Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. To jest waga auta oraz kierowcy i pasazera .... 1380 Golf +120 Krzys+100 Ja
  2. ja bym narazie przeplywomierz zostawil w spokoju ....
  3. a ja jeżdżę na Dębica Frigo 2 205/55/16 , w połączeniu z Quattro są jak najbardzeij OK.
  4. A Ty wierzysz? nie musze wierzyć, bo wiem auto od nowości w rodzinie przestało kilka lat i to też niestety nie jest takie najlepsze dla niektórych podzespołów... cierpia w zasadzie uszczelniacze walu, walkow rozrzadu, walka skrzyni biegow, pierscienie i generalnie wszystkie uszczelki i przewody gumowe ... poza tym kwestia w jakich warunkach auto stalo i jak bylo przygotowane do takiego odpoczynku
  5. Wysypala sie pewnie linia k w fejsie , urok ryzowego sprzetu
  6. napisz do kolegi domin79 -> http://a4-klub.pl/members/domin79-32661/ on ogarnie Ci gadżety typu bluetooth
  7. Trzeba miec VCDS'a , czas ustawienia zalezny od tego czy mechanikowi trzesa sie rece czy nie
  8. egr nie dziala , jest caly czas zamkniety
  9. sprezarka do czyszczenia , termostat do wymiany to tak na poczatek
  10. Rozbierz podszybie , oczysc kanaly odplywowe , wyjmij ECU z obudowy bo pewnie plywa w wodzie
  11. ale tak tanio juz sie nie robi jak te najtańsze chinskie badziewie uwali sterownik badz zegary
  12. Nie z kazdego sterownika da sie odczytac przebieg .
  13. Doladowanie ok , ale przeplywomierz tnie dawke . Nie kupujcie narazie tylko podmiencie od innego na probe .
  14. jezeli wsterowniku sa jakiekolwiek bledy to funkcja wypalania nie bedzie dizalac tak, takie wskazania temperatury swiadcza o uszkodzonym czujniku
  15. zrob 023 na jalowym i dynamiczne ale najprawdopodobniej nie ominie Cie zdjecie pokrywy i dobranie sie do wtyczek czujnik G17 do sprawdzenia p.s sorki ze nie odpisalem na PW ale zapomnialem , teraz czytajac posta mi sie przypomnialo.
  16. na starej przepływce po "czyszczeniu" pojawiły się błędy, jak włożyłem nowy przepływomierz to 0 błędów... ---------- Post dopisany 16-11-2012 at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 04:06 ---------- LOGI po wymianie przepływomierza i wywaleniu Kata: 008 Hosting Zdjęć-VAGLOG - 008.png 011 Hosting Zdjęć-011.png no wkońcu powróciła moc, na 4 biegu prędkość 180km/h więcej nie próbowałem bo nie miałem gdzie, problem rozwiązany... moze moc jest ale logi oraz program wgrany w tym aucie pozostawia dużo do zyczenia ....
  17. turbosprezarka do czyszczenia i termostat do wymiany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.