Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Jakiś zamiennik czy ori wrzucasz? W swoim B6 i jeszcze jednym osłona nadaje się do wymiany i nie wiem co wybrać.
  2. 380 to zestaw od S lub RS? Czy fanty od S/RS przechodzą niemiecki przegląd w A?
  3. Nie strasz... 2 kkm temu regenerowałem turbosprężarkę, ale olej trzyma poziom. To już żwawiej odpycha się.
  4. Były jakieś problemy czy profilaktycznie? Jakie wyniki finalnie?
  5. Trochę odkop... wybrałem się w tym roku na modyfikację mapy. Wyszła zdrowa seria... w 2020 roku hamowałem na drogowej przy +2 °C, teraz na rolkach przy 16°C, wyszło tyle samo. Jak widać na serii BEX takie zmiany temperatury nie wpływają.
  6. Same profity z tytułu D3S, skoro nie naprężają dekli, palniki kosztują połowę no i same przetwornice są tańsze.
  7. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Do takich wyników będzie potrzebne 400+ KM ze strokerem. @hopek03 miał zrobionego strokera na 370 KM, ale widziałem, że zawitał do @gregor10 na kolejną kurację wzmacniającą.
  8. Jakiekolwiek dłubnięte auto to dla większości gazowników coś nietypowego. Dbają o to, abyśmy nie nudzili się. Na obecnym zestawie na pewno fajnie jeździ.
  9. Spory zakres prac, nawet pamiętam jak była wystawiona w ogłoszeniu. 70 KM na cylinder przy obecnym wariancie to już nie jest na granicy wydajności? Pamiętaj, żeby osiągnąć te 270-280 KM trzeba zadbać o kolektor wydechowy, on będzie restrykcją.
  10. Cały dekiel nie powinien puścić.
  11. 2,4 bar mam w 205/55R16.
  12. Mówiłeś, że knujesz przez lato usprawnienie tej kwestii.
  13. Grzegorz Dawiec z Rybnika @anderllh
  14. Na 1BA tak, na 1BV to nadal za mało.
  15. Wąskie felgi i z wysokim ET są schowane. Mam 7Jx16 z ET 38 oraz ET 42 i jest wewnątrz nadal. Co do zacisków... jeżeli masz ET 42 to wejdą, zawsze możesz sfrezować zacisk lub kupić od cabrio B7, ale o ten ciężko. Jeden z kompletów kupiłem w ubiegłym roku, były 2 wystawione.
  16. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    CHRIS150 - daje 150 zł zniżki, kod Chrisa Kubeczko z YT.
  17. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @kaju Vag-instal https://www.facebook.com/Vag-Instal-105045717664288/
  18. W opcjach Yanosika tj. Bluetooth odznaczasz odtwarzanie przez zestaw głośnomówiący.
  19. Nawet w serii jadąc po ekspresówce przyda się większy hebel.
  20. Trudno mi powiedzieć... dawno temu jeździłem autem z 288. 312 a 320 to jakieś 50% poprawy.
  21. Numer jarzma to BDA 569. Przesiadkę z 288 na 312 odczujesz, podobnie z 312 na 320.
  22. Dev ma wyłączone PW. W podpisie jest numer. @rs dziadek też ogarnia zestawy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.