym tematem: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
-
[B5 1Z] Lekko szarpie przy zwolnieniu pedału gazu
Zrob wszystkie statyczne i Basic Settings.
-
[A6 AFN] Proszę o szczegółową analizę logów
Auto po tuningu... Wstaw kpl. logów
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Nic nie rob z przeplywomierzem poki nie uzdatnisz turbawy do normalnej wspolpracy. Fura jest po tuningu... w mojej ocenie - auto musi niezle dymic. Brakuje logow "Basic Settings".
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
Sprawdz jeszcze uklad podcisnien - wolno cus wstaje ta turbawa. Przeplywomierz nadaje sie na szrot.