Treść opublikowana przez adadur
-
[B6 1.9TDI] Wrzucam bieg i nie jedzie
Mówiłem że skrzynie audi (manulane) są niezniszczalne :razz:
-
Radyjko nowe czy używane?
A mi się nie podoba - wizualnie, bo funkcyjnie wystarczy. Jak dla mnie radyjko powinno mieć opuszczany panel i całościowo na czerono podświetlenie tu wyświetlacz jest na biało i nie da sie chyba tego zmienić.
-
Ile wydajecie na swoje autka ?
od końca stycznia 2006roku Paliwo: 4 308,81 zł Ekspoatacyjne: 2 023,81 zł Naprawy: 847,89 zł Akcesoria: 1 988,17 zł Ubezpieczenia: 3 586,00 zł _______Razem: 12 754,68 zł większość kosztów wynika z uwagi zakupu samochodu
-
Pb 95 vs Shell V-Power Racing - ciekawa sprawa
propaganda, reklama, program sponsorowany czy jak by to zwał ... to należy traktować z przymrużeniem oka
-
Nieprzyjęcie mandatu - sąd grodzki - niekaralność?
No to już wszystko się wyjaśniło, ale możesz coś jeszcze powiedzieć o kosztach. Przykładowo jeśli za dane wykroczenie przysługuje 200zł to SG też tyle da, czy może zaniżyć. Są wykroczenia, które posiadają widełki cenowe (np. za prędkość) rozumiem takim przypadku duże szanse mamy na najniższą wartość za wykroczenie No i ile mogą wynosić same koszty postępowania?
-
Nieprzyjęcie mandatu - sąd grodzki - niekaralność?
No to fajnie Nie przyjmę już żadnego mandatu. :mrgreen: A to dlatego że słyszałem, że policjantom nie chce sie bawić w Sądy Grockie, poza tym Sądy Grockie często na przekór policji umarzają wiele spraw abo dają znacznie mniejsze kary bo zawsze można się jakoś bronić itp. itd. Ponaddto słyszałem że Sąd Grocki nie nakłada punktów karnych - to prawda?
-
Problem z radiem
Najlepiej zapodaj zdjęcie kostek z widocznymi przewodami
-
Lusterko lewe do wymiany dzięki głupocie jakiegoś debila.
Jak zawróciłes trzeba był gnać za gościem ... jak go nie złapałes to poczekać kilkanaście minut i w tym czasie zadzwonić na policję, że w tym kierunku jedzie taki delikwent - zapewne też stracił lusterko - i może by go gdzieś dalej patrol wypatrzył.
-
[B5/B6] model 2001 a 2002
1999 - II face lifting modelu A4 B5 sedan i avant 2000 jesień - sprzedaż modelu A4 B6 sedan (koniec produkcji A4 B5 sedan) 2001 jesień - sprzedaż modelu A4 B6 avant (koniec produkcji A4 B5 avant)
-
[B6 1.9TDI] Wrzucam bieg i nie jedzie
Czy ktoś mówił o problemach w skrzyni biegów audi .... bo pierwsze slyszę (nie liczac wynalazków multi- i trip-tronik)
-
[A4 B5 1.9TDI] A4-zielone skasowane A4-srebrne kupione ;)
baaardzo ladne auto ... zmień tylko radio na oryginalne albo jakieś czarne z podświtleniem czerwonym
-
Pokrowce na siedzenia, jakie polecacie?????????
nie no bez takich panowie ... jakie ta pokrowce
-
Czuć spaliny podczas działania nawiewu :(
Może coś się stało z filtrem z węglem aktywnym od oparów benzyny?
-
Przeglądy - olej LongLife
to nic ... za tą kasę daleje go chcę ... wszak to 5 litrów a nie 4.
-
[ALL] Stukanie w przednich kolach przy skręcaniu
z tym podnoszeniem auta był bym ostrożny - tzn jak zaczniesz szarpać co by nie spadł. Nalejpeej tak jak pisałem powyżej - dwie osoby jedna szarpie druga sprawdza dlonią.
-
[B5 1.8 97r]Zmiana faz rozrzadu w - PROBLEM
Nie znam twojego silnika ale zastanawia mnie jedno zmienne fazy rozrządu w tym silniku, wiem że w rodzinie silników 1,8T zmienne fazy rozrządu pojawiły się dopiero gdzieś od połowy 2001r to skąd już w twoim aucie? Co do idei zmiennych faz rozrządu to chodzi o odpowiednie napełnienie i opróźnianie cylindra w zależności od prędkości obrotowej silnika. Korzyści to zwiększanie mocy przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia paliwa i tymsamym obniżenie emisji substancji toksycznych.
