Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Ja założyłem komplet LMO i zrobiłem na nim już jakieś ~60k km i na razie cisza. 60k km stoickiej ciszy. Najlepiej wymieniać kompletem, to ma się długo spokój i nic nie trza robić. A tak to co chwila któryś wahacz do wymiany i i tak przepłaca się to za robociznę. Bo robocizna policzona raz wychodzi dużo taniej. A tak za te same przejechane km płacisz 6 razy lub też więcej za robociznę, a tym samym wychodzi to dużo drożej jak wymiana kompletu na raz nawet LMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wymieniłem komplet na Febi i przejechałem już 15000 i nara cisza :good:

ja bym napisał, że dopiero 15tyś to nie dużo no ale żeby służyły jak najdłużej oczywiście :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaczęło coś stukać, okazało się że 2 dolne proste od TRW, czyli były już wymieniane, kiedy? Nie wiem... .

Reszta zawieszenia jest dobra, i na pewno oryginał Lemforderek z rokiem produkcji mojego auta.

Ja założyłem ori LMO. I myślę, że jeśli poprzedni właściciel też założył by Lemfordera, ja nie musiał bym nic teraz wymieniać.

Nie ma co oszczędzać, wahacz wymienia się tylko raz i zapomina o nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Potrzebuje informacji na temat kompletu zawieszenia firmy Topran Germany Ktos kupił,załozył? Jak sie sprawuje bo cena bardzo okazyjna i wiele osób kupilo. Pozdrawiam

Jeśli chcesz sprzedać autko w tym roku, to może bym zaryzykował kupując takie cudo. Powinno przeżyć 15tyś. Ale jeśli chcesz autem jeździć i się nie martwić to tylko lemforder, bo zakładając wynalazki potem tworzy się opinia, że zawieszenia w VW/AUDI są słabe i drogie, co chwile trzeba wymieniać :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Master Sport Chce pojezdzic jeszcze conajmniej z 2 latka czyli okolo 30 kkm. Dodam ze jezdze bardzo mało po miesci Wiekszosc to trasa szybkiego ruchu Ładny asfalciki zero wybojów Jezeli juz jade do miasta TO BARDZO OSTROZNIE PO DZIURACH lEMFORDER JEST STRASZNIE DROGI:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Master Sport Chce pojezdzic jeszcze conajmniej z 2 latka czyli okolo 30 kkm. Dodam ze jezdze bardzo mało po miesci Wiekszosc to trasa szybkiego ruchu Ładny asfalciki zero wybojów Jezeli juz jade do miasta TO BARDZO OSTROZNIE PO DZIURACH lEMFORDER JEST STRASZNIE DROGI:(

tu masz o Master Sportach

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_master_sport_opinie_i_test_online_wahaczy-t24247.0.html, co do jeżdżenia ostrożnie i omijania dziur...każdy stara się omijać dziury ale nie zawsze się to udaje :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Potrzebuje informacji na temat kompletu zawieszenia firmy Topran Germany Ktos kupił,załozył? Jak sie sprawuje bo cena bardzo okazyjna i wiele osób kupilo. Pozdrawiam

Topran (Hans Pries) - zakładałem na górę te wachacze, oszczędź sobie nerwy. U mnie nawet rok czasu nie wytrzymały. Teraz śmigam na komplecie LMO :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na dziale części zamówiliśmy zamiennik z LEMFÖRDERa, jakież było nasze zdziwienie gdy okazało się, że wahacz był identyczny z OE a w miejscu napisu audi był zeszlifowany materiał. Dokładnie mowa o 8E0407693AG, wszyscy byli zaszokowani i pytali o co tu kurna chodzi ?!. Prawie 300 zł różnicy a tylko napis zeszlifowany. Jak tak patrzeliśmy na nie, jeden z nas podniósł je i dopiero zauważył różnice. Oryginał był cięższy !

Wnioski:

Pomimo tego, że LEMFÖRDER produkuje części do audi to jednak te z Audi są lepszej jakości. Dlaczego ? Bo muszą przejść kontrolę jakości audi, jak im się nie uda to wtedy sprzedają pod swoją nazwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o2XmS.jpg

panowie a wie ktoś coś o tych? Kupiłem je w pl ale że oferował mi makaron więcej niż dałem to jemu sprzedałem. Dość solidnie wyglądają. I czy warto zakupić raz jeszcze?

czy nikt ich nie mial i o nich nic nie wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sam przeczytaj uważnie co napisałeś i się zastanów trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o2XmS.jpg

panowie a wie ktoś coś o tych? Kupiłem je w pl ale że oferował mi makaron więcej niż dałem to jemu sprzedałem. Dość solidnie wyglądają. I czy warto zakupić raz jeszcze?

czy nikt ich nie mial i o nich nic nie wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o2XmS.jpg

panowie a wie ktoś coś o tych? Kupiłem je w pl ale że oferował mi makaron więcej niż dałem to jemu sprzedałem. Dość solidnie wyglądają. I czy warto zakupić raz jeszcze?

czy nikt ich nie mial i o nich nic nie wie

przeczytaj wątek to będziesz miał odpowiedź jakie wahacze są warte uwagi, a które nie...

swoją drogą ten temat staje się już nudny... :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sam przeczytaj uważnie co napisałeś i się zastanów trochę.Nie będzie łatwo ze zrozumieniem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...