Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Daj gładkie i po problemie. Zamierasz upalać, że potrzebujesz taki hebel? 320/288 lub 345/300 daje sobie dobrze radę w cywilnych zastosowaniach.
  2. Przewody warto zmienić na oplot. Przy gładkich odpada problem z pękaniem z powodu otworów (nawierceń). Na pewno @Dev będzie miał coś do dodania w tym zakresie.
  3. Cooler od 2,5 TDI B5 tańszy, a działa też fajna.
  4. Chyba od B8.
  5. george odpowiedział(a) na Zurek899 temat w Audi A4 B6
    Przetwornice można podmieniać stronami, więc są uniwersalne. Mam komplet Valeo 4 pin gdybyś był zainteresowany.
  6. 225/45R17
  7. 5,5 l /100 km może spalić do 100 km/h. Jak napisał @K4rol81 B6/B7 są ciężkimi autami. Dla porównania większy Ford Mondeo IV ma podobną wagę (gabarytem bliżej mu do A6 C5).
  8. Prawdopodobnie kolega ma MCE low i nie pokazuje błędu spalonej żarówki.
  9. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ten cytat też jest skierowany do nich.
  10. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kraina o której nie mamy pojęcia.
  11. W piątek i sobotę Grudziądz podobnie. Wczoraj jadąc dawną jedynką również Verva ON 6,99 zł/litr w pomorskim, w kujawsko-pomorskim 7 z przodu.
  12. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie.
  13. Najłatwiejszy do nabycia jest KYB SG-700.
  14. 15 mm z tego co kojarzę.
  15. Jeżeli pod uwagę jest brana np. środa albo piątek to piszę. W czwartki o tej porze nie dam rady.
  16. Gumki, odpowietrzniki zmieniaj. Tłoczki/prowadnice w zależności od stanu. Pamiętaj o przewodach. Mam znienawidzone przez niektórych nawiercane ATE, ale póki nie biją (biły, bo rdza była od środka przez zbyt delikatne obchodzenie się z hamulcem). Nastawiałem się na wymianę przednich tarcz i na tył wybrałem gładkie OZ z klockami Ferodo. Jeżeli będzie kiedyś konieczność zmiany przodu, to wpadną gładkie tarcze OZ i klocki Ferodo.
  17. Bez ich wymiany nie pojawiłoby się 4 z przodu.
  18. george odpowiedział(a) na FabianB temat w Audi A4 B7
    Prawdopodobnie uszkodziła się dioda.
  19. george odpowiedział(a) na MarcinA418T temat w Audi A4 B6/B7
    Osłony pasują, więc tarcze, klocki i zacisk z jarzmem. @Dev lub @rs dziadek sprzedają zregenerowane zaciski.
  20. W USA chyba wychodziły kity na bazie 1,8 T. Czy będziesz składał według przepisu z forum?
  21. Nie kusiło na hamulce od S4? Felga widzę, że 17". Przyjrzyj się smokowi olejowemu, a dokładniej sitku. Przydałoby się więcej zdjęc.
  22. To już wybitnie nie wstaje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.