Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napiszesz do niego, bo nie loguje sie na forum. Zadzwon, tylko nie pytaj o nr :) szukanie nir boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś służe pomoca najlepiej tel 662677497. postaram się być ponownie czesciej na forum

Edytowane przez Gwerty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś służe pomoca najlepiej tel 662677497. postaram się być ponownie czesciej na forum

Jeszcze w tym miesiącu będę dzwonił i pewnie wysyłał lampy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie od przesłony, moim zdaniem nie ma różnicy polaryzacja, z jednej do masy, z drugiej do drogowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie od przesłony, moim zdaniem nie ma różnicy polaryzacja, z jednej do masy, z drugiej do drogowych :)

W q7 ma znaczenie polaryzacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polaryzacje w swoich soczewkach sprawdzałem na krótko do aku, potem oznaczyłem sobie "+" i zmontowałem, nic się nie spaliło, wszystko działa jak należy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede montowal na wsuwki wiec w razie gdyby bylo zle to zamienie kabelki i dopiero w koszulke termo. Od soczewki q7 ida 2 czarne kabelki, mogli w dwoch kolorach zrobic :decayed: Jutro dalsze rzezbienie, dwie lampy na przesczep rozklejone, i bede musial powiekszyc otwor, jak to robic kamieniem szlifierskim w ksztalcie walcu? Butelka robilem to nie zauwazylem ze papier sie oderwal i ponisczylo chrom, oprocz tego od paluchow mi sie powycieralo u gory i na dole, ale mam juz druga lampe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis byłem regulować lampy na stacji diagnostycznej w której zawsze robie przegląd.

Pan zapytał a co Panu tak ładnie świeci coś jasno...
To mówie twardo ze to ksenon a on pyta po wiele taka przeróbka :grin:

Zaczęła sie gadka ze musze miec samopoziom i spryski ;)

Pogadałem z 15 min z nim na spokojnie i tak:

Spryski to starczy same zaslepki przykleić a samopoziom musi jakis tam być ;)

Wyskoczyłem z gadką ze ja mam w kwietniu przegląd a on popatrzał i powiedział:

Ma pan ori lampe z ksenonem nie jest to ksenon z czajna to niech sie Pan nie martwi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie jak u mnie bedzie:) ja jezdze na przeglad do takich dziadkow z pogotowia, trzepia ostro auta i jeden z nich czeka az bede sprzedawal auto bo nigdy nie ma do czego sie przyczepic, oby tym razem tez nie mial:D

A jakie obecnie zarowki led h7 na dzienne polecacie?

Wesz a jakiej barwy masz zarniki?

Edytowane przez Chadury89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mógłby mi ktoś pomoc co do zaklejania odbłyśnika od długich ? co dokładnie zakleić , najlepiej prosiłbym o jakąś fotkę z zaznaczonym miejscem dokąd zakleić odbłyśnik
Dziekuje :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiłem tylko to wklęsłe wiejsce gdzie jest żarówka reszta pomalowana.

Tylko nie przyklejaj taśmy na całą powierzchnie odbłyśnika tylko na krawędzie, Ja sobie tak odbłyśnik załatwiłem, bo razem z taśmą odeszła wartwa alu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mógłby mi oś pomoc co do zaklejania odbłyśnika od długich ? co dokładnie zakleić , najlepiej prosiłbym o jakąś fotkę z zaznaczonym miejscem dokąd zakleić odbłyśnik

Dziekuje :) .

Zajrzyj na 1sza stronke jest dokladnie pokazane jak cos to podaj meila to podam ci dokladne foty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to zaklejasz to wklęsłe nie ryflowane, czyli boki i góra, dół już wedle uznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mógłby mi oś pomoc co do zaklejania odbłyśnika od długich ? co dokładnie zakleić , najlepiej prosiłbym o jakąś fotkę z zaznaczonym miejscem dokąd zakleić odbłyśnik

Dziekuje :) .

Zajrzyj na 1sza stronke jest dokladnie pokazane jak cos to podaj meila to podam ci dokladne foty.

no wiem wiem że tam ale nie jestem pewien na 100 % czy dobrze to widze :P poszło priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panu gadalemz Gwerty i odradza tanie palniki. Możecie mnie przekonać jak zaoszczędzić 200pln na innych tańszych ? Ori Philips d4s komplet 250 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...