Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
31 minut temu, Hohe napisał:

Ło Panie! Ty chyba nie śledzisz wątku Dev, że śmiesz proponować koledze Nelsonowi barachło z Allegro. ?

Śledzę,  Śledzę...

Z tym że ori piz....owato świecą w porównaniu z chińskim barachłem

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 minutę temu, Dev napisał:

Śledzę,  Śledzę...

Z tym że ori piz....owato świecą w porównaniu z chińskim barachłem

Ja jestem innego zdania...

Opublikowano
8 godzin temu, NelsonPL napisał:

Ja jestem innego zdania...

Raczej masz coś z oczami.

Opublikowano

On musi mieć ze znaczkiem Audi, nawet jak jest wiele gorsze ?

Opublikowano
10 godzin temu, NelsonPL napisał:

Lepiej mi zamówić z Niemiec. Wyjdzie na to samo.

Lepiej kupić w ASO - 233 zł.  -  jakiś rabat  i kawa przy okazji :wink: 

Opublikowano

pytanie - jak mój brat miał S3 to przez VCDS mu przestawiałem wydech, a właściwie klapy w wydechu żeby były ciągle otwarte. czy w S4/S5 można zrobić to samo? szukałem, ale nigdzie nie mogę znaleźć :/

Opublikowano

w s5 chyba nie masz klap :eusathink:

Opublikowano
7 minut temu, marcin_o23 napisał:

w s5 chyba nie masz klap :eusathink:

W fabrycznym wydechu nie ma klap.

Opublikowano

Działa komuś z Was w B8.5 coming/leaving home bez DRL?

Chciałbym zakodować sobie tylko w halogenach.

Ale ledy (DRL) świecą zawsze - niezależnie czy zakoduję CH/LH na halogenach czy na mijania.

Opublikowano
5 godzin temu, marcin_o23 napisał:

w s5 chyba nie masz klap :eusathink:

 

4 godziny temu, Muskel1 napisał:

W fabrycznym wydechu nie ma klap.

 

dzięki Panowie, nawet nie wiedziałem.. pozostaje poszukać jakiegoś fajnego wydechu :decayed:

Opublikowano
W dniu 15.03.2022 o 20:50, Muskel1 napisał:

Wszystko będzie działało jak fabrycznie. Koszt zależy w dużej mierze od tego czy na używanych czy nowych częściach. W Krakowie masz 

NAVIPOL.PL

Profesjonalne doposażanie samochodów marki Audi - długoletnie doświadczenie...

 

Navipol mogę polecić w 100% :) auto wiele razy tam doposażane :) gość ma ogromne pojęcie i potrafi zrobić wszystko w Audi :D

Opublikowano

Ma ktoś możliwość sprawdzić ile kosztują w ASO nowe przednie błotniki do przedlifta? :)

Opublikowano
18 minut temu, luk330 napisał:

Ma ktoś możliwość sprawdzić ile kosztują w ASO nowe przednie błotniki do przedlifta? :)

Około 1500 zł sztuka (brutto) 

Opublikowano
4 godziny temu, Prezes_ATNT napisał:

Około 1500 zł sztuka (brutto) 

dzięki, na allegro widzę, że jeden z serwisów je sprzedaje po około 1100zł. Patrząc na to, że za niezłą używkę (która zawsze ma jakieś uszkodzenie albo jakąś drobną rdzawkę i zawsze trzeba go przygotować i polakierować) trzeba dać 500-700zł i najlepiej osobiście jechać to chyba kupię 2 nowe oryginalne... chyba, że ktoś tutaj ma perfekt używki w dobrej cenie? :D moje podobno nie nadają się do naprawy :) ahhhh vorspung durch technik :)

Opublikowano
2 minuty temu, luk330 napisał:

dzięki, na allegro widzę, że jeden z serwisów je sprzedaje po około 1100zł. Patrząc na to, że za niezłą używkę (która zawsze ma jakieś uszkodzenie albo jakąś drobną rdzawkę i zawsze trzeba go przygotować i polakierować) trzeba dać 500-700zł i najlepiej osobiście jechać to chyba kupię 2 nowe oryginalne... chyba, że ktoś tutaj ma perfekt używki w dobrej cenie? :D moje podobno nie nadają się do naprawy :) ahhhh vorspung durch technik :)

Przez rdzę?

Opublikowano
4 minuty temu, Hohe napisał:

Przez rdzę?

tak, niestety.

PS. oryginalny lakier, auto nietłuczone. Wcześniej były zamontowane chlapacze i po ich zdjęciu się zaczęło ale to moja wina, że w żaden sposób tego nie zabezpieczyłem. :D

obraz.png.21deccbf9fa21002b07ea4abd15d6adf.png

Edytowane przez luk330

Opublikowano

Wygląda paskudnie. 

Opublikowano
17 godzin temu, luk330 napisał:

dzięki, na allegro widzę, że jeden z serwisów je sprzedaje po około 1100zł. Patrząc na to, że za niezłą używkę (która zawsze ma jakieś uszkodzenie albo jakąś drobną rdzawkę i zawsze trzeba go przygotować i polakierować) trzeba dać 500-700zł i najlepiej osobiście jechać to chyba kupię 2 nowe oryginalne... chyba, że ktoś tutaj ma perfekt używki w dobrej cenie? :D moje podobno nie nadają się do naprawy :) ahhhh vorspung durch technik :)

Chyba też bym się nie bawił w używki za taką cenę. Faktycznie, Twoje wyglądają kiepsko. :(

Opublikowano

Hej tą kratkę zakłada się przed montażem grila czy po chyba że to bez różnicy zderzak sline B8 Lift 

20220325_145357.thumb.jpg.441dfcfca0b729f1267c25919a15d1b9.jpg

Opublikowano
14 godzin temu, marky2552 napisał:

Hej tą kratkę zakłada się przed montażem grila czy po chyba że to bez różnicy zderzak sline B8 Lift 

20220325_145357.thumb.jpg.441dfcfca0b729f1267c25919a15d1b9.jpg

Bez znaczenia ale ja zawsze ją pierw wkładam a potem grill 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.