Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. z tyłu i tak nie siedzisz wiec może obejśc sie bez elektryki :gwizdanie: Fajna furka mody jakies planujesz przy niej
  2. ładna srebrzanka pokaż foty wnetrza planujesz jakies skromne modyfikacje w autku
  3. klima sie załącza dopiero jak samochód jest uruchomiony...moze czynnik w układzie Ci sie skonczył dlatego nie wieje zimnym...
  4. jak nie jest nabita to w ogóle sie nie załaczy... odswieże troszkę temat :gwizdanie: Wihajster napisał ze jak nie ma czynnika w układzie to klima sie nie załączy raz miałem piekny przypadek kiedy przy moim niskim zawieszeniu przetarłem przewod aluminiowy od kompresora i odziwo klima sie załączała...wymieniłem przewód nabiłem czynnik hulało wszystko w porządeczku przez cale lato.Teraz Jak jest cieplej na dworze powyzej tych 5 C che załaczyć klime(śnieżynka sie świeci na wyświetlaczu)to klima nie chodzi..być możę spowodowane to jest brakiem czynnika
  5. poszukaj na allegro albo na jakims szrocie jak dobrze poszukasz cena nie powinna byc wygórowana,i bez bawienia sie w naprawy
  6. albo zakupic najlepiej druga sprawną pompke...bo na alledrogo widziałem wirniki ale w podobnej cenie co cała pompka
  7. jak na wyswietlaczu jest sniezynka to oznacza ze załaczyles klime i bedzie leciec zimne,chlodne powietrze zawsze jak jest właczona sniezynka- no chyba ze sie czynik w ukladzie skonczy to nie bedzie chłodzic poszukaj na forum sporo było na temat braku ogrzewania http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t59186.0.html;highlight=brak+ogrzewania
  8. Mógłbyś jeszcze tak w skrócie wyjasnic jak sie za to zabrac na tylnej półce mam jeszcze zamontowaną roletę przecwisłoneczną...Panowie nie mieszac tematów o maskownicy w tylnej półce były już tematy także
  9. jeśli chcesz żeby był to koniecznie oryginał to na szrocie poszukaj...nie powinni duzo krzyczeć za taki uchwyt..jesli Ci na tym nie zależy to poświęc pare minut i wykonaj taki prototyp jak zaproponowałem...jak uporasz się z problemem to daj znać
  10. podepnę sie do wątku i zapytam jak zdemontować tylna maskownice ori głosnika
  11. kolega topor ma do sprzedania zawias na gwincie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_gwint_a4_b5_fwd-t69434.0.html moze sie pokusisz
  12. znajdz kawałek dobrego twardego plastiku i wytnij coś takiego...ja rowniez miałem ułamany ten zaczep ale wykombinowałem takie ustrojstwo małe i lampa elegancko sie trzyma
  13. podjedz do jakiegos sklepu tam gdzie sprzedają karchery i zapytaj o detrtgent do czego ma Ci służyc...jak czysciłem fele u siebie to pojechałem do tego sklepa gscio doradził mi dobry preparat i felunie po umyciu ładnie lsniły koszt 1litrowej butelki bedzie niewielki,powinien Cie wynieśc 20-25 zeta
  14. wszystkiego najlepszego piekne Panie
  15. Cieżko stwierdzić od czego ona może iść.Idz po kablu do konca moze ustalisz gdzie ona wchodzi :gwizdanie: nigdzie w ponliżu nie masz wejsćia do jej podłaczenia
  16. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    jak bede wiedziedział konkretnie ze mam wyjazd na wawke to na pewno sie odezwe wczesniej na wątku
  17. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    właśnie tak planuje ze jak bede leciał na Wawe to jak byscie mieli jakiegos spontana to chetnie bym zawitał ale myśle ze to dopiero jak przyjdą cieplejsze dni
  18. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Ja tam do was też kiedyś zawitam
  19. zgadzam sie z kolega zmieniarka nie posiada takiej wtyczki...
  20. Ciekaw jestem kiedy ten srebrzany pażdzierz pojawi sie na avusach
  21. osłonki termokurczliwe mozesz zastosować na kazdym pojedynczym kablu jak i na całej wiązce
  22. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Zapraszam na kolejny spot bliższe info w pierwszym poście
  23. Być moze miałes kiedys podłaczony jakis sprzęt grajacy alo cuś podobnego idz po kablach i sprawdz gdzie one dochodza,może wówczas sprawa sie wyjasni
  24. czyli tak jak obstawiałem na samym początku ze moze byc cos nie tak z modułem zapłonowym i z cena też sie nie pomyliłem dużo dobrze zrobiłes ze kupiłes cos porzadnego,lepiej wydac raz porządnie ale miec juz problem z głowy.Mam nadzieje ze troszkę pomogłem w tej sprawie
  25. odsłaniasz zasłonke szybru,po bokach bedziesz miał takie dwie czarne zaślepki,przesuwasz je do tyłu(w strone bagaznika) pozniej wyciągasz do siebie-szyber musi byc zamknięty.Jak już je zdejmiesz reką podważaj szybe do gory.Jak już stwierdzisz co Ci tam lata to daj znac na forum)dla lepszego ułatwienia sprawy zrób foto. Albo zerknij tutaj może coś Ci pomoże http://img213.imageshack.us/my.php?image=dachkh2.jpg oraz http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=830eebc01b96dd21

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.