Treść opublikowana przez Skyliner89
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przyłączam się do pytania :>
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
Jest i 3 ... z kierownicą po "normalnej" stronie... :>
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Furka cudowna z wyglądu . Nie jedno BMW czy VW wymięka. 19" felgi od RS6 robią wrażenie i ten przedni zderzak od RS4 też :> . Tylko z tymi felgami trzeba uważać na dziury bo szkoda ;(.
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Hawaj wygrał w TOTKA to teraz szaleje . Wkońcu w Irlandii trzepie się niezłą kase :> .
-
[ALL B5] Moje granatowe A4 ;)
Ogólnie fajna Audiczka, ładny zadbany środek, ale te przednie lampy ala BMW nie pasują ;(. Jak Ci się podobają to i szkoda, że automat . Jak automat to tylko Volvo S80 T6 :>.
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
Krótko mówiąc BESTIA w owczej skórze :> ...
-
[ALL B5] Moja Czarnulka 1.9 TDI 110KM
Elegancki czarny Avancik i w dodatku ze Skawiny :>. Jakieś fajne 17" i będzie .
-
[B5 AJM] A4 Avant Brilliant Black - seria plus dodatki
Ładny czarny Avancik, a środek ma wręcz idealny . Drewno i jasna skóra (jeźeli dobrze widze ). To co mi się podoba :>. Jedynie felgi bym zmienił. Tak to wszystko OK :> .
-
[B5 1Z] A4 TDi
Czas pokaże...
-
[B5 AFN] Avancik z zapasem mocy ;)
Elegancki Avancik . Jakieś fajne felgi np. 17" albo i 18", ale bym zmienił kolor na ciemniejszy, bo ten co teraz jest zabardzo nie pasuje , a tak to .
-
[B5 AFN] Moja srebrna Audiczka
Tutaj masz coś na temat lusterek . Tutaj znajdzieś odpowiedzi na większość Twoich pytań : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przerobienie_podgrzewania_lusterek_po_kluczyku_na_grzanie_po_tylnej_szybie-t56629.0.html i http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_demontaz_wkladu_lusterka_oraz_wymiana_mat_grzewczych-t59600.0.html.
-
[ALL B5] Moja Audi Standardzik :D do modyfikacji
To będzie ciekawe połączenie , ale kosztowne w ekspolatacji ;(. Kolega miał do sprzedania czarne Audi A4 Avant z 1999 roku 2.5 TDI QUATTRO (to była wersja z przed II liftu). Sprzedał ją za 16 tys zł. Sam ją oglądałem i jechałem. Chodzi jak burza.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Widze, że Pan Paweł szaleje... :> . Ciekaw jestem jak będzie wyglądała po tych modyfikacjach... . Pewnie zrobi furore :>.
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
Zajefajna i piękna S4 kombi :> . Piękny czarny kolor . Jedynie co bym zmienił to fotele. Ten niebieski środek z alcantary wogule nie pasuje do środka ;(. To jedyny minus jaki znalazłem. Zamiast ich wstawił bym skórzane fotele Recaro :> .
-
[ALL B5] Moja Audi Standardzik :D do modyfikacji
Audi A4 Quattro wykorzystuje prosty, efektywny, a przede wszystkim trwały stały napęd z centralnym dyferencjałem typu Torsen. Najsłabszym punktem A4 jest przednie zawieszenie, a stały napęd na 4 koła Quattro jest bardzo trwały. W dieslach często psują się przepływomierze powietrza.
-
[ALL B5] Moja Audi Standardzik :D do modyfikacji
Jak na Twoim miejscu brałbym A4 z silnikiem 1.8 (125 KM) lub 1.9 TDI (110 KM). W 2.5 TDI (150 KM) koszty ekspolatacji są znacznie droższe od tych co wymieniłem. Kompletny rozrząd do 2.5 TDI (150 KM) kosztuje ok. 1200 zł. Nie wiem jak teraz. Ale czytałem, że zamienniki mają pójść w góre, albo już poszły. Jak Cię stać na utrzymanie takiego samochodu to proszę bardzo. KUP, ale jak już 2.5 TDI to z napędem Quattro (4x4). Z kolei w 1.8T (150-180 KM) trzeba dbać o turbine (trzebą odczekać ok. 1 min. przed wyłączeniem silnika żeby turbina zwolniła obroty i po uruchumieniu silnika przez ileś tam przejechanych metrów nie można korzystać z górnej części obrotów. Silnik musi się zagrzać. Nie można go drzeć), a zaniedbanie turbiny wiąże się z dużymi problemami m.in. zużywanie dużo oleju. Nowa turbina kosztuje 1200 zł, po regeneracji ok. 700 zł. Sam miałem kupić A4 z silnikiem 1.8T, ale teraz ciesze się, że nie kupiłem i z 1.8 jestem bardzo zadowolony.
-
[B5 AVV] Mój granatowy trumniak /zawias -35/ czarny grill - nowe fotki str.9
Elegancki Avancik . Założy się fajne 17", pójdzie troche w dół i będzie git malina .
-
[ALL B5] Moja Audi Standardzik :D do modyfikacji
Granul a nie szukałeś OOOO A4 z silnikiem 1.8 :?:
-
[ALL B5] Moja Audi Standardzik :D do modyfikacji
Teraz widze, że M-pałer leży w grobie... . Jak widze M-pałery na drodze to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać ...
-
[ALL B5] Moja Audi Standardzik :D do modyfikacji
Fajna Audiczka. Ładny kolor :> . Podoba mi się. Taka jasna zieleń :>. Tylko szkoda, że 1.6. To nie jedzie tylko się toczy . Kolega ma 1.6 i kilka razy z nim jechałem i powiem zero frajdy z jazdy ;( . Ciekawy pomysł na pokazywania wnętrza Audi... :>
-
[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)
I kolejna S4 w wersji sedan :> . Śliczna . Widziałem podobną na OtoMoto. Też srebrną, ale z 1998 roku . Miała 300 KM pod maską .
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
. Dobrze, że nic Tobie się nie stało , z drugiej strony szkoda Audi ;( . Ten koleś udzerzył Cię w lewy bok czy w prawy przedni bok (bo widze na zdjęciach, że Audiczka dostała w lewy bok i w prawy przedni bok) :?: Pytam bo nie jestem pewny. Jak nie chcesz to nie mów .
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Damian idzie na całość :> . Widziałem podobny komplet na Allegro :>. Tylko za tą kase wole mieć fajne felgi, a i tak jestem zadowolony z pokrowców, zresztą nie tylko ja... . P.S. Do wyczyszczenia skóry wystarczy woda z mydłem, a do pielgnacji skóry są specjalne mleczka, które znajdziesz w każdym sklepie motoryzacyjnym np. Feuvert czy w hipermarkecie np. Carrefour, Tesco czy Auchan :>.
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
Prosze
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
Bardzo ładny Avancik . Tutaj są dane AJU Twojego silnika http://www.motofakty.pl/testy_i_porownania/dane_techniczne/?marka=760&model=446&typ=13280 lub tutaj http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/audi/a4/b5-avant-1.9-tdi-116km.html. Pozdrawiam