Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Odpowiedz sobie na pytanie czy najważniejszy dla Ciebie jest komfort. Jak założysz 235/40 to napewno będzie bardziej miękko i nie będziesz musiał tak na dziury uważać. Z kolei 215/35 pozwala jeździć bardziej twardo i auto się dobrze trzyma. Dodatkowo wygląd 18" z takimi oponami jest Wrzuć fotki jak możesz
  2. Do B6 to tylko ori lotka S4. Allegrowe wynalazki sobie odpuść.
  3. Za V8 przemawia tylko dźwięk Mając do wyboru wziąłbym BiT Ewentualnie RS6, tam jest mix
  4. Nie prawda Co do dystansów to podaj szerokość felgi, no i parametry opony. Zresztą dużo o dystansach było, chociażby w temacie o ET. Wystarczy
  5. Pasować będą ale: jeżeli chciałbyś zrobić SWAP hamulców na większe to nic z tego, auto będzie wyglądało jak "olbrzym na glinianych nogach" czyli dość śmiesznie, no i licznik może lekko przekłamywać (przy założeniu że masz 195/65/15).
  6. Fela konkretna Szkoda że to nie BBS tylko ASA. Ale mimo wszystko warto
  7. Fajny kolor, sam w takim chciałem kupić Silnik fajny, dobra baza do modów Szkoda że nie sedan, ale i tak jest dobrze. Zrobisz co masz w planie i dużo autko zyska na wyglądzie.
  8. Jutro sprawdzę i napiszę Chyba padł mi żarnik bo ledwo świeci i to na fioletowo. Jutro się jeszcze upewnię, a potem allegro i szukam kilku drobiazgów [br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 00:23_________________________________________________Jednak potwierdził się moje przypuszczenia i padł żarnik. slepy mierzyłem i tak mi wyszło 2-2,5cm. Przy czym mam niższy profil opony, także przerwa jest większa. Przy standardowym profilu byłoby jeszcze mniej.
  9. Podsumowując: niech grille bez znaczka zakładają właściciele Passatów i Golfów bo tam to pasuje. Posiadacze Audi niech jeżdzą dumnie prezentując na grillu
  10. Jakoś nie porywają, wyglądają na mniejsze
  11. Co chcesz włożyć w zderzak ? Bo sam się rozglądam za czymś żeby spasować z grillem RS4.
  12. Nie porównuj Riegera do tego czegoś bo to nie ta liga Co do ich produktów to pierwsza atrapa wygląda jakby była szczerbata
  13. Chcesz zamienić RSa na polifta ?
  14. Skoro nie będziesz dawał ciemnych dodatków to zostaw jak jest
  15. Byłem pierwszy slepy
  16. Dibo odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    I żeby nie paliło LEDów
  17. Dibo odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Aż takie złe nie są. Chociaż żeby stwierdzić to trzeba je zobaczyć na samochodzie. Przynajmniej producent jest A rezystory to dajesz jak rezasz sobie LEDy w miejsce zwykłych żarówek. Tu raczej nie powinno być potrzeba.
  18. Nie znalazłeś, bo w przypadku B5 to jest poprostu zwykła kratka obklejona chromem na metry
  19. Jeżeli obok oryginalnych nazw dasz polskie to czemu nie. Będzie dobra ściągawka na forum
  20. Trochę nie bardzo ten rozmiar. Jak już to 215/45/17 Zresztą było o tym dużo na forum.
  21. Jak byś jezdził na spoty cześciej to byś się o tym dowiedział 2 miesiace temu, na żywo, a nie z wątku Forumowego To tak na marginesie :> Auto widziałem już wcześniej, a tutaj się wypowiedziałem na jego temat To że ostatnio nie mam jak na spoty przyjechać to nie znaczy że nie jestem na bieżąco Dalej masz hak zamontowany ? Bo na zdjęciach do końca nie widać.
  22. Fajnie że w Resie pojawił sie kolejny gruby projekt Wnętrze Duży plus że auto jest robione indywidualnie, a nie jak większość na jedno kopyto Projekt idzie w dobrym kierunku. Pasuje jeszcze zrobić ściemę szybek i większe felgi z ciemnymi dodatkami. W jaką moc celujesz ?
  23. Spoko Właśnie zobaczyłem że A4-klub drugie Trzeba teraz alfiarzy dopaść.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.