Treść opublikowana przez przemik
-
[B5 AHH] Proszę o analizę logów
Tak bedzie chyba najrozsadniej...
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
Mechanik nie popisal sie przy ustawieniu rozrzadu. Kąt synchronizacji widac w 004 stat w ostatniej kolumnie... ideał to 0. Sposob regulacji kąta synchronizacji byl opisywany kiedys na forum... poszukaj Zachęcam do wykonania kpl. logów dynamicznych. Pozdrawiam
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
Z tego logotoku... to mi wyglada ze do kiepskiego tunera trafiles... jak mozna modyfikowac niesprawne auto. Moja dobra rada: - powrót do serii - pelna diagnostyka i ocena logów i dopiero decyzja co do modyfikacji. Pozdrawiam serdecznie
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
Czyli wynika z tego, ze sie nie doczekam odpowiedzi na moje pytania
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
Moglbys mi pokazac w ktorym logu widzisz za wczesny kat wtrysku ? Moglbys to jakos bardziej rozwinąc... zaciekawiła mnie ta interpretacja... Jestes tego pewien ?
-
[B5 AKN] Ustawienie kąta wtrysku
Kolega nic nie pisal ze chce rozrzad ustawiac... tylko kąt wtrysku. Czemu zakladasz ze mechanik do ktorego pojedzie nie bedzie mial VAG a ?
-
[B5 AFB] Świece żarowe i kąt wytrysku
Zrob 000 Basic Settings, 001 stat, 007 stat ... w temp. > 85* Pozdr
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
Skasuj ten bład i zobacz czy wraca... zacznij od wymiany termostatu
-
[B6 AWX] Turbina
Norma - zajrzyj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_tdi_czyszczenie_kierownic_vtg-t63377.0.html
-
[B5 AKN] Czy to trefny przepływomierz ?
Wymieniles LMM w ASO w tzw trybie "austach" czyli oddajesz swoją i placisz mniej za nową. A druga sprawa... musisz miec duzo $$ ze wymieniasz czesci bez diagnostyki...
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
Poprosze jeszcze 004 stat i 004 dyn oraz 018 stat i 023 stat. Z tego co zamiesciles: Termostat - nie OK - kwalifikuje sie do wymiany. Podpowiem ze temperature plynu sprawdzamy w kanale 49 klimatronika . Przetestuj.przy najblizeszej okazji. Turbina - zdrowa LMM - bajka EGR - pracuje OK Dawki korekcyjne - w normie. Pozdro
-
[B5 AFN] czy to może być notlauf?
Ja mam rade... zrob kpl logow
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów i błędów
Trzeba bylo tez KAT wyciac przy okazji... Ale i tak jest dobrze
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów
Sprawdz napinacz paska rozrzadu. Kąt synchronizacji nie wyglada dobrze. Reszta OK
-
[B6 AVF] czy wersja VAG-COM 311.2 ma funkcje ....
311.2 nie ma tej funkcji... Trzeba miec VAGa 7xx.x lub wyzej
-
Prośna o analize logów AWX B6
Dogrzales dobrze fure przed logowaniem ? Kiedy byla wymiana rozrzadu?
-
[B5 AKN] Ustawienie kąta wtrysku
Zaloguj VAG iem grupe 004 Basic Settings oraz 004 stat przy temp. silnika > 85* Pozdrawiam
-
[B5 AKN] Ustawienie kąta wtrysku
Skad wiesz, ze jest zle ? Jakies logi Mozesz sprobowac sam... wedle instrukcji mistrza Meszruma z AKP... http://meszrum.neostrada.pl/2.5TDI.pdf
-
[B5 AFN] Jak za pomocą VAG'a ustawić zapłon ?
Wstaw zalogowaną grupe 000 Basic Settings...
-
[B5 AKN] Dobrze przyspiesza czy czegoś jeszcze brakuje (filmik+logi) ?
Dawka dobra...
-
TDI czyszczenie kierownic VTG
1. Czym czyscilem? - szczotką drucianą 2. Jakie klucze ? - nie robilem wlasnymi rekami wiec nie chce nikogo w blad wprowadzic... na bank bedzie torx potrzebny zeby dostac sie do kierownic 3. Korpus czesci "goracej" ladnie sie rozdzielił - wystarczylo lekko, zaznaczam lekko, pomoc mu mloteczkiem. Pozdrawiam
-
[B5 AKN] Dobrze przyspiesza czy czegoś jeszcze brakuje (filmik+logi) ?
W tych logach nie widze nic zlego. Katalizatory wygladają na drozne.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Po tych logach nie widac... u Ciebie lezy regulacja cisnienia doladowania... zasada jest prosta... jesli cisnienie nie jest prawidlowe nie powinno sie oceniac przeplywomierza. W tym przypadku uzylem skrotu myslowego... stawiam dolary przeciwko orzechom ze jak doprowadzisz cisnienie w turbinie do porzadku... LMM odżyje
-
[INNE] Problem z turbo (VW Passat AJM)
Wykasuj te bledy. Turbina jest OK. Minimalnie kierownice sie przycinają ale ogolnie nie ma tragedii. Rozruszalbym porzadnie sztange "recznie" z kanalu i przepalowal konkretnie fure. I znow zalogowal 011, 010, 008 i 003 dynamicznie. Pozdrawiam
-
[ALL B5] kupno auta - prosze o ocene logow
Turbo - dobre EGR - pracuje OK Termostat - lezy - do wymiany 013 - mi sie nie otwiera Szkoda ze nie zrobiles dynamicznych 003, 004 i 008. Nic nie wiemy o LMM i pompie wtryskowej.