Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
9 godzin temu, wampir napisał:

Jedź do Jasła do Gregor10. Zrobił najwięcej 1.8t na forum i ogarnie Ci wszystko. Ludzie z Gdańska do niego jeżdżą. 

Chętnie zrobiłbym u Gregora, aczkolwiek terminy ma odległe, a także dosyć ceni sobie tą robotę - 50% więcej za sam program niż konkurencja w Rze lub Lublinie.

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 587,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A kiedy dzwoniłeś? Zadzwoń teraz i zapytaj. Znajomy teraz dzwonił i akurat od ręki miał termin bo ktoś wypadł. Co do ceny to nie mów że to drogo. Zadzwoń sobie do innych znanych w Polsce to zobaczysz jakie są ceny. Byle g.. wgrać bez faktury za pół darmo to nie jeden potrafi.

Opublikowano
W dniu 28.01.2019 o 14:48, jolley napisał:

Panowie, korzystał ktoś z usług HP Performance z Rzeszowa?
Myślę również nad Galetto z Soft Mod Performance, ale czekałaby mnie jazda 2x do Lublina - raz na wgranie serii i dwa, jak ogarnę auto mechanicznie.

W HP Performance robił chyba @tomekhxc, ale jak robią to nie wiem. Do @Galetto z Soft Mod Performance możesz jechać, ogarnie ci na pewno, a wcale tak daleko nie jest :)
Dużo osób poleca Gregora ale czy pojechał bym do niego na strojenie serii, raczej nie. Chyba szkoda kasy. Może, może gdyby to były grube mody, tak ponad 300KM :D

Możesz pogadać z @Łukasz13, jak umiesz logi robić to ci to ogarnie zdalnie :D

 

 

Opublikowano

weźcie wy go już tymi padłami nie męczcie ;]

Opublikowano
W dniu 28.01.2019 o 14:48, jolley napisał:

Panowie, korzystał ktoś z usług HP Performance z Rzeszowa?
Myślę również nad Galetto z Soft Mod Performance, ale czekałaby mnie jazda 2x do Lublina - raz na wgranie serii i dwa, jak ogarnę auto mechanicznie.

Wiec jedz jak już wszystko ogarniesz ;) Co do usług Galetto mogę je szczerze polecić. Z pewnością będziesz zadowolony. Gość wie co robi. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Do kogo uderzyć w kwestii strojenia Pb + lpg? Tak bym nie musiał gnać pół polski :) . Jestem że świętokrzyskiego.

 

Opublikowano

Jasło, gregor10.pl

Opublikowano

Skąd konkretnie? Jakby co to mogę ogarnąć pb i lpg.

Opublikowano

stara padaczka a wszyscy tylko G10 polecają :)

 

Opublikowano
14 godzin temu, Łukasz13 napisał:

Skąd konkretnie? Jakby co to mogę ogarnąć pb i lpg.

Starachowice :).

Opublikowano
2 godziny temu, fruzio_17 napisał:

Starachowice :).

120 km :)

Opublikowano

Kogo polecacie w Bielsku Białej lub ścisłej okolicy? Wiem że G10 byłby idealny ale kawałek jest.

Wiem że w Kato czy w Gliwicach Dynosoft jest ale coś bliżej niż Kato ?

 

Jakieś opinie o ModPro i CompSport z Bielska ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam.

1.9 TDi-PD AVB 2000r z wstawionym turbo, kolektorem i MAP sensorem z AWX.  

Jakiś lekki, bezdymny, bezpieczny soft. Okolice Szczytno / Olsztyn / Przasnysz / Ostrołęka?

 

Ktoś poleca jakiegoś pasjonata 1.9 TDI?

 

 

EDIT: mogą być okolice między Warszawą, a Warmińsko mazurskim.

Narazie Rogal i WWE TUNING wyhaczyłem. 

Edytowane przez KierowcaTadek

Opublikowano

.

 

Edytowane przez spanky

Opublikowano
40 minut temu, KierowcaTadek napisał:

Witam.

1.9 TDi-PD AVB 2000r z wstawionym turbo, kolektorem i MAP sensorem z AWX.  

Jakiś lekki, bezdymny, bezpieczny soft. Okolice Szczytno / Olsztyn / Przasnysz / Ostrołęka?

 

Ktoś poleca jakiegoś pasjonata 1.9 TDI?

 

 

EDIT: mogą być okolice między Warszawą, a Warmińsko mazurskim.

Narazie Rogal i WWE TUNING wyhaczyłem. 

Zapraszam do siebie

https://facebook.com/edctuning/

ewentualnie dam kontakt do warsztatu w Olsztynie , z którym współpracuję.

 pzdr .

 


 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

U kogo najlepiej w stosunku jakość-cena w bielsku i okolicach? Najlepiej jakby też ogarniał doloty/wydechy

Digitun, ModPro, CompSport ?

Pozdr

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam kolegów. Poleciłby mi ktoś kogoś dobrego z okolic Krakowa? Kto by dobrze zdiagnozował autko, bo mam poważny problem z odpalaniem ciepłego silnika. 

1.9 TDI AWX 130KM.

 

pozdrawiam

Opublikowano
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś inny oprócz Mobil Tech w Krakowie lub okolicach jest godny polecenia ? Zależy mi na czasie. Dzięki i pozdrawiam ;)

Opublikowano
W dniu 3.07.2019 o 17:20, koziol99 napisał:

Czy ktoś inny oprócz Mobil Tech w Krakowie lub okolicach jest godny polecenia ? Zależy mi na czasie. Dzięki i pozdrawiam ;)

TTC -> Daniel

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.