Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Mówiłem że skrzynie audi (manulane) są niezniszczalne :razz:
  2. A mi się nie podoba - wizualnie, bo funkcyjnie wystarczy. Jak dla mnie radyjko powinno mieć opuszczany panel i całościowo na czerono podświetlenie tu wyświetlacz jest na biało i nie da sie chyba tego zmienić.
  3. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    od końca stycznia 2006roku Paliwo: 4 308,81 zł Ekspoatacyjne: 2 023,81 zł Naprawy: 847,89 zł Akcesoria: 1 988,17 zł Ubezpieczenia: 3 586,00 zł _______Razem: 12 754,68 zł większość kosztów wynika z uwagi zakupu samochodu
  4. propaganda, reklama, program sponsorowany czy jak by to zwał ... to należy traktować z przymrużeniem oka
  5. No to już wszystko się wyjaśniło, ale możesz coś jeszcze powiedzieć o kosztach. Przykładowo jeśli za dane wykroczenie przysługuje 200zł to SG też tyle da, czy może zaniżyć. Są wykroczenia, które posiadają widełki cenowe (np. za prędkość) rozumiem takim przypadku duże szanse mamy na najniższą wartość za wykroczenie No i ile mogą wynosić same koszty postępowania?
  6. No to fajnie Nie przyjmę już żadnego mandatu. :mrgreen: A to dlatego że słyszałem, że policjantom nie chce sie bawić w Sądy Grockie, poza tym Sądy Grockie często na przekór policji umarzają wiele spraw abo dają znacznie mniejsze kary bo zawsze można się jakoś bronić itp. itd. Ponaddto słyszałem że Sąd Grocki nie nakłada punktów karnych - to prawda?
  7. Najlepiej zapodaj zdjęcie kostek z widocznymi przewodami
  8. Jak zawróciłes trzeba był gnać za gościem ... jak go nie złapałes to poczekać kilkanaście minut i w tym czasie zadzwonić na policję, że w tym kierunku jedzie taki delikwent - zapewne też stracił lusterko - i może by go gdzieś dalej patrol wypatrzył.
  9. 1999 - II face lifting modelu A4 B5 sedan i avant 2000 jesień - sprzedaż modelu A4 B6 sedan (koniec produkcji A4 B5 sedan) 2001 jesień - sprzedaż modelu A4 B6 avant (koniec produkcji A4 B5 avant)
  10. Czy ktoś mówił o problemach w skrzyni biegów audi .... bo pierwsze slyszę (nie liczac wynalazków multi- i trip-tronik)
  11. baaardzo ladne auto ... zmień tylko radio na oryginalne albo jakieś czarne z podświtleniem czerwonym
  12. nie no bez takich panowie ... jakie ta pokrowce
  13. Może coś się stało z filtrem z węglem aktywnym od oparów benzyny?
  14. to nic ... za tą kasę daleje go chcę ... wszak to 5 litrów a nie 4.
  15. z tym podnoszeniem auta był bym ostrożny - tzn jak zaczniesz szarpać co by nie spadł. Nalejpeej tak jak pisałem powyżej - dwie osoby jedna szarpie druga sprawdza dlonią.
  16. Nie znam twojego silnika ale zastanawia mnie jedno zmienne fazy rozrządu w tym silniku, wiem że w rodzinie silników 1,8T zmienne fazy rozrządu pojawiły się dopiero gdzieś od połowy 2001r to skąd już w twoim aucie? Co do idei zmiennych faz rozrządu to chodzi o odpowiednie napełnienie i opróźnianie cylindra w zależności od prędkości obrotowej silnika. Korzyści to zwiększanie mocy przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia paliwa i tymsamym obniżenie emisji substancji toksycznych.
  17. Jak zapika kilka razy a dokładnie trzeba liczyć bo będzie to 3x to awaria układu hamulcowego takie rzeczy trzeba wiedzieć! Teraz czy zapala się kontrolka od samodiagnostyki czy jeszcze dodatkowo od ABS i jak jest tego różnica. Co byś się kiedyś nie przejechał (dokładnie wyhamował). Drugie problem - jak gościu podpiął pod kompa to wiedział co jest grane ... mogło być głupie zwarcie do masy czyli uszkodzony przewód koszt 0,5zł cyna 0,5zł termokurczka a ty wydałeś 100zł od ręki, a wiesz za ile można ten czujnik kupić (nie będę cię wkurzał). Jeśli uszkodzony czujnik (podejrzenie takie bo źle temp. wskazuje - tzn. różne na klimatroniku i na zegarach) to sprawdza się go omomierzem pamiętając że w jednym czujniku masz dwa czujniki (czujnik 4 pinowy). na spr. termostatu też są sposoby. Rozsądnie jest nieco poznać auto chyba że stać cię na mechaników.
  18. Kupowałem w InterCarsie.Bańka 5l kosztuje 250zł. Ja z rabatem płaciłem 185zł Za 5 litrów ja też chcę !
  19. Te myszkowanie auta po drodze nie jest normalne - chcesz to może umów się z którymś klubowiczów na przejażdżkę. Sprawdz auto gruntownie bo coś z nim nie tak.
  20. Możliwe że uklad chłodzenia zapowietrzony i szybko nabiera temp lub ma zamało płynu. W pierszym przypadku wskaźnik by ci się wychylał sporo powyżej 90st. i tu pytanie czy jesteś pewna że wskaźnik dobrze pokazuje temp. jak nie sprawdz na klimatroniku pod poz. 51 jaką silnik ma temp. może czujnik walnięty. Druga przyczyna to gapiostwo i trzeba dolać plynu. zagłębiając się dalej w możliwe przyczyny to zapytam czy pasek ci nie piszczał? (Jak będzie zerwany to moment złapie bardzo wysoką temp.). Zakladam że wentylator jest sprawny. Niemniej to czerwona kontrolka i zabrania jazdy - uważaj bo jak przegrzejesz auto to w najlepszym przypadku uszczelka pod głowizą do wymiany będzie.
  21. W zmacniaczach masz ogromne pole do popisu, powinien tylko posiadać odpowiedni zapas mocy by po rozkręceniu sie nie grzał za mocno, niezbedne filtry, zabezpieczenie termiczne, odpowiednią liczbe kanałów - i tu masz chyba nad czym główkować ale chyba skłaniał bym się do podłączenia takiego - przód bezpośrednio z radia a tył + skrzynia z wzmacanicza 4 kanałowego (oczywiście skrzynia podłączona w mostku).
  22. A właśnie - dla osób, które złapał fotoradar za granicą. Inforumję że brak jest międzynarodowych wzajemnych porozumień aby prawnie można było ścigać ściągnięcie mandatu - zatem nie trzeba płacić mandatu jeśli otrzyma się wezwanie z zagranicy!!! Niemniej jak sie coś dostało to sądze że przy kolejnej wyprawie do danego kraju trzeba uważać bo ściągną nawet po paru latach Polskia polica kompletnie się w to nie bawi i fotki z zagranicznymi blachami odrazu lecą do kosza.
  23. A ja słyszałem właśnie że wyroki sądowne to już nie są wykroczeniami - choć na tym się guwno znam. A ty Murzyn masz jakięś prawne nauki pokończone?
  24. Mi też podłokietnik na początku przeszkadzał ale teraz nie wyobrażam sobie brak tego w aucie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.