Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś chwilę po 19-tej, w na światłach obok Fashion House przy trójmiejskiej obwodnicy obtrąbiłem zielone B5 CBY **HS z ramkami klubowymi. Stałem za nim czarnym paskiem ale pokazałem kartę klubową przez szybę :decayed: Pozdro dla kierownika :good:

Witam :)

dopiero jak zobaczylem wizytowke zalapalem o co chodzi z trąbieniem :) Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś chwilę po 19-tej, w na światłach obok Fashion House przy trójmiejskiej obwodnicy obtrąbiłem zielone B5 CBY **HS z ramkami klubowymi. Stałem za nim czarnym paskiem ale pokazałem kartę klubową przez szybę :decayed: Pozdro dla kierownika :good:

avant? sedan? z tyłu miało ledy? jeśli tak to pewnie Petara :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chwilę po 19-tej, w na światłach obok Fashion House przy trójmiejskiej obwodnicy obtrąbiłem zielone B5 CBY **HS z ramkami klubowymi. Stałem za nim czarnym paskiem ale pokazałem kartę klubową przez szybę :decayed: Pozdro dla kierownika :good:

avant? sedan? z tyłu miało ledy? jeśli tak to pewnie Petara :gwizdanie:

:polew: :polew:

Przeciez juz wyjasnili :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo spotkałem przed rondem w Radomiu od strony Zwolenia, dziś ~19 ?

Ciemny (czarny) avant b6, z ksenonami, klubowe ramki, rejestracja BS.

Dopiero sie wczytałem. Często bywam w tamtych okolicach. Następnym razem trąb :). Wracałem do stolicy :). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej B6 w avancie DZA 32LH zaparkowanej w Mińsku Maz. na ul. Kościuszki- któż to taki :mysli:

Dzieki za pozdrowienia :hi: [br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 09:58_________________________________________________

Poszukiwany czarny Avant sciema szybek chrom na klamkach klubowa ramka i naklejka przyciemnione lampki z tylu na Minskich numerach widziana w Misku Maz w okolicy Marcpola.Na klapie znaczek S4.

Pozdrawiam(ladne klameczki zupelnie jak moje) :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pozdrawiam kierownika z szarej B7 Avant którego widzę prawie codziennie obok przychodni zdrowia (tej przy pkp) w Ząbkach koło Warszawy. Blachy WT .... :) Rzuca się w oczy bo jest s-line zew no i felgi 19" z RS4 B7 :wink4: Oczywiście auto na ramkach klubowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZDR dla kolegi z granatowej A4 B5 sedan, którego widziałem w Rumii 19.08.11 w okolicach castoramy jadącego kilka aut przedemną w kierunku Gdańska w tej pięknej ulewie. Nalepka na dole klapy po prawicy, CB, blachy GWE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej B6 w avancie DZA 32LH zaparkowanej w Mińsku Maz. na ul. Kościuszki- któż to taki :mysli:

Dzieki za pozdrowienia :hi: [br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 09:58_________________________________________________

Poszukiwany czarny Avant sciema szybek chrom na klamkach klubowa ramka i naklejka przyciemnione lampki z tylu na Minskich numerach widziana w Misku Maz w okolicy Marcpola.Na klapie znaczek S4.

Pozdrawiam(ladne klameczki zupelnie jak moje) :cool1:

No to ładnie ja wychaczyłem Ciebie a ty mnie :naughty:pozdrawiam :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarne B6 Avant na SG

pociskaliśmy A4 od Wrocka, ja zjechałem na Nysę

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok. 20:00 na Mokotowie wyhaczyłem szarą B6 w Avancie z czarnymi listwami s-line`owymi i listą płac na drzwiach.

Pozdro dla kierownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bongod wczoraj popoludniu w Grodzisku pod pizzerią :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22/08/2011 widziana czarna B5 sedan z ciemnymi światłami z tyłu przy ul. Dąbrowskiego w Szczecinie niedaleko izby wytrzeźwień i górki 'ale urwał' godz. około 15:40 rej zpl 17... wlepka na klapie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28,08,2011 starówka Zamość

pozdrawiam kierownika --->zdjcie0028a.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Ten sam kierownik, widziany o 17 na trasie warszawa - lublin (przed moszczanką) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...