Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. fajnie zadbane auto. Wnętrze unikalne. W sumie to chyba nie widzialem jeszcze takich foteli w polifcie
  2. Nie wierze żeby przy obniżonym zawieszeniu szły inne zwrotnice Inne wahacze są w autach które mają aluminiowe zwrotnice. W przypadku a6 c5 np. od pewnego rocznika wprowadzili ALU i wahacze dolne są całkiem inne S4 B5 też alu z tego co wiem
  3. magla nie sprawdzałem Sanki ale co? wszystkie śruby dokręcone tak że aż piszczały Amorki wszystko jest ok, ori 1be+ ori 1be sprężyny. wszystkie śruby podokręcane. Górne wahacze badałem 2 sierpniu chyba to chodziły ciasno jak nowe, na szarpakach nic sie nie pokazało. Ale mam nową teorie... Myślę że może być wybite miejsce w zwrotnicy w które wchodzi swożeń banana. Mogło być tak że kiedyś ktoś nie dokręcił tej śruby i ten swożeń był delikatnie luźny i pracował sobie w tym gnieździe. Tłumaczy to dlaczego wymieniłem już 2 raz ten wahacz. To by nawet tłumaczyło dlaczego jak byłem na szarpakach to gościu dokręcał tą śrube i później jakby było troche lepiej przez jakiś czas. Jutro podniose znowu auto, odkręce tą śrube i obadam gniazdo
  4. Czytales moje wypowiedzi w tym temacie? Przeglądałem te zaciski. Składałem je z klockami bez klocków podważałem cudowałem zamieniałem gumki. Żadnego efektu. Śruby od sanek też przeglądałem podmieniałem dokręcałem z piekielnym momentem ale żadnego skutku. Dzisiaj wymieniłem znowu tego podejrzanego prawego banana który miał tam jakiś minimalny luz na prawie nowego chinola. Wsiadam do auta wyjeżdżam z garażu a tu "stuk" no k**wa ręce mi opadły i już nie wiem co mam z tym zrobić
  5. No ja z tych samych powodów. Q nie chce żeby mi pukal w bagażniku bo ciężko.będzie wszystko ze sobą zestroic
  6. misiek95 odpowiedział(a) na Marcin1988 temat w Audi A4 B5
    Przecież piszą wyraźnie że lmf to najczęściej podróbki. A ms w tej chwili najlepszy stosunek jakości do ceny
  7. misiek95 odpowiedział(a) na Marcin1988 temat w Audi A4 B5
    ustawiles mi dzień stary
  8. misiek95 odpowiedział(a) na czachapll temat w Audi A4 B5
    Jaki masz pilot i alarm? Może zepsuł ci się pilot po wpadnieciu do wody. Zamykajac auto uzbrajasz zabezpieczenia, odcięcia zasilania itd a potem na chama wpadasz do auta kluczykiem i próbujesz go odpalic. Po zdjęciu klemy wszystko się resetuje i możesz odpalic normalnie. Taka moja teoria
  9. Wiadomo ale warto to napisać bo prawda jest taka że 90% ori poliftow valeo ma w tej chwili soczewki zmęczone jak piety Jezusa. Więc nie jestem pewien czy ich włożenie daje gwarancje zadowolonia.
