Treść opublikowana przez misiek95
-
VW CC - jakie głośniki
No to bierz hx165 do przodu. Później jak uznasz że brakuje tyłu, dołożysz tył
-
[ALL TDI] Oil catch tank - zakładać czy nie ???
podsumowując: pic na wode(dosłownie)
-
VW CC - jakie głośniki
na przód i tył?
-
[B6 AWX] Samochód się nie dogrzewa
no jak oddzielnym paskiem jak widze że jest na pasek 6pk?
-
VW CC - jakie głośniki
bardzo konkretna firma i porządne gary ja aktualnie upalam x165 w przednich drzwiach, do tego sub r10 i wzmacniacz m80.4. Wszystko z tej samej firmy. Nie wiem jaki masz budżet ale napewno dobierzesz coś dla siebie. Robią głośniki od 300zł aż do hi endowych zestawów za grubą kase.
-
VW CC - jakie głośniki
Audio system z wysokiej serii x, hx i wyżej
-
[B6 AWX] Samochód się nie dogrzewa
Pierwsze słysze... troche tego przerobiłem i nie widzialem takiego tworu. Mówimy o a4 b6 z silnikiem awx czy o jakimś passacie?
-
Chiptuning AJM
Kup oryginal może być używa. Nic nie warto kombinować
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Dwa razy zalałem i dwa razy pompa wyjebana po tygodniu
-
[TDI PD] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów
Ta pokrywę sam zdjalem z dawcy i było suchutko. Wiec i u mnie musi być, nie widzę innej opcji [emoji14]
-
[AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
Blok silnika awx nie jest taki jak ajm. Ajm atj mają niestety słabsze korby i nie wytrzymują przyrostu mocy. Główną wadą jest rozpadanie się popychaczy pompowtryskiwaczy i wtedy rozbijają one górna blokadę sprężyny- trzeba ja wymienić na te z awx lub innych nowszych. Z tego właśnie powodu silnik pracuje głośniej. Miałem to ogarnięte w swoim ajm i chodził tak samo jak nowsze konstrukcje. Argument o ilości postów na forum to poziom przedszkola... wiadomo że awx avf jest więcej wiec i problemy są częściej Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Dzięki mam też z dawcy te gumki razem z wiązką, coś wyrzeźbie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie wiązka pompy paliwa i pływaka w FWD, po rozwinięciu z parcianej izolacji daje się przenieść z pod podłogi bagażnika pod kanape? Czy cięcie i lutowanie tylko? Wtyczka jest taka sama?
-
[ALL TDI] Oil catch tank - zakładać czy nie ???
Zacytuje sam siebie żeby dopisać ciąg dalszy. Dziś zaglądałem do OCT bo chyba troche zamarzł. Jedyne co się tam zebrało przez te kilka tysiecy kilometrów jazdy to kilka mililitrów oleju i troche więcej wody. Ja się tego pozbywam, liczyłem na inny efekt. Jak dla mnie pic na wodę fotomontaż Dobrze że nie wydałem więcej niż 5zł
-
[TDI PD] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów
Ja dziś wymieniałem pokrywe i dałem w te miejsca kapke silikonu. Ale z tego co zauważyłem na pierwszy montaż nic tam nie było dawane i było szczelnie
-
[TDI PD] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów
Nie wiem czy sie ze mną zgodzicie, ale uważam że sama uszczelka jest właściwie niezniszczalna. Powodem wycieków jest deformacja samej pokrywy. Wymiana uszczelki na nową pomaga na chwile, jeżeli pokrywa jest krzywa
-
pęknięty wężyk od spryskiwaczy szyby
Do środka pękniętego wężyka wsadzałem wężyk sztywny od pneumatycznie otwieranych zamków z a4 b5, później na wcisk nagrzany zapalniczką ori wężyk spryskiwacza. Na koniec opaska termokurczliwa długości około 5cm i odpowiedniej średnicy. Nie ma opcji żeby puściło, naprawialem to ludziom kilka razy- żadnych reklamacji
-
Pas przedni z chłodnicami do A4 B5 1.8T
Kombi sedan bez różnicy. Turbo i non turbo będzie się różnił tą rurą pod pasem przednim która jest fragmentem dolotu. Możliwe że się da ją przełożyć.. Musisz sie dopytać bo tego akurat nie pamietam. Ale jeżeli ją też masz uszkodzoną- to nie, pas nie pasuje
-
1.9 TDI AWX - Problem z odpalaniem + dym z wydechu. BARDZO proszę o analizę LOGÓW i błędów. Film
Wczoraj byłem po imprezie i sam nie wiem o co mi chodziło. Masz 100% racji Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
1.9 TDI AWX - Problem z odpalaniem + dym z wydechu. BARDZO proszę o analizę LOGÓW i błędów. Film
Kamil ale mi sie wydaje że gdyby już turbo miało być niedoszczelnione to raczej po stronie wydechowej a nie po obu stronach
-
[B6 AWX] Po 8h postoju nie odpalił
myśle ze poprostu zamarzło Ci paliwo
-
PROBLEM ZE SPRZĘGŁEM, SZARPIE PRZY RUSZANIU
Ja z regenerowanymi sprzęgłami nie mialem doczynienia... juz bym wolał kupić używany komplet. Mi objawy pasują do zaolejonej tarczy jeżeli po przypaleniu objaw znika. Skoro sie upierasz że jest sucho, to nic innego nie pozostaje jak reklamować usługe regeneracji.
-
PROBLEM ZE SPRZĘGŁEM, SZARPIE PRZY RUSZANIU
Jak to przypaleniu ustaje a później wraca to na moje ewidentnie olej Ci kapie na sprzęgło. Po czym wnioskujesz ze teraz nie jest zalane? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
A4/B7/Avant/Sline/2.0 BPW
Jakie masz te sprężyny HRa i jaki rozmiar opon? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
PROBLEM ZE SPRZĘGŁEM, SZARPIE PRZY RUSZANIU
Albo masz usyfiony olejem docisk albo zdeformowany i łapie tylko częścią swojej powierzchni. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka