Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ze balkon utrzyma cala rodzinę

images?q=tbn:ANd9GcTq9rZB8VM5N3hT0BCB0WBw7b3Cqfg_4XgpEAVPrYVrnvaXMaot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie tera kiedy chcą doj**ac 80 % nie dając jednocześnie dodatku za święta nocki i łikendy , jestem bardziej dymany w dupe od niejednej k**wy

A wiecie czym się różni policjant od balkonu ?

Czujesz się dymany? Mnie Tusk wydymał obiecując po studiach pracę, perspektywy, przyszłość itd.

Studia minęły, te mendy dalej siedzą na stołkach a mnie został mgr inż. przed nazwiskiem, pracy brak, perspektywy to mam na ogłoszenia pracy a w przyszłość patrzę jedynie czekając aż w końcu ktoś odpowie na moje aplikacje.

Jak w końcu się poszczęści i zostanę tym je*anym inżynierem budowy to mam jeszcze kilka lat je*ania się za najniższą krajową bo w tym chorym kraju najdroższe są koszta pracy lecące w rządową studnię bez dna a nie efekt pracy.

Bo te obietnice były z dopskiem ** - dotyczy rodziny ludowej PSL :decayed::decayed::decayed:

Ze balkon utrzyma cala rodzinę

sucho...

Już tam nie narzekaj, i tak masz całkiem nieźle :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze balkon utrzyma cala rodzinę

Zasmucę Cię, balkon, jak to mówił mój profesor od budownictwa ogólnego, powinien przenieść obciążenia "całego dobytku wyniesionego nań podczas remontu".

W praktyce balkon to płyta wystająca poza obrys budynku bez zadaszenia i urywają się jak projektant da d*py bez przyjemności i wzajemności.

Joggia to też balkon, ale zadaszony ze ścianami z co najmniej dwóch stron. Ten to powinien dać radę utrzymać całą rodzinę :D

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

Bo te obietnice były z dopskiem ** - dotyczy rodziny ludowej PSL :decayed::decayed::decayed:

Tak się tylko czepiam tego rudego niemca bo jak można się czepiać kogoś kto NIC NIE ZROBIŁ. Wszystko co mi się branży je*ie to głównie dzięki jego ministrom, którzy pojęcia nie mają o temacie i jego partii ustawom, które są absurdalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze zle , bardziej pasuje nieadekwatna płacą do wykonywanej roboty , ale wtym momencie ucinam dyskusje bo dużo ludzie nie widza tego najgorszego za drzwiami mieszkań do których wchodzimy , ostatnio kolega dostal lomem d włamywacza i ma wybity bark za co za 2500 śmiech na sali

Tym miłym akcentem gutnajt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz probowalem wgrac wsad i nic. cwiara a programowo nic nie pojdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz probowalem wgrac wsad i nic. cwiara a programowo nic nie pojdzie?

jak bys zczytal na programatorze ori wsad to moze i jak by go wgral z powrotem na programatorze to by poszlo

tak to loteria niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po odłączeniu akumulatora, FIS pokazuje mi dużo zaniżony zasięg, jest daleko za czerwonym polem a zasięg według FIS to tylko 60km. Po zatankowaniu też zasięg jest zaniżony, o jakieś 50km. Czy to się unormuje po kilku tankowaniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po odłączeniu akumulatora, FIS pokazuje mi dużo zaniżony zasięg, jest daleko za czerwonym polem a zasięg według FIS to tylko 60km. Po zatankowaniu też zasięg jest zaniżony, o jakieś 50km. Czy to się unormuje po kilku tankowaniach?

FIS Ci oblicza zasięg wedłu średniego spalania. Po resecie licznika masz 10/100 i według tego Ci oblicza. Jak się unormuje średnie, to też zasięg zacznie wskazywać jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby zrywka zawstydził szybę i upierdolil licznik pomimo ostrzeżeń ? :polew:

---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------

Zrywka poproś Hugo o zmiane Nicku na Turbodynoman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby zrywka zawstydził szybę i upierdolil licznik pomimo ostrzeżeń ? :polew:

---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------

Zrywka poproś Hugo o zmiane Nicku na Turbodynoman

:grin:

Niestety tak jak Arek pisze. Jakby sie programatorem odczytalo wsad przed ingerencja w licznik to daloby rade go postawic. Teraz to nie wiadomo czy cos z niego bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wien skad teza,ze ktos mnie ostrzegal przed wgrywaniem wsadu. prosilem kilka razy o pomoc, nikt mi nie pomogl. mialem kilka wsadow,a pech chcial ze mi padl laptop. ryzyk fizyk. no chyba ze padl tez wyswietlacz i silniczki od wskazowek,ladne ringi i kontrolki. pisalem wam przeciez ze mam fisa od a4 z padnietym wyswietlaczem,ze kupilem licznik na graty za smieszne pieniadze. pomyslalem ze sprobuje go przerobic,nauki nigdy dosc,ale jak widac czlowiek uczy sie na bledach i dlatego ponizej kikla przykazan:

1. Nie bedziesz mial innych forow przede mna. ;-)

2.przed jakimkolwiek modem,przeczytaj temat dokladnie,od dechy do dechy.

3.naladuj laptopa na max

.

.

.

reszte moga dopisac koledzy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym .doc`u z pierwszej strony jest opisane, aby rozdzielić masy żeby mi nie pokazywało spalonej żarówki, sensor, zjechanych klocków hamulcowych itd. W sumie to w tym dokumencie jest napisane że 6 mas trzeba podprowadzić na odpowiednie piny i napiszcie mi jak to zrobić aby było dobrze? Mamy dwa przewody masujące i tam jest napisane żeby je połączyć razem poprzez nacięcie izolacji i zrobić rozgałęzienie na resztę, ale w jaki sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poruszę temat emulatora udało się to komuś :D?? Ja walczę już 4 dzień 5 prób i wszystko poległo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...