-
[B5 1.6] kilka problemów z silnikiem
Jak zapika kilka razy a dokładnie trzeba liczyć bo będzie to 3x to awaria układu hamulcowego takie rzeczy trzeba wiedzieć! Teraz czy zapala się kontrolka od samodiagnostyki czy jeszcze dodatkowo od ABS i jak jest tego różnica. Co byś się kiedyś nie przejechał (dokładnie wyhamował). Drugie problem - jak gościu podpiął pod kompa to wiedział co jest grane ... mogło być głupie zwarcie do masy czyli uszkodzony przewód koszt 0,5zł cyna 0,5zł termokurczka a ty wydałeś 100zł od ręki, a wiesz za ile można ten czujnik kupić (nie będę cię wkurzał). Jeśli uszkodzony czujnik (podejrzenie takie bo źle temp. wskazuje - tzn. różne na klimatroniku i na zegarach) to sprawdza się go omomierzem pamiętając że w jednym czujniku masz dwa czujniki (czujnik 4 pinowy). na spr. termostatu też są sposoby. Rozsądnie jest nieco poznać auto chyba że stać cię na mechaników.
-
Przeglądy - olej LongLife
Kupowałem w InterCarsie.Bańka 5l kosztuje 250zł. Ja z rabatem płaciłem 185zł Za 5 litrów ja też chcę !
-
Niestabilność przy większej prędkości
Te myszkowanie auta po drodze nie jest normalne - chcesz to może umów się z którymś klubowiczów na przejażdżkę. Sprawdz auto gruntownie bo coś z nim nie tak.
-
[B5 2.6]lampka temperatury silnika
Możliwe że uklad chłodzenia zapowietrzony i szybko nabiera temp lub ma zamało płynu. W pierszym przypadku wskaźnik by ci się wychylał sporo powyżej 90st. i tu pytanie czy jesteś pewna że wskaźnik dobrze pokazuje temp. jak nie sprawdz na klimatroniku pod poz. 51 jaką silnik ma temp. może czujnik walnięty. Druga przyczyna to gapiostwo i trzeba dolać plynu. zagłębiając się dalej w możliwe przyczyny to zapytam czy pasek ci nie piszczał? (Jak będzie zerwany to moment złapie bardzo wysoką temp.). Zakladam że wentylator jest sprawny. Niemniej to czerwona kontrolka i zabrania jazdy - uważaj bo jak przegrzejesz auto to w najlepszym przypadku uszczelka pod głowizą do wymiany będzie.
-
Jak podłączyć radio Alpine do systemu Bose?
a najlepiej na allegro
-
naglosnienie
W zmacniaczach masz ogromne pole do popisu, powinien tylko posiadać odpowiedni zapas mocy by po rozkręceniu sie nie grzał za mocno, niezbedne filtry, zabezpieczenie termiczne, odpowiednią liczbe kanałów - i tu masz chyba nad czym główkować ale chyba skłaniał bym się do podłączenia takiego - przód bezpośrednio z radia a tył + skrzynia z wzmacanicza 4 kanałowego (oczywiście skrzynia podłączona w mostku).
-
Co się stanie gdy się w terminie nie zapłaci mandatu?
A właśnie - dla osób, które złapał fotoradar za granicą. Inforumję że brak jest międzynarodowych wzajemnych porozumień aby prawnie można było ścigać ściągnięcie mandatu - zatem nie trzeba płacić mandatu jeśli otrzyma się wezwanie z zagranicy!!! Niemniej jak sie coś dostało to sądze że przy kolejnej wyprawie do danego kraju trzeba uważać bo ściągną nawet po paru latach Polskia polica kompletnie się w to nie bawi i fotki z zagranicznymi blachami odrazu lecą do kosza.
-
Nieprzyjęcie mandatu - sąd grodzki - niekaralność?
A ja słyszałem właśnie że wyroki sądowne to już nie są wykroczeniami - choć na tym się guwno znam. A ty Murzyn masz jakięś prawne nauki pokończone?
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
Mi też podłokietnik na początku przeszkadzał ale teraz nie wyobrażam sobie brak tego w aucie.