  10. misiek95 odpowiedział(a) na arek199pl temat w 1.9TDI
    Zapakuj tam wkreta, nita albo coś żeby go zaslepic i podwies tak żeby nie przeszkadzal
  11. Dobry temat, będę zaglądał. Też sobie sprawie taką kamerkie bo to co u mnie na prowincji ludzie wyprawiają to sie w głowie nie mieści btw. na yt jest blisko 20 odcinków zlepek takich nagrań z polskich dróg
  12. Soczewka nie oznacza xenonu. Możesz kupić zwykłe poliftowe lampy z soczewką, wsadzić Night Breaker Unlimited i na pewno będziesz zadowolony. Będzie fajnie wyglądać i dobrze świecić. Jak soczewki będą wypalone to co by tam nie włożył to bedzie kaszanka
  13. też mnie ciekawi ile tam ma obecnie nalatane najlepsze koło jakie może być do tej budy moim zdaniem. Tylko trochu za duże
  14. Ja mam jakiegoś blaupunkta. 4x75 z tego co pamiętam. Dałem koło 200 za uzywke i jestem bardzo zadowolony. Jakby cię interesowalo co tam u mnie gra to gdzies w temacie z podpisu powinno być info o tym
  15. misiek95 odpowiedział(a) na arek199pl temat w 1.9TDI
    Ma NIE cieknąć Prosze skopiuje fotki z mojego tematu. Po pierwsze primo wyciągnąć trzeba całe to ustrojstwo na stół. Dokładnie umyć a następnie wymierzyć i wyciąć zaślepki. Ja wycinałem dwie ale niektórzy twierdzą że wystarczy jedna: na górze lub na dole tej metalowej rurki. A teraz zaślepiamy miejsce które odpowiedzialne jest za wyrównywanie ciśnienia pracującej membrany kiedy egr jest aktywny. Egr potrafi mieć wycieki w wielu miejsc, ale to właśnie te otworki są głównym sprawcą bałaganu. Można tam zapakować kołki drewniane, albo nagwintować i wkręcić śrubki. Ja zapakowałem tam nity. Wężyk podciśnienia trzeba w tym momencie odpiąć a raczej go nie podpinać. Na koniec składamy wszystko na nowych uszczelkach czyli 2 gumowe oringi do samego egra no i te blaszko uszczelki które uszczelniają rure łączącą egra z kolektorem Po 2 tysiącach kilometrów od takiej operacji zdejmowałem osłone i oglądałem czy moja praca sie opłaciła no i stwierdzam że jest tam teraz całkowicie sucho, ani kropelki potu nie znalazłem. Oczywiście jest gro takich co powiedzą że pozbyłem sie skutku a nie przyczyny bo olej w dolocie nadal sie pojawia, blablabla, odma blablabla, oil catch tank itd.
  16. Od dołu wkladasz 2 konkretne srubokrety i jak energicznie i odwaznie szarpniesz to puści bez problemu Na dole są 2 zatrzaski i to wszystko
  17. W sumie też bym swój odlaczyl. Jak się kolego za to zabierzesz to daj znać jak poszło
  18. Ori sub odpusc. Szkoda czasu i kasy. Dobry wzmak pod głośniki przód i ew jakiś sub w bagaju i styknie
  19. misiek95 odpowiedział(a) na arek199pl temat w 1.9TDI
    Mówiłem, zajrzyj w mój temat... Odlacz i zanituj dziury pod grzybem i powinno być sucho
  20. misiek95 odpowiedział(a) na arek199pl temat w 1.9TDI
    a w swoim AJM różnicy w czasie nagrzewania nie zauważyłem. Same zmiany na + w moim przypadku. Jak masz z egrem jakieś problemu typu dziwne dźwięki, wyciek oleju albo podjerzewasz że jest winny spadkowi mocy to zaślepiał śmiało. A jak wszystko działa to zostaw i nie kombinuj
  21. misiek95 odpowiedział(a) na arek199pl temat w 1.9TDI
    ja latam a4 b5 z AJM i zaślepionym EGR a ojciec pastuchem z AFN i też zaślepionym EGR. oba silniki sprawne, te same warunki ten sam styl jazdy i ta sama temeperatura. AJM potrzebuje 1-2km więcej aby osiągnąć 90stopni. Testowałem to dokładnie bo bardzo mnie to ciekawiło
  22. moim zdaniem pompa się kończy, ale przed wymianą polecam sprawdzić czy kółko na pompie jest dobrze dokręcone. Miałem kiedyś przypadek, że było poluzowane i jak sie dotknęło kiermany to dźwięk był bardzo podobny
  23. misiek95 odpowiedział(a) na arek199pl temat w 1.9TDI
    To wejdz w temat z mojego podpisu. Jest gdzieś tam opisane jak go zaslepilem i zdjęcia są nawet
  24. misiek95 odpowiedział(a) na keicam217 temat w Audi A4 B5
    Swego czasu była wystawiona a4 b5 z taką drewnianą kierą ori trojramienna. Piekielnie ciężko taką znaleźć bo były rzadkie ale jak ci się podoba to poluj:wink: wyglądala zarypiscie a fanem drewna wcale nie jestem
  25. Tak zrobie. Dodatkowo zamienię te tuleje oraz gumki z zacisków lewa z prawą stroną żeby zobaczyć czy dźwięk sie przemieści

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.