Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 ADR] Moja piękna A4 - Nowe foty!!!
z tyłu i tak nie siedzisz wiec może obejśc sie bez elektryki :gwizdanie: Fajna furka mody jakies planujesz przy niej
-
[ALL B5] Nadszedł czas na moją ślicznotkę:)
ładna srebrzanka pokaż foty wnetrza planujesz jakies skromne modyfikacje w autku
-
[ALL B5] Jak to jest z klimatyzacją w zimie ?
klima sie załącza dopiero jak samochód jest uruchomiony...moze czynnik w układzie Ci sie skonczył dlatego nie wieje zimnym...
-
[B5 AHU] Nie działa klimatyzacja - pomocy
jak nie jest nabita to w ogóle sie nie załaczy... odswieże troszkę temat :gwizdanie: Wihajster napisał ze jak nie ma czynnika w układzie to klima sie nie załączy raz miałem piekny przypadek kiedy przy moim niskim zawieszeniu przetarłem przewod aluminiowy od kompresora i odziwo klima sie załączała...wymieniłem przewód nabiłem czynnik hulało wszystko w porządeczku przez cale lato.Teraz Jak jest cieplej na dworze powyzej tych 5 C che załaczyć klime(śnieżynka sie świeci na wyświetlaczu)to klima nie chodzi..być możę spowodowane to jest brakiem czynnika
-
[B5 ADR] Padła pompa od zamka centralnego
poszukaj na allegro albo na jakims szrocie jak dobrze poszukasz cena nie powinna byc wygórowana,i bez bawienia sie w naprawy
-
[B5 AFN] Wymiana kompresorka w pompce centralnego zamka
albo zakupic najlepiej druga sprawną pompke...bo na alledrogo widziałem wirniki ale w podobnej cenie co cała pompka
-
[B5 AHU] Nie grzeje klimatronik
jak na wyswietlaczu jest sniezynka to oznacza ze załaczyles klime i bedzie leciec zimne,chlodne powietrze zawsze jak jest właczona sniezynka- no chyba ze sie czynik w ukladzie skonczy to nie bedzie chłodzic poszukaj na forum sporo było na temat braku ogrzewania http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t59186.0.html;highlight=brak+ogrzewania
-
[ALL B5] Maskownica głośnika przedniego - wymiana
Mógłbyś jeszcze tak w skrócie wyjasnic jak sie za to zabrac na tylnej półce mam jeszcze zamontowaną roletę przecwisłoneczną...Panowie nie mieszac tematów o maskownicy w tylnej półce były już tematy także
-
[B5 ADR] Problem z Lampą SONAR
jeśli chcesz żeby był to koniecznie oryginał to na szrocie poszukaj...nie powinni duzo krzyczeć za taki uchwyt..jesli Ci na tym nie zależy to poświęc pare minut i wykonaj taki prototyp jak zaproponowałem...jak uporasz się z problemem to daj znać
-
[ALL B5] Maskownica głośnika przedniego - wymiana
podepnę sie do wątku i zapytam jak zdemontować tylna maskownice ori głosnika
-
[B5 AFN] Tylne amory do avanta pod 1BE - olej czy gaz ?
kolega topor ma do sprzedania zawias na gwincie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_gwint_a4_b5_fwd-t69434.0.html moze sie pokusisz
-
[B5 ADR] Problem z Lampą SONAR
znajdz kawałek dobrego twardego plastiku i wytnij coś takiego...ja rowniez miałem ułamany ten zaczep ale wykombinowałem takie ustrojstwo małe i lampa elegancko sie trzyma
-
[ALL] Czym umyć silnik diesla ?
podjedz do jakiegos sklepu tam gdzie sprzedają karchery i zapytaj o detrtgent do czego ma Ci służyc...jak czysciłem fele u siebie to pojechałem do tego sklepa gscio doradził mi dobry preparat i felunie po umyciu ładnie lsniły koszt 1litrowej butelki bedzie niewielki,powinien Cie wynieśc 20-25 zeta
-
Dzień Kobiet
wszystkiego najlepszego piekne Panie
-
[B5 AJM] Do czego ta wtyczka ?
Cieżko stwierdzić od czego ona może iść.Idz po kablu do konca moze ustalisz gdzie ona wchodzi :gwizdanie: nigdzie w ponliżu nie masz wejsćia do jej podłaczenia
-
Spoty LRY - odwołane
jak bede wiedziedział konkretnie ze mam wyjazd na wawke to na pewno sie odezwe wczesniej na wątku
-
Spoty LRY - odwołane
właśnie tak planuje ze jak bede leciał na Wawe to jak byscie mieli jakiegos spontana to chetnie bym zawitał ale myśle ze to dopiero jak przyjdą cieplejsze dni
-
Spoty LRY - odwołane
Ja tam do was też kiedyś zawitam
-
[B5 AJM] Do czego ta wtyczka ?
zgadzam sie z kolega zmieniarka nie posiada takiej wtyczki...
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
Ciekaw jestem kiedy ten srebrzany pażdzierz pojawi sie na avusach
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
osłonki termokurczliwe mozesz zastosować na kazdym pojedynczym kablu jak i na całej wiązce
-
Spociki Chełmskie
Zapraszam na kolejny spot bliższe info w pierwszym poście
-
[B5 ARJ] Od czego są te kable ?
Być moze miałes kiedys podłaczony jakis sprzęt grajacy alo cuś podobnego idz po kablach i sprawdz gdzie one dochodza,może wówczas sprawa sie wyjasni
-
[ALL] Problem z układem zapłonowym, brak lub słaba iskra
czyli tak jak obstawiałem na samym początku ze moze byc cos nie tak z modułem zapłonowym i z cena też sie nie pomyliłem dużo dobrze zrobiłes ze kupiłes cos porzadnego,lepiej wydac raz porządnie ale miec juz problem z głowy.Mam nadzieje ze troszkę pomogłem w tej sprawie
-
[ALL B5] Niedomykający się szyberdach
odsłaniasz zasłonke szybru,po bokach bedziesz miał takie dwie czarne zaślepki,przesuwasz je do tyłu(w strone bagaznika) pozniej wyciągasz do siebie-szyber musi byc zamknięty.Jak już je zdejmiesz reką podważaj szybe do gory.Jak już stwierdzisz co Ci tam lata to daj znac na forum)dla lepszego ułatwienia sprawy zrób foto. Albo zerknij tutaj może coś Ci pomoże http://img213.imageshack.us/my.php?image=dachkh2.jpg oraz http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=830eebc01b96dd21