Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.

Edytowane przez jaras99

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jest ktoś tutaj co ogarnia flansze? Potrzebuje pod GTC1549 do połączenia wydechu z turbinką.

Kolega @staniek podpowiedzial mi że flansza jest prawie taka sama jak pod turbo CAHA

Opublikowano

Panowie kto to na forum siedzi w Car Audio? Mam kilka pytań i potrzebuję do kogoś kontakt:)

Opublikowano

Chłopaki poszukuję piast z łożyskiem 5x112 stan obojętny ,jak najtaniej ,nie będę tego na auto zakładał,ważne aby piasta na łożysku się obracała,może coś ktoś ma 

Opublikowano
9 minut temu, greg2505 napisał:

Chłopaki poszukuję piast z łożyskiem 5x112 stan obojętny ,jak najtaniej ,nie będę tego na auto zakładał,ważne aby piasta na łożysku się obracała,może coś ktoś ma 

Mam

Opublikowano
7 godzin temu, morelo napisał:

Panowie kto to na forum siedzi w Car Audio? Mam kilka pytań i potrzebuję do kogoś kontakt:)

Zależy o co konkretnie chcesz zapytać.

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

Mam

Dev ile $$ 

Opublikowano
7 minut temu, greg2505 napisał:

Dev ile $$ 

nie wygłupiaj sie, za uzywany złom nie bede brał kasy

wyslij mi smsem dane do wyslki, poleci w poniedziałek DPD

Opublikowano

Chwila nieuwagi i krawężnik zaliczony? znowu trzeba naprawiać, ahh ta zima ?IMG_20211228_205401.thumb.jpg.676d32f7344a645c312a95bca6ec8e7e.jpg

Opublikowano
W dniu 23.12.2021 o 22:30, greg2505 napisał:

Dev ile $$ 

Zesz w mordę... zapomniałem o Tobie :facepalm:

Jutro wyślę 

Opublikowano
5 minut temu, Dev napisał:

Zesz w mordę... zapomniałem o Tobie :facepalm:

Jutro wyślę 

Spokojnie to nic pilnego 

Opublikowano
1 minutę temu, greg2505 napisał:

Spokojnie to nic pilnego 

okres przed swietami i Nowym Roku jest totalnie poyebany

wszystkim na raz kończa sie tarcze klocki filtry oleje

Opublikowano
Teraz, Dev napisał:

okres przed swietami i Nowym Roku jest totalnie poyebany

wszystkim na raz kończa sie tarcze klocki filtry oleje

Wiem i rozumiem ,będziesz miał chwilę to wyślesz 

Opublikowano
W dniu 15.12.2021 o 22:12, george napisał:

Wersja LED?

nie , zwykłe 

Opublikowano

Pany - przyszla pora na rozstanie sie z moja A4 - pewnie na czesci  

https://a4-klub.pl/topic/202809-b6-avf-granatowa-ulepa/

 

Edytowane przez Stichy

Opublikowano

@Stichy Napisz mi kwotę na PW .... Mam klienta 

 

Panowie pytanie . Czy jeżeli wymieniłem składana kanapę w sedanie na składaną kanapę Recaro i ta kanapa nie zatrzaskuje się na ryglach to jest szansa ze ona pochodzi z Combi ? Bo brakuje dosłownie kilku mm żeby ząbek złapał ale ni c**ja nie zatrzaśnie się. 

Opublikowano
3 godziny temu, DarekS4 napisał:

@Stichy Napisz mi kwotę na PW .... Mam klienta 

 

Panowie pytanie . Czy jeżeli wymieniłem składana kanapę w sedanie na składaną kanapę Recaro i ta kanapa nie zatrzaskuje się na ryglach to jest szansa ze ona pochodzi z Combi ? Bo brakuje dosłownie kilku mm żeby ząbek złapał ale ni c**ja nie zatrzaśnie się. 

Jak by była z kombi miała by mocowanie do rolety i tylko tym się różni, te rygle mają regulację 

Edytowane przez greg2505

Opublikowano
4 godziny temu, DarekS4 napisał:

Panowie pytanie . Czy jeżeli wymieniłem składana kanapę w sedanie na składaną kanapę Recaro i ta kanapa nie zatrzaskuje się na ryglach to jest szansa ze ona pochodzi z Combi ? Bo brakuje dosłownie kilku mm żeby ząbek złapał ale ni c**ja nie zatrzaśnie się. 

Trzpień w boczku ma sporą regulację więc raczej nie ma opcji by tego nie zatrzasnąć.

obraz.png.7f10dcd0d05f5499c4084ba7bfcbcec4.png

Opublikowano

Mnie się wydaje, że Darek ma tu problem w samym oparciu i tłumaczyć mu nie trzeba jak tą śrubę wyregulować ?

Opublikowano

Skoro się nie zatrzaskuje to wina regulacji lub zamka w oparciu, a nie tego, z jakiego nadwozia pochodzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.