Treść opublikowana przez spanky
-
Błąd podczas odczytu przebiegu prosze o pomoc
Tym kabelkiem nie radze grzebac w Twoim liczniku bo sobie narobisz kosztow ....
-
Błąd podczas odczytu przebiegu prosze o pomoc
Tak
-
Traci moc moj AWX Logi
masa powietrza na przeplywomierzu dosyc mizerna patrzac na doladowanie
-
Błąd podczas odczytu przebiegu prosze o pomoc
nie wszsytkie steowniki mialy aktywna funkcje zapisywania przebiegu
-
Logi Leon FR 1.9TDI ARL
prawie w calym zakresie rpm jest niedoladowanie ...
-
Problem z silnikiem audi a3 8L-Dziwne drgania na luzie. Logi statyczne do oceny.
korekta dawki startowej rozwiąże problem ... lokalny tuner ogarnie temat
-
Kontrolka OIL MAX?
krańcówka ?
-
drgania podczas przyspieszania w przedziale 1800-3000obr/min
zrob dynamiczne 023
-
Brak mocy-Prośba o analize logów
008 nie było z pedalem w podłodze
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
~ 1550 kg
-
Prośba o analizę logów powymianie N75, czyżby chipowany?
jest ok program masz seryjny
-
Prośba o analizę logów Audi A3 1.9TDI ASZ po regeneracji turbiny
zacznij od szukania nieszczelnosci w podcisnieniach
-
Niedogrzany silnik 1.9TDI ALH 90KM - Prośba o sprawdzenie logów
termostat lezy i kwiczy
-
mapowanie
kolego , zanim cokolwiek wgrasz w te swoje auta , zrob porzadna diagnostyke co by sie nie okazalo ze auto parametrow nie trzyma i te softy pomoga im jak umarłemu kadzidło ...
-
golf 3 variant tdi + gtb
Witam. Co by zakończyć dyskusje z forumowymi specjalistami od hamowni, chiptuningu, tuningu mechanicznego , budowania domów, przeróbek rowerów , specjalistów od pieczenia ciast , lepienia babek w piaskownicy itp .... wykres z hamowni Maha jest : jest ponad 400 nm jest ponad 200 ps nie jesteśmy do końca zadowoleni z pomiaru bo auto nie dało się shamować na 4-tym biegu [ślizgało się na rolkach - przypadłość super hamowni Maha] ale jest pomiar na 5-tym biegu [niestety auto już mocno zagrzane] W każdym bądź razie temat uważam za zamknięty, każdy może obejrzeć wykresy , porównać Dynomet, Maha, DynoProject i samemu wyciągnąć wnioski . To tyle w temacie, nie będzie żadnych innych wykresów !!! Dziękuję. P.S Jak tylko Krzyś dostanie maila z wykresem to pewnie pokaże , a może i nie ... jego decyzja.
-
Prośba o analizę logów
termostat lezy synchro sie rozjezdza geometria w turbo przycina to tak na szybko
-
Brak mocy - prośba o analizę
bez dynamicznych nic nie da sie wywrozyc
-
kontrolka Silnika
tylko podpiecie pod VCDS-a moze pomoc ...
-
Błagam o analize błędów.
moze kiedys wczesniej dostala sie tam woda ...
-
Prośba o analizę logów - samochód mało dynamiczny.
ma byc 003/008 dynamiczne
-
Błagam o analize błędów.
zobacz czy ne zalalo Ci skrzynki z ECU
-
Szarpanie przy 3400rpm, logi
sprężarka na stół
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Taki rzeczy o ktorych Ci sie nie snilo
-
Prośba o analizę logów grupy 013; 018 i 023
Nie widać nic niepokojacego
-
Turbina -tryb awaryjny audi AJM a4 1,9 tdi
Najlepiej jakbys zrobil logi dynamiczne , choc z Twojego opisu jest bardzo prawdopodobne ze sprezarka nadaje sie do czyszczenia .