Treść opublikowana przez misiek95
-
Pompa wspomagania dziwny objaw po wymianie
Odpowietrzyles dobrze? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana 1Ba na 1BE - zakup zawiechy
Ja tez się na tym nie znam ale mam sprężyny 1be zdjęte z sedana 1.8t fwd manual i wiem ze siedziały tam jak powinny. Odezwij się na pw jak jesteś zainteresowany Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL TDI PD] Pompa Vaccum - Naprawa czy wymiana ?
U mnie zestaw naprawczy pompy to 120zl + uszczelki montażowe 30. Węży wodnych pod pompą jest dwa Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
To nie oringi niszczą gniazda, tylko elementy korpusu pompki. Zeszlifuj papierkami ostre krawędzie i nic sie nie przejmuj, kolejne 500kkm zrobisz jak będziesz co jakiś czas wymieniał wyciągające sie śruby mocujące. Po montażu ALek auto będzie jeździło, ale korekta będzie konieczna. Problemy będą z BIP'ami, dymieniem i kilka innych anomalii.
-
[A4 B7] BPW swap AWX Logi do oceny
są identyczne te turbiny
-
[ALL TDI PD] Pompa Vaccum - Naprawa czy wymiana ?
Napraw. Robiłem to wiele razy i jest to skuteczne, proste i tanie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL TDI PD] Chip (program/korekta) a analiza spalin na przeglądzie ?
Jak masz kata i egr to nie powinno być problemów Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Czy sprezyna jest prawidlowo?
Wszystko jest ok. Sprężyna nie skręca się w zawieszeniu naszych samochodów, wiec nie ma co tam trzaskac Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Przeguby do Audi A4 B6/B7
Śmiało jeździj Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[TDI PD] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów
Witam. Chciałem wymienić uszczelke w swoim AWX. Mam założoną pokrywe zaworów z rocznika 04 i jest ona inna od tej 00-03. Uszczelka ma wysokość ok 6mm u mnie, a w tych starszych jest to 9- 10mm i taką też proponowali mi w sklepie, bo innych nie ma... Podrzucicie jakis numer albo informacje gdzie szukać prawidłowej uszczelki? Pozdrawiam
-
Wyciek plynu chlodzacego z tylu silnika
Czesć. Krócieć bez problemu zamówią Ci w każdym motoryzacyjnym, nie musisz mieć numeru. Kosztuje 10 - 12zł i jest w komplecie z oringiem. Między króćcem, a wężem jest jeszcze jeden oring, ale nie spotkałem się, żeby był uszkodzony kiedykolwiek.
-
Pośba o zmodyfikowany wsad AWX
mppsem za 30zł już chyba z 20 aut obsłużyłem bezproblemowo w b6 polecam wyjąć bezpiecznik od zegarów i odpiąć wiatraki, bo powodują spory spadek napięcia.
-
Rozpórka górna
Mocowanie rozporki jest tej samej grubości co podkładki pod śruby. Wyrzucasz podkładki a wkładasz rozporke. Dokładnie tyle samo zwojów śruby jest wkrecone w mocowanie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Dyskretne granie w b8 by REIKEB, nie mogło być inaczej :D
Mowie o takim wzmacniaczu który ma wbudowany konwerter wewnątrz. Nawet remote nie trzeba ciągac bo niektóre piece mają włączone automatyczne wykrywanie sygnału. Wolał bym takie rozwiązanie bo te chinche jakiejkolwiek długości by nie były i jakości to jednak potrafią robić szumy. A wzmocniony sygnał ciężko jest zakłócić Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Dyskretne granie w b8 by REIKEB, nie mogło być inaczej :D
Nie lepiej kupić piec z dobrym hi input? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Zawieszenie oryginalne 1BE oznaczenia
cześć kolego! mam do sprzedania komplet sprężyn 1be zdjętych z B6 sedan 1.8t manual FWD. Myślę, że to rozwiązało by Twój problem. Na oznaczeniach się też nie znam ale wiem z czego je zdjąłem i jak auto wyglądało. Odezwij się na PW
-
Dyskretne granie w b8 by REIKEB, nie mogło być inaczej :D
Siema wrzucales jakąś watoline do skrzynki? Jeżeli nie to spróbuj, zupełnie inny efekt w tak małej skrzynce. Co do głośników to bierz mki. Ja upalam x165 Evo i jest ogień, ale mki tez robią robotę bo słuchałem Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Denso po 3 miesiącach zaczynają mi przeszkadzać. W górnej i dolnej skrajnej pozycji wydają z siebie dźwięki w czasie pracy. Jakoś zbierania z szyby bez zmian- bardzo dobra Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Nie mam. Na początku tego tematu ktoś wrzucal filmy z wnętrza tego kanału między dmuchawą a parownikiem i tam widać gdzie najlepiej ciąć. Wytnij jak najbliżej parownika i wielkości takiej żeby rękę włożyć do środka. Na oko jakieś 6×10 cm wycinalem
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Miał ktoś doświadczenia z wahaczami firmy "Sterex" ? Nie znalazłem za dużo info w necie a u mnie w aucie cały komplet tejże firmy. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Mercedes 124 coupe
przez przypadek kupiłem kolejnego niemieckiego gruza
-
Skradziono Audi, z zamkniętego podjazdu.
skrobniesz mi na PW skąd jesteś dokładnie? bo troche zacząłem sie cykać o swoje auto zabezpieczone jest ale pójde sprawdze czy zamknięte na pewno
-
[AJM] Wymiana kończącego się turbo - jak to najlepiej ugryźć
Nie ma zasady. Niektóre jeżdża lepiej inne gorzej. Mój jechał super i nawet mocy mu przybyło po zmianie turbawki. Ze 2 tygodnie pojeździłem tak przed softem
-
Czy pas przedni z audi a4 b6 2.0, będzie pasował do 1.9 tdi?
Tą rurę możesz przełożyć ze swojego pasa jeżeli ocalała. Pasuje zamiennie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Mercedes Sprinter 2.9 TD - Autolaweta
Profi sprzęt. Jeździłem parę razy 2.2 ale doka chyba 5 miejscowy. Bardzo przyjemnie ale zimą się jakoś ciężko tym porusza [emoji14] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka