Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, NelsonPL napisał(a):

Filtr paliwa zakupiony był w ASO

Jednak wymiana nie w ASO a w dużym servisie w którym  robiłem już (zawieszenie, hamulce itd) i do tej pory wszystko  robili OK

To spory serwis bo naprawiają tam też  ciężarówki. Więc raczej ogarniają.?

Taka ich wpadka.:cygaro:

Jednak trzeba było jechać na wymianę do ASO. Zrobią Ci kawkę i ogarną "fachowo" temat.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To i ja się pochwalę, że kupiłem trzeci stop w ASO.

Kupiłem w ASO trzeci stop.

Trzeci stop kupiłem w ASO.

 

(czy każdy już to przeczytał?)

 

Niestety wymieniłem już sam.

Dziękuję za uwagę.

Opublikowano
16 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Taka ich wpadka.:cygaro:

Tak się kończy właśnie odkręcanie nakrętki młotkiem i śrubokrętem/wkrętakiem.:whistling:

Opublikowano
3 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Tak się kończy właśnie odkręcanie nakrętki młotkiem i śrubokrętem/wkrętakiem.:whistling:

Nie odkręcali młotkiem itd.

Rozmawiałem w serwisie z nimi.

To zmęczenie materiału.

Widziałem tą nakrętkę i swoje lata już miała.

Założyli nową, nową uszczelkę, porządnie umyli całe auto ( pod spodem też gdzie był wyciek) Oczywiście też przeprosili, że tyle to trwało.

Za uszczelkę i nakrętkę ORI oczywiście zapłaciłem.

Robili jazdy testowe i jak na razie widzę, że jest wszystko elegancko.

Na zdjęciu pokazane na innej w którym miejscu było spore pęknięcie.

Pęknięcie nakrętki pompa paliwa i filtr.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Na bank poszedł w ruch śrubokręt i młotek ?

Opublikowano

:facepalm:

Na bank to gołębie srają.

Opublikowano
3 godziny temu, Elhape napisał(a):

:facepalm:

Na bank to gołębie srają.


Zdumiewająca jest Twoja wiedza w dziedzinie zoologii ?

Edytowane przez R4xx

Opublikowano
W dniu 16.06.2023 o 13:45, luk330 napisał(a):

To i ja się pochwalę, że kupiłem trzeci stop w ASO.

Kupiłem w ASO trzeci stop.

Trzeci stop kupiłem w ASO.

 

(czy każdy już to przeczytał?)

 

Niestety wymieniłem już sam.

Dziękuję za uwagę.

 

Zapomniałeś dodać, że płynęło 3 miesiące statkiem. 

Opublikowano
W dniu 16.06.2023 o 17:47, NelsonPL napisał(a):

Nie odkręcali młotkiem itd.

Rozmawiałem w serwisie z nimi.

To zmęczenie materiału.

Widziałem tą nakrętkę i swoje lata już miała.

Założyli nową, nową uszczelkę, porządnie umyli całe auto ( pod spodem też gdzie był wyciek) Oczywiście też przeprosili, że tyle to trwało.

Za uszczelkę i nakrętkę ORI oczywiście zapłaciłem.

Robili jazdy testowe i jak na razie widzę, że jest wszystko elegancko.

Na zdjęciu pokazane na innej w którym miejscu było spore pęknięcie.

Pęknięcie nakrętki pompa paliwa i filtr.jpg

 

ten element razem z uszczelka wymienia sie przy kazdej wymianie filtra

warsztat powinien za te czesci obciążyc klienta

Opublikowano

Panowie powie ktoś jaki mam zamówić pasek rozrządu do mojego samochodu, bo coś mnie trafi zaraz...

A4 B8 2009r. 2.0 TDI 143KM 2009r CAGA

Na aukcjach są dwa różne - 25 i 30mm. Na każdej aukcji ten sam opis, że niby oba pasują do tego samochodu. Piszę do sprzedawcy żeby mi po vinie sprawdzili. Jeden pisze, że 25mm będzie pasował, drugi że 30... :wallbash:

 

https://allegro.pl/oferta/contitech-rozrzad-z-pompa-audi-a4-b8-a5-2-0tdi-10061432157

https://allegro.pl/oferta/rozrzad-pompa-audi-a4-b8-a5-2-0tdi-caga-cagb-caha-11913905511

Opublikowano

03L 109 119 F

Sprawdź w sumie, zdjąć osłonę to chwila roboty a zmierzysz sobie to co już siedzi.

