Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli chodzi o gumowe dywaniki to tylko z ASO

Mam z przodu i z tyłu takie jak na fotkach i są wyśmienite.

Cena coś 300_400 za komplet

Nie pamiętam już ceny dokładnie ale jaka by nie była to warto.

Polecam.

1712292522_dywaniki-Audi(3).jpg.831efd5ceb857671b73c92beadf081d7.jpg

2d.thumb.jpg.63e9f68e956c37e13c8a86075145760f.jpg

1774370063_eeeeeeeeeeee(4).jpg.9ba87a6a2237ac06f153ee5afe8c4af9.jpg

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Te z aso to wyglądają jak do poloneza ? petex fajne ma gumy oczywiście w B6 są petexy jestem zadowolony używane i w lato i w zimę ładnie wyprofilowane i wyglądowo co kto lubi ?

Screenshot_20211219-194219_Gallery.thumb.jpg.274fe07f06ebd5da7c72be2d5d27c3a4.jpg

Edytowane przez marky2552

Opublikowano

Ja tam z swoich jestem bardzo zadowolony.:cygaro:

Opublikowano

Części do samochodu marki Audi tylko z ASO . Panowie dobrze doradza , zamontują nawet kawe serwują . Byłem ostatnio na dolewce płynu do spryskiwaczy ale nie mam zdj muszę wkleić z neta hehehehe

Opublikowano
1 godzinę temu, karolek_ust napisał:

Części do samochodu marki Audi tylko z ASO . Panowie dobrze doradza , zamontują nawet kawe serwują . Byłem ostatnio na dolewce płynu do spryskiwaczy ale nie mam zdj muszę wkleić z neta hehehehe

Otóż to. Mi ostatnimi czasy wymieniali Blinker Fluid, jestem zachwycony efektem :cygaro:

Opublikowano

Blinker fluid to tylko Heniek w szopie wymienia. Przy okazji softa wgrywa do bulbulatora za stufke z chomika. 

 

Opublikowano

Nawet tuż przed Świętami nie potraficie się przymknąć i dać mu spokój.:thumbdown:

Opublikowano

Pany ma ktoś numer ori dekielków do rotorów 19” 9j et33 a dokładniej to chyba te z a5B9890CB2-7649-4E69-950C-5D81BE8ABA9A.thumb.jpeg.e8b54a76f65ff3219ad8be1bf46a0612.jpeg

Opublikowano

Ma ktoś na B8 felgi 19x8,5J ET33 na zawieszeniu Sline ? Jak to siedzi ?

Opublikowano
51 minut temu, Dibo napisał:

Ma ktoś na B8 felgi 19x8,5J ET33 na zawieszeniu Sline ? Jak to siedzi ?

Może byc

Opublikowano
W dniu 22.12.2021 o 20:24, Dev napisał:

Może byc

Mam zamiar kupić 19x8,5J i mam 3 odsadzenia do wyboru: ET32, ET36 i ET43. Teraz mam Pompeye 19x8,5J ET43 i trochę chcą na zewnątrz. Chodzi za mną ET32 (nie jak poprzednio napisałem 33) :decayed: tylko nie wiem czy na zawiesze Sline fajnie to siądzie. Na gwincie nawet bym się nie zastanawiał. Dlatego jakby ktoś miał zdjęcie z góry takiego setupu to by mi to pomogło :eusathink: 

Opublikowano
W dniu 22.12.2021 o 13:41, dawid7737 napisał:

Pany ma ktoś numer ori dekielków do rotorów 19” 9j et33 a dokładniej to chyba te z a5B9890CB2-7649-4E69-950C-5D81BE8ABA9A.thumb.jpeg.e8b54a76f65ff3219ad8be1bf46a0612.jpeg

Jak będę przy kompie sprawdzę co w partslinku nr dekli

Opublikowano

Kfattro to jednak fajna sprawą... :decayed:

na zimówkach pod górkę chłopy nie dały rady a moja padaczka na letnich wjechała :polew: 

Miny bezcenne ...

Edytowane przez Dev

Opublikowano

 

''Dev:

Kfattro to jednak fajna sprawą...

na zimówkach pod górkę chłopy nie dały rady a moja padaczka na letnich wjechała  

Miny bezcenne ...''

 

Nie ma się czym chwalić... :cygaro:

Jazda w zimie na letnich oponach to szczyt głupoty.

Minę  będziesz miał, jak wylądujesz w rowie, albo co gorsza zabijesz kogoś lub siebie. :cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Ja pierd....e... :facepalm: 

Dobrze żeś to napisał bo bym się sam nigdy nie dowiedział ani nie domyślił.

Nie jeżdżę eSą zimą, chodziło tylko o zwykły zakład, a górkę mam przy swoim warsztacie gdzie garazuję auto.

 

Opublikowano

Jak tak można jeździć na letnich oponach zaraz zadzwonię na Milicję i będziesz miał mandat . Dobrze że się już przyznałeś będzie łatwiej zebrać dowody .

A jak wjedziesz w rów to pamiętaj w ASO ci nie naprawia bo byłeś na letnich gumach @Dev

Opublikowano
13 godzin temu, Dev napisał:

Ja pierd....e... :facepalm: 

Dobrze żeś to napisał bo bym się sam nigdy nie dowiedział ani nie domyślił.

Nie jeżdżę eSą zimą, chodziło tylko o zwykły zakład, a górkę mam przy swoim warsztacie gdzie garazuję auto.

 

Tak z ciekawości, bez kontroli trakcji mam rozumieć? 

Opublikowano

A jak inaczej chcesz wjechać ? :decayed:

Opublikowano

Ciekawe czy na zimówkach miałby wystarczająco trakcji, żeby z kagańcem wjechał ?

Opublikowano
16 minut temu, Langista napisał:

Ciekawe czy na zimówkach miałby wystarczająco trakcji, żeby z kagańcem wjechał ?

ASR to chyba jedyny system który jest zbędny w aucie. Nie rozkręcisz kół bo to gó...o blokuje co skutkuje brakiem ingerencji EDSu a co za tym idzie stoisz w miejscu.

Kilka lat temu będąc zimą w USA widziałem że jakiś spasiony Amerykaniec nie mógł wyjechać mercedesem S350 z parkingu bo było delikatne wzniesienie, auto kopało się w miejscu i debil nie mógł wyjechać a Wystarczyło tylko wyłączyć ASR

Edytowane przez Dev

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.