Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Któreś hany słynęły z tego, że szybko padały ale może już mają spory przelot. Ja mam niby pancerne acw03, które po 20 tys. nadają się na śmietnik. Ale cóż, złośliwość rzeczy martwych...
  2. przem8 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi A4 B6/B7
    Zrób logi dynamiczne 2+33, 3+20 i 115+118 i będzie wiadomo coś więcej jak się ma auto
  3. przem8 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak chcesz ruszać z "paleniem gumy" to wyłącz esp. Przy załączonym systemie w razie uślizgu któregoś z kół jest ograniczana moc.
  4. Zamień wtryskiwacz gazowy miejscami i sprawdź czy błąd przejdzie na inny cylinder. Przerabiałem i w sumie przerabiam nadal u siebie to samo, bo kolejne wtryski padają. A tak z ciekawości, co masz u siebie zamontowane?
  5. przem8 odpowiedział(a) na NARKOL temat w 1.8T
    Motula chwalą inni użytkownicy, ja osobiście nigdy nie miałem z nim do czynienia. Zajrzyj do dolotu i sprawdź czy turbo ma luzy, może zaczęło puszczać
  6. przem8 odpowiedział(a) na NARKOL temat w 1.8T
    A co ile ten olej wymieniasz? Po 7tys.(to nie jest świeży olej jak to napisałeś, zwłaszcza w tym silniku) nie bierze go i to sprawdzone masz kilkukrotnie czy jak?
  7. Czujnik halla albo może też być czujnik położenia wałka rozrządu. Poszukaj, bo tematów o tym błędzie jest sporo.
  8. Odma wygląda na drożną. Raczej motorschaden
  9. Pompa na rozgrzanym silniku nie powinna się załączyć, a jeśli już to bez szarpnięć. Może kończy żywot, powoduje zbyt duże obciążenie i to skutkuje szarpnięciem.
  10. 1.8 i 1.8t to te same napinacze i łańcuszki, z 2.4 chyba z resztą też.
  11. przem8 odpowiedział(a) na maddict temat w 1.8T
    Na 99% smok do czyszczenia.
  12. przem8 odpowiedział(a) na Mateusz Wiśniewski temat w 1.8T
    Jak dolot w oleju to turbo może puszczać, chociaż ładuje prawidłowo. Sprawdź jeszcze kompresje na cylindrach. Gr. 20 wygląda bardzo nieciekawie w tych logach
  13. przem8 odpowiedział(a) na Mateusz Wiśniewski temat w 1.8T
    Sprawdź dv i szczelność, bo przepływu brakuje. Jeździsz na pb 98?
  14. http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/17524/P1116/004374 Z tym olejem to dramatu nie ma. Około litry na 8tys ujdzie.
  15. -3/+6 jak mnie pamięć nie myli, 0 to ideał. Sprzęgło nie ma nic wspólnego z napinaczem więc sam sobie odpowiedz co hałasuje na ciepłym silniku
  16. przem8 odpowiedział(a) na Adamek4119 temat w Audi A4 B6
    Tak
  17. Napinacz hałasuje Ci cały czas, czy tylko przy rozruchu? Ile to trwa? Z tego co piszesz o wartościach na vagu to wygląda, że jest ok.
  18. Blok 93. Tam sprawdzisz ustawienie rozrządu i ewentualnie można domniemywać wyciągnięcie łańcucha w zależności od wskazań. Zrób na razie to co napisałeś i potem się będziesz martwić. Można założyć napinacz bez wtyczki ale musisz znaleźć kogos kto wyłączy w ecu info o błędzie od napinacza. Cała encyklopedia o napinaczu jest w dziale a4 b6/b7
  19. Weź kolego ogarnij te logi na Pb i zobaczymy co tam się dzieje. Check pewnie od ubogiej mieszanki. Coś mi się wydaje, że ten Twój gazownik nie ogarnia w ogóle tego silnika
  20. Witaj. Nie ten dział
  21. przem8 odpowiedział(a) na piter8706 temat w 1.8T
    Nie gorączkuj się chłopie i nie ten dział z lpg. Hany czerwone raczej za słabe na 1.8t. Co masz za reduktor?
  22. Na taką moc wystarczy samo sprzęgło z awx.
  23. przem8 odpowiedział(a) na cichy.g89 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie wiem, natknąłem się na taką informację jak sam szukałem interesujących mnie rzeczy. A czemu upierasz się na magiel z b5 jak jest tyle dostępnych regenerowanych maglownic. Jeśli używkę to tylko z exeo, bo to stosunkowo młode samochody i nie wytłuczone jak b6, a tym bardziej b5. Jeśli na wlepie masz oznaczenie bodajże 1N3 to masz servotronic.
  24. Takie rzeczy to tylko ASO.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.