Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Galetto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Galetto

  1. A ten stary nie był przypadkiem już modzony??
  2. Jak motor i turbo zdrowe to nie trzeba mocno żyłować tej turbawki na 220KM.
  3. Zrób loga 115+118 z odpiętą wtyczką N75. Podejrzewam, że masz trochę sztangę bardziej podciągniętą niż fabrycznie. Korekcja odrobinę na ubogo więc albo jest mała nieszczelność i stąd na przepływce mniej, albo pompa siada, a przepływka już tak ma (wiem, że jest ori niedawno kupowana ) Generalnie nie jest źle, ale pompie czy szczelności trzeba się przyjrzeć gdyż po sofcie może to się bardziej uwidocznić.
  4. Kostce licznika. A tak w ogóle co tworzysz i co chcesz osiągnąć?
  5. Według pinoutu w zielonej kostce na pinie 21 powinno być wyjście prędkościomierza.
  6. Mogę Ci zrobić logi bliżej weekendu.
  7. Da się, ale nie we wszystkich sytuacjach. Zależy co tam już modziłeś z tym licznikiem. Na immo off w ECU też można to ogarnąć.
  8. Totalny bezsens montować licznik z S-y i zmieniać tarczki. Raz, że się traci logo na tarczy obrotomierza, a dwa tarczki mają inny odcień. Montujac taki licznik do diesla po prostu połowa obrotomierza będzie nie wykorzystana, a jeśli komuś to nie odpowiada to nie ma sensu wydawania kasy na licznik S-y.
  9. Galetto odpowiedział(a) na Kamillo1992 temat w 1.8T
    Jest LPG? Trzeba by logi zrobić.
  10. Wszystko zależy od posiadanego sprzętu i wiedzy na temat zapisu/odczytu.
  11. Gniazdo do zegarka radiowego.
  12. Galetto odpowiedział(a) na siwak temat w 1.8T
    Jestem cały czas jak narazie.
  13. Galetto odpowiedział(a) na siwak temat w 1.8T
    Tak.
  14. Galetto odpowiedział(a) na Labedz temat w 1.8T
    W dwóch 1.8T poprawiałem rozrząd po "mechanikach" błąd oczywiście był i rozrząd przestawiony tylko o 1 ząbek.
  15. Galetto odpowiedział(a) na siwak temat w 1.8T
    Heh. Jak już to błąd P0340 czyli 16724 dotyczy czujnika G40 czyli czujnika położenia wałka rozrządu. Do sprawdzenia wiązka lub sam czujnik.
  16. Klucz typu odgiety bardzo dobrze pasuje.
  17. Kodowania to też banał tylko fejs potrzebny. Teoretycznie przejściówki wystarczą do właściwego podłączenia z ori instalacją, ale czasami i trzeba jakiś kabel przełożyć/dołożyć. Komunikaty to żaden problem CAN-y zapewne są, a jak nie to nie problem dołożyć. Licznik nie ma znaczenia czy mono czy kolor. Nie jest to jakieś skomplikowane, ale jak nie czujesz się w tych sprawach to trzeba być ostrożnym.
  18. Kupuj przejściówki, wyjmaki i heja. 2din już jest więc z górki. Chyba, że się nie czujesz na siłach to mogę pomóc.
  19. Zrób log z 002+115. Przepływkę jakąś kupowałeś, ale teraz jeździsz na jakiej??
  20. Noom przy dużo. Za kata w całości najwięcej dostaniesz jak zaczniesz wyrzucać wkład na kawałki to grosze. Więc sam sobie odpowiedz czy wolisz pustą puchę czy DP, a kat sprzedać. Najtańszy koszt to wydłubać wkład i założyć pustą puchę.
  21. Jak to jest dla Ciebie tanio to przyjeżdżaj do Lublina.
  22. Galetto odpowiedział(a) na emzet temat w 1.8T
    Wtryski też wymagają korekty softu, aczkolwiek jeździć jakiś czas można bo jakoś mocno podlewać nie będę bo i jakoś mega dużo nie są wydajniejsze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.