Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. spanky odpowiedział(a) na Patryk41 temat w Audi A4 B6/B7
    Najtanszy i najlepszy sposob to podniesienie mocy poprzez modyfikacje oprogramowania w sterowniku silnika . To co pokazales nadaje sie na powieszenie na lusterku ;-)
  2. przyklad sprzed kilku dni , po wymianie Bosch na WZM , silnik bardziej miekko zaczął pracować male porownanie 216-tek Bosch vs 216 WZM -> https://www.facebook.com/edctuning/posts/802184613192834:0
  3. ale 1.9 TDI BXE ma szkrzynie 5
  4. 120 to to samo co 143 ... a sa tansze
  5. to z linku to chinski badziew na ktorym mozesz nie dojechac do domu oryginalna sprezarka kosztuje dwa razy tyle -> http://allegro.pl/turbosprezarka-audi-a4-a6-vw-passat-1-9-tdi-130km-i5156715741.html szukaj sprawdzonej uzywki lub po dobrej regeneracji , ewentualnie kup nowa oryginalna ... napisz skad jestes , latwiej bedzie mozna pomoc ...
  6. spanky odpowiedział(a) na LORD DIABLO temat w Audi A4 B5
    Jezeli juz to moze wstawac gorzej .... Bez korekty pod nowe turbo roznicy na plus nie odczujesz ....
  7. spanky odpowiedział(a) na LORD DIABLO temat w Audi A4 B5
    mozna jezdzic ... choc logi dynamiczne po zamontowaniu wiekszego turbo wskazane
  8. jak auto ma latac na autobanie z duzymi predkosciami to jest to wskazane ...
  9. kolega chce w BXE 170+ , stad koniecznosc wymiany chlodniczki
  10. zacznij od porzadnej diagnostyki silnika a tak w skrocie odpowiadajac na twoje pytania jezeli modyfikacja oprogramowania zrobiona jest z glowa to nie masz sie co martwic ... jezeli chodzi o wymiane turbosprezarki na AWX/AVF to potrzeban jest jeszce szybkozlaczka
  11. spanky odpowiedział(a) na Baczu temat w Audi A4 B5
    co dokładnie komputer pokazuje ? skąd cieknie ? moze spod uszcelki egr/kolektor ? Do Otwocka masz niedaleko , podjeđz to sprawdzimy ....
  12. GTB17 to już chyba stare dzieje ...
  13. Nie ma takiej koniecznosci w przypadku AVB
  14. zadnych hybryd , turbo ARL+ przerobka flanszy od wydechu Twoje pompki to bardziej okolice 170 PS i jeszcze jedna bardzo wanza sprawa , jak wiecej mocy w BXE to koniecznie wymiana chlodnicy oleju ...
  15. o korby nie ma sie co martwic przy takim momencie ...
  16. BRB to EDC16 , tam BIPY to -60 do 60 ....
  17. nie ma na to reguly wiec prosze nie straszyc ... :-)
  18. troszke ospala sprezarka z dolu ale generalnie nie jest jakos tragicznie
  19. podobno nie sa zle za jakis czas moze bedzie test z wykresami (216-tki Bosch vs Polskie 216-tki )
  20. zrob logi dynamiczne , bez tego bedziemy bladzic ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.