Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Odpowietrzyles dobrze? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  2. Ja tez się na tym nie znam ale mam sprężyny 1be zdjęte z sedana 1.8t fwd manual i wiem ze siedziały tam jak powinny. Odezwij się na pw jak jesteś zainteresowany Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  3. U mnie zestaw naprawczy pompy to 120zl + uszczelki montażowe 30. Węży wodnych pod pompą jest dwa Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  4. To nie oringi niszczą gniazda, tylko elementy korpusu pompki. Zeszlifuj papierkami ostre krawędzie i nic sie nie przejmuj, kolejne 500kkm zrobisz jak będziesz co jakiś czas wymieniał wyciągające sie śruby mocujące. Po montażu ALek auto będzie jeździło, ale korekta będzie konieczna. Problemy będą z BIP'ami, dymieniem i kilka innych anomalii.
  5. Napraw. Robiłem to wiele razy i jest to skuteczne, proste i tanie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  6. Jak masz kata i egr to nie powinno być problemów Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  7. Wszystko jest ok. Sprężyna nie skręca się w zawieszeniu naszych samochodów, wiec nie ma co tam trzaskac Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  8. Śmiało jeździj Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  9. Witam. Chciałem wymienić uszczelke w swoim AWX. Mam założoną pokrywe zaworów z rocznika 04 i jest ona inna od tej 00-03. Uszczelka ma wysokość ok 6mm u mnie, a w tych starszych jest to 9- 10mm i taką też proponowali mi w sklepie, bo innych nie ma... Podrzucicie jakis numer albo informacje gdzie szukać prawidłowej uszczelki? Pozdrawiam
  10. Czesć. Krócieć bez problemu zamówią Ci w każdym motoryzacyjnym, nie musisz mieć numeru. Kosztuje 10 - 12zł i jest w komplecie z oringiem. Między króćcem, a wężem jest jeszcze jeden oring, ale nie spotkałem się, żeby był uszkodzony kiedykolwiek.
  11. mppsem za 30zł już chyba z 20 aut obsłużyłem bezproblemowo w b6 polecam wyjąć bezpiecznik od zegarów i odpiąć wiatraki, bo powodują spory spadek napięcia.
  12. misiek95 odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    Mocowanie rozporki jest tej samej grubości co podkładki pod śruby. Wyrzucasz podkładki a wkładasz rozporke. Dokładnie tyle samo zwojów śruby jest wkrecone w mocowanie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  13. Mowie o takim wzmacniaczu który ma wbudowany konwerter wewnątrz. Nawet remote nie trzeba ciągac bo niektóre piece mają włączone automatyczne wykrywanie sygnału. Wolał bym takie rozwiązanie bo te chinche jakiejkolwiek długości by nie były i jakości to jednak potrafią robić szumy. A wzmocniony sygnał ciężko jest zakłócić Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  14. Nie lepiej kupić piec z dobrym hi input? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  15. cześć kolego! mam do sprzedania komplet sprężyn 1be zdjętych z B6 sedan 1.8t manual FWD. Myślę, że to rozwiązało by Twój problem. Na oznaczeniach się też nie znam ale wiem z czego je zdjąłem i jak auto wyglądało. Odezwij się na PW
  16. Siema wrzucales jakąś watoline do skrzynki? Jeżeli nie to spróbuj, zupełnie inny efekt w tak małej skrzynce. Co do głośników to bierz mki. Ja upalam x165 Evo i jest ogień, ale mki tez robią robotę bo słuchałem Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  17. Denso po 3 miesiącach zaczynają mi przeszkadzać. W górnej i dolnej skrajnej pozycji wydają z siebie dźwięki w czasie pracy. Jakoś zbierania z szyby bez zmian- bardzo dobra Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  18. Nie mam. Na początku tego tematu ktoś wrzucal filmy z wnętrza tego kanału między dmuchawą a parownikiem i tam widać gdzie najlepiej ciąć. Wytnij jak najbliżej parownika i wielkości takiej żeby rękę włożyć do środka. Na oko jakieś 6×10 cm wycinalem
  19. Miał ktoś doświadczenia z wahaczami firmy "Sterex" ? Nie znalazłem za dużo info w necie a u mnie w aucie cały komplet tejże firmy. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  20. misiek95 odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    przez przypadek kupiłem kolejnego niemieckiego gruza
  21. skrobniesz mi na PW skąd jesteś dokładnie? bo troche zacząłem sie cykać o swoje auto zabezpieczone jest ale pójde sprawdze czy zamknięte na pewno
  22. Nie ma zasady. Niektóre jeżdża lepiej inne gorzej. Mój jechał super i nawet mocy mu przybyło po zmianie turbawki. Ze 2 tygodnie pojeździłem tak przed softem
  23. Tą rurę możesz przełożyć ze swojego pasa jeżeli ocalała. Pasuje zamiennie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  24. Profi sprzęt. Jeździłem parę razy 2.2 ale doka chyba 5 miejscowy. Bardzo przyjemnie ale zimą się jakoś ciężko tym porusza [emoji14] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.