Edytowane przez Langista

Opublikowano

Witam, mam problem z terkoczącą klapą w kolektorze ssącym silnik o oznaczeniu CDNC, potrzebuje dowiedzieć się czy mogę sam rozebrać ten kolektor sprawdzić, naprawić itd. Czy ma to sens, czy lepiej wymienić cały lub oddać komuś do zrobienia? I jeśli ktoś ma numer tej części też bym potrzebował

Opublikowano
W dniu 24.06.2023 o 17:33, Tomek_091019 napisał(a):

Panowie powie ktoś jaki mam zamówić pasek rozrządu do mojego samochodu, bo coś mnie trafi zaraz...

A4 B8 2009r. 2.0 TDI 143KM 2009r CAGA

Na aukcjach są dwa różne - 25 i 30mm. Na każdej aukcji ten sam opis, że niby oba pasują do tego samochodu. Piszę do sprzedawcy żeby mi po vinie sprawdzili. Jeden pisze, że 25mm będzie pasował, drugi że 30... :wallbash:

 

https://allegro.pl/oferta/contitech-rozrzad-z-pompa-audi-a4-b8-a5-2-0tdi-10061432157

https://allegro.pl/oferta/rozrzad-pompa-audi-a4-b8-a5-2-0tdi-caga-cagb-caha-11913905511

CT1134-30mm

Opublikowano

Pytanie::cygaro:

Jeśli  od strony kierowcy zamek jest 9 PINów (który już wymieniłem) to czy od strony pasażera też będzie 9 PIN-ów, czy może być inny? Lepiej rozebrać i sprawdzić? Pytam, bo mam do wymiany jeszcze ten jeden.:suicide_anim:

Ps. Pytanie już nieaktualne. Sprawdziłem i jest tam 7 -Pinów:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
W dniu 30.06.2023 o 03:22, Wandej napisał(a):

CT1134-30mm

Dziękuję

 

A czy ktoś zna nr części wzmocnienia zderzaka (czy jak to się fachowo nazywa) do zderzaka competition? Jest takie samo jak do zderzaka s-line?

O to coś mi biega

a7cbc590-c57e-4d1a-a353-28c345907844.jpg

Opublikowano

Hejo, Ktoś wymieniał może pompę wody w 2.0tfsi 224KM gen.3 i wie gdzie w vcds otwiera się zawory w pompie albo przeucza się ja ? 

Opublikowano
2 godziny temu, Norbas napisał(a):

Hejo, Ktoś wymieniał może pompę wody w 2.0tfsi 224KM gen.3 i wie gdzie w vcds otwiera się zawory w pompie albo przeucza się ja ? 

Jeśli jest wymagane przyuczenie to będzie w silniku 03 nastawy podstawowe i powinna się pojawić po rozwinięciu listy.

Opublikowano
20 minut temu, Góral65 napisał(a):

Jeśli jest wymagane przyuczenie to będzie w silniku 03 nastawy podstawowe i powinna się pojawić po rozwinięciu listy.

Dzięki za odp. Jedyne co mam to to… te polecenie za to odpowiada ? 

3B994625-B258-42BF-B378-83843F33C30D.jpeg

Opublikowano
9 godzin temu, Norbas napisał(a):

Dzięki za odp. Jedyne co mam to to… te polecenie za to odpowiada ? 

3B994625-B258-42BF-B378-83843F33C30D.jpeg

Hmm tego nie wiem , wymieniałem kiedyś pompę wody w B8 ale w dieslu była elektryczna ale nic nie trzeba było z nią robić. Możesz jeszcze poszukać w testach el wyk. czy tam nie ma możliwości sprawdzenia czy się otwiera.

Opublikowano
5 godzin temu, Góral65 napisał(a):

Hmm tego nie wiem , wymieniałem kiedyś pompę wody w B8 ale w dieslu była elektryczna ale nic nie trzeba było z nią robić. Możesz jeszcze poszukać w testach el wyk. czy tam nie ma możliwości sprawdzenia czy się otwiera.

No wlasnie ja tez W tdi robilem i bez ustawien A tutaj dostałem Hepu i napisali aby użyć testera do przeuczenia. W output test jest tylko otworzyć valv’y aby plyn doszedł wszędzie. No nic zrobię tylko to co mam i będę testować?? dzięki za próbę pomocy :hi: 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.